Folie termokurczliwe, urządzenia do obkurczania

Wysyłany przez Państwa towar potrzebuje dodatkowej warstwy opakowania? Proszę bardzo: produkty zawinięte w folię do obkurczania dotrą do celu bezpieczne i niezabrudzone a wysokiej jakości folia odporna na rozerwania zapewni, że towar będzie nieuszkodzony i szczelnie zamknięty.

Folie termokurczliwe: skuteczna ochrona towarów podczas magazynowania i transportuDobrze zabezpieczone produkty docierają do celu w lepszym stanie: optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczania palet oraz dużych pojemników lub towarów o nieregularnych kształtach są folie termokurczliwe. Te elastyczne folie z tworzywa kurczą się pod wpływem ciepła, bardzo ciasno obejmując pakowane towary. Zapewnia to skuteczną ochronę przewożonych towarów przed uszkodzeniami. W kaiserkraft znajdą Państwo wysokiej jakości folie termokurczliwe w różnych rozmiarach – od płaskich folii po pokrywy termokurczliwe z PE.Zalety folii termokurczliwychW przypadku palet i towarów o nieregularnych kształtach kartony lub inne warianty opakowań stojących nie wchodzą w grę. Folie termokurczliwe dokładnie dopasowują się do konturów przewożonych towarów i pełnią wiele funkcji:  • Chronią towary przed uszkodzeniami spowodowanymi przez warunki pogodowe lub kurz.

  • Folie termokurczliwe zmniejszają ryzyko uszkodzeń.

  • Te folie do pakowania mocują towary w jedną całość i ułatwiają transport.

  • Przezroczyste folie termokurczliwe umożliwiają wizualną kontrolę towaru.


Dzięki licznym zaletom folie termokurczliwe przyczyniają się również do redukcji kosztów i optymalizacji łańcucha dostaw – przy stosunkowo niewielkich nakładach w postaci materiału.Wybór właściwej folii termokurczliwej: Kiedy wymagana jest płaska folia, a kiedy pokrywa termokurczliwa?Pokrywy termokurczliwe to specjalne folie termokurczliwe, które są przycinane do standardowych wymiarów europalet, co ułatwia ich stosowanie. Są one dostępne również w rozmiarach połówkowych do towarów bez wystających elementów. Z kolei płaskie folie są bardziej elastyczne i odpowiednie zwłaszcza do towarów o nieregularnych kształtach. Dopasowują się one dokładnie do konturów pakowanego towaru.Jeśli interesują Państwa nie tylko folie termokurczliwe, lecz także podstawowe informacje na temat możliwości pakowania, w naszym poradniku zakupowym dotyczącym materiałów opakowaniowych przygotowaliśmy dla Państwa porady o tym, jakich produktów użyć, by bezpiecznie zapakować różne towary do wysyłki.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Kieszenie na list przewozowy | Zszywacze | Obrotowe pojemniki do ustawiania w stos | Zgrzewarki | Palety przemysłowe | Przecinarki rolkowe | Stoły do pakowania TRESTON