Rodzaj produktu
Kolor słupka
Konstrukcja

Pachołki, słupki odgradzające

Pachołki ostrzegają, chronią, są elastyczne. Nasz pachołki i słupki odgradzające pomogą Państwu w zabezpieczaniu dróg komunikacyjnych oraz tworzeniu zrozumiałych systemów kierowania ruchem.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 124
Widok:

Słupki odgradzające i pachołki do wnętrz i na zewnątrzCzy chcą Państwo zabezpieczyć niebezpieczne miejsca, wydzielić drogi komunikacyjne lub zapobiec zajęciu Państwa miejsc parkingowych przez osoby nieupoważnione? Słupki odgradzające KAISER+KRAFT doskonale sprawdzają się w wyznaczaniu granic – stałych lub tymczasowych. Słupki wyjmowane, przechylane lub wpuszczane zapewnią Państwu dużą elastyczność, a piękne stylowe pachołki zadbają o reprezentacyjny wygląd przestrzeni publicznej.
Do czego służą słupki odgradzające?Odpowiedź kryje się w ich nazwie. W magazynach, na terenach zewnętrznych lub w garażach podziemnych służą one przede wszystkim do tego, by zapewnić bezpieczeństwo oraz odgrodzić od siebie obszary prywatne od publicznych.Aby słupki odgradzające odpowiednio wcześnie rzucały się w oczy, mają one kolory ostrzegawcze. Przy czym czerwony i biały oznaczają tymczasowe, a żółty i czarny stałe produkty do odgradzania. U nas dostaną Państwo słupki w obu kombinacjach kolorystycznych oraz o różnej wielkości. Czy chcą Państwo w atrakcyjny wizualnie sposób zabezpieczyć ruch pieszych przed ruchem na drodze? Dzięki stylowemu i minimalistycznemu designowi nasze pachołki ze stali szlachetnej i pachołki miejskie idealnie wkomponowują się w ładnie utrzymane obszary zewnętrzne.
Rozwiązania wyjmowane, przechylane i wpuszczane – jakie są różnice między słupkami odgradzającymi?Czasami najlepszym rozwiązaniem jest słupek, który w każdych okolicznościach pozostaje na swoim miejscu. W innych sytuacjach wymagana jest elastyczność, np. na drogach dojazdowych, drogach pożarowych lub na parkingach. Wyjmowane słupki zapewniają swobodny przejazd każdemu, kto posiada właściwy klucz. Wystarczy otworzyć, wyciągnąć słupek i odłożyć go na bok.Wyciąganie i przenoszenie jest zbędne w przypadku wariantów przechylanych. Według potrzeb można je składać i podnosić – oczywiście, gdy ma się klucz. Wpuszczane słupki odgradzające chowają się natomiast w całości w podłożu, nie pozostawiając żadnych pułapek grożących potknięciem ani przeszkód na drodze. Oba warianty mają jeszcze jedną zaletę: słupek jest zakotwiczony na stałe, zatem nikt nie może go usunąć.Jeśli natomiast chcieliby Państwo wyróżnić w garażach narożniki budynków lub niskie stropy, nasze słupki odgradzające do montażu sufitowego i podłogowego można zamocować w dobrze widoczny sposób na wysokości wzroku. Dzięki temu można uniknąć uszkodzeń pojazdów spowodowanych nieuwagą.
Podsumowanie: słupki odgradzające  • Słupki mocowane na stałe są idealne do długotrwałego odgradzania.

  • Słupki wyjmowane mogą być w całości usuwane przez uprawnione osoby.

  • Słupki składane można składać, przy czym nadal pozostają one zakotwiczone na stałe.

  • Słupki wpuszczane w całości chowają się w podłożu.Jakie są zalety elastycznych słupków i pachołków?W wąskich miejscach sytuacja rozgrywa się błyskawicznie: wystarczy zbyt późno skręcić kierownicę i pojazd zderza się ze słupkiem odgradzającym. Szkody można ograniczyć, używając naszych elastycznych słupków odgradzających z wbudowaną sprężyną naciągową lub słupków LeitPin. Po najechaniu na nie słupki te nieco ustępują, a następnie samoczynnie wracają do pionu, podobnie jak elastyczne produkty chroniące przed uderzeniem. Jeśli to jednak za mało, polecamy słupki FlexPins, na które można najeżdżać bez żadnych konsekwencji. W sytuacji awaryjnej można je nawet przejechać – w ten sposób przejeżdża straż pożarna lub karetka.Jeśli nadal mają Państwo wątpliwości, które słupki odgradzające są dla Państwa idealnym rozwiązaniem, zachęcamy do zadawania pytań. Chętnie służymy radą na temat wszelkiego rodzaju produktów do odgradzania i znakowania.