Woreczki strunowe

Niezależnie od tego, czy chodzi o komisjonowanie różnych materiałów, prezentowanie próbek produktów, czy wysyłkę produktów: oto woreczki strunowe wielokrotnego użytku do różnorodnych potrzeb!

Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Szerokość [mm]
40
40
350
350
-
Istotne
Liczba artykułów: 1

Woreczki strunowe: wszechstronne, stabilne i doskonałe do pakowaniaWoreczki strunowe to idealne rozwiązanie do utrzymywania porządku, zapobiegania zabrudzeniom i sortowania wszystkiego, co ma być transportowane w czysty i bezpieczny sposób – czy to w pudełku, czy w bagażu. Dzięki specjalnej listwie te woreczki foliowe można łatwo zamknąć, a tym samym bezpiecznie i szybko spakować w nie małe przedmioty i części zamienne, tekstylia i żywność na potrzeby przechowywania, komisjonowania lub magazynowania. Grubość do 100 µm sprawia, że w woreczki te można również pakować ostre i ciężkie produkty. Worki są dostępne z dnem oraz w wersji przezroczystej, nieprzezroczystej lub antystatycznej.Jakie woreczki zamykane są dostępne i do czego służą?Wielokrotnie zamykane woreczki można znaleźć we wszystkich dziedzinach życia i działalności. Są one idealne do komisjonowania i sortowania małych części lub do pakowania kosmetyków i innych płynów na czas podróży lotniczych. Wystarczy wybrać jeden z wariantów woreczków strunowych z naszej bogatej oferty: • Klasyczny z polem do opisywania lub bez, w różnych formatach, o różnej grubości i z różnych materiałów

 • Zrównoważony, z tworzywa pochodzącego z recyklingu lub z BIO-LDPE jako przyjazna dla środowiska alternatywa dla klasyki

 • Woreczek strunowy VCI do przechowywania w sposób zabezpieczający przed kurzem, wilgocią, a przede wszystkim rdzą

 • Torebka z suwakiem z europerforacją do zawieszania i prezentacji produktu

 • Torebka foliowa z wyjątkowo niezawodnym wielokrotnym suwakiem

 • Z otworem wentylacyjnym dla oszczędności miejsca przy pakowaniu większych zbiorników lub produktów

 • Zaczerniony w celu ochrony przed światłem i zapewnienia dyskrecji

 • Dopuszczony do kontaktu z żywnością, z dnem ułatwiającym napełnianie produktami aromatyzowanymi lub mielonymi

 • Woreczek strunowy ESD do wysyłki i przechowywania komponentów elektronicznych

 • Woreczek z suwakiem z bardzo wygodnym i bezpiecznym zamknięciem – idealny do bagażu podręcznego


Jakie worki strunowe wybrać?Czy warto zamówić jeden rodzaj worka na wszystko, czy lepiej postawić na różne rozmiary i grubości materiału? Wybór zależy w głównej mierze od branży i gamy produktów. • Jeśli wysyłka lub sprzedaż dotyczy głównie śrub, nakrętek i mniejszych produktów wyposażenia dodatkowego w pudełkach i paczkach, w zupełności wystarczą małe woreczki z zamknięciem, w uniwersalnym rozmiarze. Należy się przy tym upewnić, że na przykład ostre śruby nie przebiją folii.

 • Z kolei w przemyśle spożywczym często potrzebny jest większy wybór rozmiarów i kształtów worków. Produkty aromatyczne należy pakować do worka z jak najmniejszą ilością powietrza, aby spowolnić ucieczkę cząsteczek. W zależności od objętości produktu i napełnianej ilości warto obliczyć kilka rozmiarów worków dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Należy używać wyłącznie worków oznaczonych jako „do kontaktu z żywnością''.

 • W przypadku towarów o specjalnych wymaganiach w kwestii ochrony przed wilgocią lub właściwości antystatycznych, należy używać wyłącznie odpowiednich kształtów specjalnych, a przed zapakowaniem sprawdzać optymalny stan folii. Tylko wtedy na przykład woreczek z zamknięciem VCI może spełnić swoje zadanie ochrony przed rdzą.


Jeśli temat opakowań jest każdego dnia istotnym zagadnieniem w Państwa firmie, nasze wskazówki i trendy dotyczące opakowań to doskonała lektura dla Państwa. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących asortymentu lub wyboru zachęcamy do kontaktu z nami – jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.