+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Kolor słupka
Konstrukcja
Materiał
Rodzaj mocowania
Wymiary słupka
 

Pachołki, słupki odgradzające

Pachołki ostrzegają, chronią, są elastyczne. Nasz pachołki i słupki odgradzające pomogą Państwu w zabezpieczaniu dróg komunikacyjnych oraz tworzeniu zrozumiałych systemów kierowania ruchem.
Znaleziono 60 artykuł/-y/ -ów
| | |
Słupki odgradzające z okrągłej rurki stalowej
czerwony / biały, do wbetonowania
netto
od 679,-
netto
od 761,-
Słupki odgradzające z rurki stalowej
przechylane, z płytą podstawy
netto
od 849,-
netto
od 229,-
netto
od 204,-
Słupek odgradzający z rurki stalowej okrągłej
biały / czerwony, do zakotwienia
netto
od 636,-
Słupek drogowy LeitPin
model 100-TL, wys. 1000 mm
netto
od 380,-
Słupek drogowy LeitPin
model 46-TL, wys. 460 mm
netto
od 260,-
Słupek drogowy LeitPin
model 76-TL, wys. 760 mm
netto
od 338,-
netto
od 439,-
netto
od 318,-
netto
od 286,-
netto
od 837,-
netto
od 487,-
Nowość
netto
od 238,-
Nowość
netto
od 268,-
Nowość
netto
od 833,-
Nowość
netto
od 772,-
Nowość
netto
od 333,-
Nowość
netto
od 866,-
Nowość
netto
od 891,-
Nowość
netto
od 970,-
Nowość
netto
od 990,-
Nowość
netto
od 283,-
Nowość
netto
od 772,-
Nowość
netto
od 833,-
Nowość
netto
od 268,-
Nowość
netto
od 238,-
Nowość
netto
od 970,-
Znaleziono 60 artykuł/-y/ -ów

Słupki odgradzające i pachołki do wnętrz i na zewnątrzCzy chcą Państwo zabezpieczyć niebezpieczne miejsca, wydzielić drogi komunikacyjne lub zapobiec zajęciu Państwa miejsc parkingowych przez osoby nieupoważnione? Słupki odgradzające KAISER+KRAFT doskonale sprawdzają się w wyznaczaniu granic – stałych lub tymczasowych. Słupki wyjmowane, przechylane lub wpuszczane zapewnią Państwu dużą elastyczność, a piękne stylowe pachołki zadbają o reprezentacyjny wygląd przestrzeni publicznej.
Do czego służą słupki odgradzające?Odpowiedź kryje się w ich nazwie. W magazynach, na terenach zewnętrznych lub w garażach podziemnych służą one przede wszystkim do tego, by zapewnić bezpieczeństwo oraz odgrodzić od siebie obszary prywatne od publicznych.Aby słupki odgradzające odpowiednio wcześnie rzucały się w oczy, mają one kolory ostrzegawcze. Przy czym czerwony i biały oznaczają tymczasowe, a żółty i czarny stałe produkty do odgradzania. U nas dostaną Państwo słupki w obu kombinacjach kolorystycznych oraz o różnej wielkości. Czy chcą Państwo w atrakcyjny wizualnie sposób zabezpieczyć ruch pieszych przed ruchem na drodze? Dzięki stylowemu i minimalistycznemu designowi nasze pachołki ze stali szlachetnej i pachołki miejskie idealnie wkomponowują się w ładnie utrzymane obszary zewnętrzne.
Rozwiązania wyjmowane, przechylane i wpuszczane – jakie są różnice między słupkami odgradzającymi?Czasami najlepszym rozwiązaniem jest słupek, który w każdych okolicznościach pozostaje na swoim miejscu. W innych sytuacjach wymagana jest elastyczność, np. na drogach dojazdowych, drogach pożarowych lub na parkingach. Wyjmowane słupki zapewniają swobodny przejazd każdemu, kto posiada właściwy klucz. Wystarczy otworzyć, wyciągnąć słupek i odłożyć go na bok.Wyciąganie i przenoszenie jest zbędne w przypadku wariantów przechylanych. Według potrzeb można je składać i podnosić – oczywiście, gdy ma się klucz. Wpuszczane słupki odgradzające chowają się natomiast w całości w podłożu, nie pozostawiając żadnych pułapek grożących potknięciem ani przeszkód na drodze. Oba warianty mają jeszcze jedną zaletę: słupek jest zakotwiczony na stałe, zatem nikt nie może go usunąć.Jeśli natomiast chcieliby Państwo wyróżnić w garażach narożniki budynków lub niskie stropy, nasze słupki odgradzające do montażu sufitowego i podłogowego można zamocować w dobrze widoczny sposób na wysokości wzroku. Dzięki temu można uniknąć uszkodzeń pojazdów spowodowanych nieuwagą.
Podsumowanie: słupki odgradzające  • Słupki mocowane na stałe są idealne do długotrwałego odgradzania.

  • Słupki wyjmowane mogą być w całości usuwane przez uprawnione osoby.

  • Słupki składane można składać, przy czym nadal pozostają one zakotwiczone na stałe.

  • Słupki wpuszczane w całości chowają się w podłożu.Jakie są zalety elastycznych słupków i pachołków?W wąskich miejscach sytuacja rozgrywa się błyskawicznie: wystarczy zbyt późno skręcić kierownicę i pojazd zderza się ze słupkiem odgradzającym. Szkody można ograniczyć, używając naszych elastycznych słupków odgradzających z wbudowaną sprężyną naciągową lub słupków LeitPin. Po najechaniu na nie słupki te nieco ustępują, a następnie samoczynnie wracają do pionu, podobnie jak elastyczne produkty chroniące przed uderzeniem. Jeśli to jednak za mało, polecamy słupki FlexPins, na które można najeżdżać bez żadnych konsekwencji. W sytuacji awaryjnej można je nawet przejechać – w ten sposób przejeżdża straż pożarna lub karetka.Jeśli nadal mają Państwo wątpliwości, które słupki odgradzające są dla Państwa idealnym rozwiązaniem, zachęcamy do zadawania pytań. Chętnie służymy radą na temat wszelkiego rodzaju produktów do odgradzania i znakowania.

Porównanie produktów