Pachołki, słupki odgradzające

Ostrzegają, chronią, odgradzają obszary i zapobiegają zastawianiu dróg: za pomocą pachołków i słupków drogowych można zabezpieczyć drogi komunikacyjne i stworzyć zrozumiałe systemy kierowania ruchem. W kaiserkraft
można znaleźć modele do różnych zastosowań – od elastycznych słupków odgradzających z tworzywa, po stylowe pachołki ze stali szlachetnej.

Rodzaj produktu
Kolor słupka
Konstrukcja
Istotne
Liczba artykułów: 124

Słupki drogowe do odgradzania i zabezpieczaniaZarówno wewnątrz budynków, jak i na obszarach zewnętrznych, w garażach podziemnych, magazynach czy halach produkcyjnych: Pachołki i słupki drogowe blokują drogi dostępu, zapobiegają zajmowaniu miejsc parkingowych, zapewniają przejrzystość barier i zabezpieczają miejsca niebezpieczne. Ich misją jest zatem zapewnienie bezpieczeństwa i orientacji.W kaiserkraft oferujemy słupki drogowe w wielu różnych wersjach, np. w kolorach ostrzegawczych lub w eleganckiej wersji ze stali. Kolorystyka stosowana do znakowania pachołków i słupków drogowych zależy od ich zastosowania - czerwony i biały to kolory pachołków tymczasowych, a żółty i czarny – stałych pachołków drogowych. Słupki drogowe wykonane ze stali szlachetnej lub pachołki miejskie City to stylowy sposób na odgrodzenie reprezentacyjnych obszarów publicznych.Słupki drogowe - wyjmowane, przechylane lub trwale zakotwiczoneWybór właściwych słupków drogowych zależy od ich zastosowania. Jeśli pachołki mają na stałe zablokować drogę dostępu lub zabezpieczyć miejsce parkingowe, najlepszym rozwiązaniem może być słupek drogowy zamontowany na stałe. Wyjmowane słupki odgradzające i blokady parkingowe zapewniają swobodny dostęp każdemu, kto ma odpowiedni klucz: Wystarczy odblokować, wyciągnąć pachołek i odłożyć go na bok. Jeszcze łatwiej jest w przypadku pachołków przechylanych, tzw. pachołków składanych. Po odblokowaniu składa się je do podłoża, a następnie ponownie podnosi do góry.Z kolei wpuszczane słupki drogowe do wbetonowania całkowicie chowają się w podłożu. Dzięki temu nie ma zagrożenia potknięciem, a same słupki odgradzające są solidnie zakotwiczone i zabezpieczone przed kradzieżą. Alternatywnym rozwiązaniem są również słupki drogowe do zakotwienia. Dodatkowo, aby zwiększyć widoczność i bezpieczeństwo, warto pomyśleć o odpowiednim oznaczeniu miejsc parkingowych.Słupki drogowe typu LeitPinJeśli słupki drogowe mają zwrócić uwagę na wnęki lub niskie sufity w garażach, warto zdecydować się na słupki odgradzające do montażu sufitowego. Inną opcją jest montaż słupków drogowych podłogowych na wysokości wzroku tak, by były dobrze widoczne. W ciasnych przestrzeniach dobrym wyborem są również elastyczne słupki odgradzające z wbudowaną sprężyną naciągową lub słupki drogowe typu LeitPin. Słupki te ustępują, gdy się na nie najeżdża, a następnie automatycznie wracają do pozycji wyjściowej. Słupki drogowe typu FlexPin są jeszcze bardziej elastyczne. Można po nich przejeżdżać również w sytuacjach awaryjnych, np. gdy wymaga tego przejazd straży pożarnej lub karetki pogotowia.Jeśli potrzebują Państwo pomocy w kwestii wyboru odpowiednich pachołków i słupków drogowych zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta. Chętnie doradzimy w kwestii zakupu słupków odgradzających oraz wszelkiego rodzaju produktów do znakowania i odgradzania.