Systemy płyt perforowanych i akcesoria

Porządek w systemie zapewnią … systemy płyt perforowanych, dzięki którym zaprowadzą Państwo szybko i praktycznie porządek na stanowisku pracy. Dobre rozwiązanie dla uporządkowanego i przejrzystego przechowywania materiałów roboczych, narzędzi i drobnych elementów.

W kategorii Systemy płyt perforowanych i akcesoria oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, LISTA, ANKE, RAU, eurokraft basic, Treston.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 70

Porządek w wersji pionowej – systemy płyt perforowanychZ przyjemnością pomożemy Państwu doprowadzić wszystko do porządku. Dzięki systemom płyt perforowanych od kaiserkraft handel, warsztat i przemysł mają do dyspozycji niezrównane moduły do przechowywania. Prostota i funkcjonalność: lakierowana proszkowo płyta z blachy stalowej z perforacją sprawia, że narzędzia są w zasięgu ręki lub towary na wysokości wzroku. Jak to działa? Różnorodne uchwyty i pojemniki pozwalają umieścić przedmioty na matrycy kwadratowych lub okrągłych otworów w systemie płyt perforowanych. Zapewnia to łatwy dostęp do przejrzyście zorganizowanych materiałów roboczych, a tym samym większą produktywność pracowników.Dużą wartość systemów płyt perforowanych zapewnia bogata oferta praktycznego wyposażenia dodatkowegoStół warsztatowy staje się funkcjonalny dopiero z systemem płyt perforowanych. kaiserkraft oferuje płyty perforowane w różnych formatach, o maks. długości 2019 mm. Doskonałość tej koncepcji tkwi w inteligentnym asortymencie wyposażenia dodatkowego, które jest produkowane, by spełnić wszelkie specyficzne potrzeby w obszarze produkcji lub konserwacji. Oprócz specjalnych uchwytów, np. na wiertarkę lub rozwijarkę taśmy klejącej, oferujemy w naszym sklepie internetowym nawet 74-częściowe zestawy łatwych w montażu uchwytów na narzędzia. Do tego zaciski, haki pałąkowe, trzpienie mocujące – oferujemy również pojemniki do przechowywania drobnych elementów lub szyny mocujące do otwartych pojemników magazynowych. A jeśli chcą Państwo, by w systemach płyt perforowanych znalazły się w zasięgu ręki często używane nieporęczne opakowania lub pojemniki na płyny: półka z blachy stalowej lub druciany kosz przykręcony do płyty perforowanej będą idealnym rozwiązaniem.Systemy płyt perforowanych jako przegrody pomieszczeń, płyty perforowane do mobilnego sprzętu warsztatowegoZaprojektowane do użytku z obu stron i z możliwością rozbudowy, nasze ścianki przestawne z płyt perforowanych sprawdzają się idealnie jako przegrody pomieszczeń. Szczególną zaletą jest możliwość wyboru jednego z czterech kolorów RAL, co pozwala na dopasowanie do otoczenia, w którym ścianka ma być ustawiona. Oprócz połączenia ze stołem warsztatowym polecamy również wersję do stołu roboczego, zwłaszcza jeśli chodzi o uporządkowane przechowywanie drobnych elementów. Do zastosowań mobilnych doskonała będzie płyta perforowana do modułowego sprzętu warsztatowego. Wszystko, co ze względów bezpieczeństwa musi pozostawać za zamkniętymi drzwiami, znajduje z kolei miejsce w naszych szafkach na narzędzia. Jeśli szukają Państwo czegoś wyjątkowego, prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie służymy radą.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Przechowywanie kluczy | Krajarki | Maty gumowe | Drabiny kozłowe | Maty ESD | Wentylatory sufitowe | Narzędzia VIGOR | Stoły warsztatowe TRESTON