Drabiny rozstawne

W branży rzemieślniczej drabiny rozstawne w elastyczny sposób pomagają wspinać się na niewielkie wysokości w celu wykonania różnych prac. Drabiny te znajdują jednak zastosowanie również w magazynie. Z tych przydatnych pomocników można bowiem korzystać wszędzie tam, gdzie akurat są potrzebni. W kaiserkraft oferujemy drabiny w najróżniejszych wydaniach. Z pewnością znajdą tu Państwo odpowiedni model dla siebie – dla większej stabilności i bezpieczeństwa w codziennej pracy.

W kategorii Drabiny rozstawne oferujemy Państwu produkty następujących marek: MUNK, KRAUSE, ZARGES, Altrex, eurokraft pro, Layher, Hailo, euroline, eurokraft basic, HYMER.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 63

Drabiny rozstawne – dla stabilnościDzięki drabinom rozstawnym praca na wysokości do 4 m staje się bezpieczna. Czy to do okazjonalnego użytku w biurze lub przy regałach magazynowych, czy też przy pracach budowlanych i montażowych: w zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać modele z jedno- lub obustronnym wejściem. Od małych drabin składanych, które mogą służyć jako stabilne podesty, po drabiny z co najmniej 8 stopniami – w sklepie internetowym kaiserkraft oferujemy bardzo szeroki wybór.Właściwości drabin rozstawnychPodczas prac rzemieślniczych lub w magazynie decydujące znaczenie dla bezpieczeństwa pracowników ma stabilność drabiny składanej. Stożkowy kształt zapobiega przewróceniu się prawidłowo rozstawionej drabiny. Podczas rozstawiania drabiny należy upewnić się, że zabezpieczająca przed rozjechaniem się drabiny metalowa lub tekstylna taśma jest napięta, gdy drabina jest rozłożona. Wykonane z tworzywa stopki drabiny wzmacniają dodatkowo jej przyczepność do podłoża – aby nic się nie ślizgało.Praktyczne elementy wyposażenia drabin składanychDrabina rozstawna jest nie tylko stabilna; ryflowane powierzchnie stopni zapewniają również pracę bez ryzyka poślizgu. Wyściełane przednie krawędzie stopni chronią kolana i piszczele podczas opierania się. Te praktyczne drabiny mają również dużą nośność – w przypadku modeli do dużych obciążeń wynosi ona nawet do 250 kg. Jednocześnie są one lekkie, dzięki czemu drabina z aluminium lub tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym może być rozstawiana i przenoszona przez jedną osobę.Dzięki oferowanej przez nas różnorodności tego rodzaju produktów mogą Państwo, w zależności od modelu, czerpać dodatkowe korzyści: drabiny rozstawne na rolkach i z ergonomicznymi poręczami zwiększają bezpieczeństwo podczas prac w magazynie. Inne modele wyposażone są w rozkładaną półkę na narzędzia lub w wiadro – co jest praktycznym rozwiązaniem zwłaszcza podczas prac rzemieślniczych lub malarskich.Jeśli potrzebują Państwo porady przy wyborze odpowiedniej drabiny rozstawnej, nasz przyjazny zespół serwisowy z przyjemnością udzieli Państwu wsparcia – prosimy o kontakt.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Trawersy | Drabiny kozłowe | Drabiny ze szczeblami | Drabiny z aluminium | Drabiny ze stopniami | Podesty Twinco | Drabiny rozstawne KRAUSE