Mydła, kremy

Czyste ręce to konieczność – każdy to wie. Równie ważna jest pielęgnacja. Dlatego nowoczesne mydła i kremy oferują więcej niż tylko jednostronne działanie. W naszej ofercie znajdują się mydła i środki do dezynfekcji rąk do przemysłowego wyposażenia łazienek; są to produkty renomowanych producentów, przyjazne dla skóry i środowiska.

W kategorii Mydła, kremy oferujemy Państwu produkty następujących marek: CWS, Rubbermaid, AIR-WOLF, Kimberly-Clark, SC Johnson, TORK.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 38

Mydła i kremy: higiena i pielęgnacja podczas mycia rąkOleje, smary, zanieczyszczenia lub po prostu zabrudzenia po dniu pracy: mydła i kremy stosowane w przemyśle i rzemiośle muszą być znacznie skuteczniejsze niż te w domowej łazience. U nas znajdą Państwo przyjazne dla skóry i zapewniające doskonałą czystość środki do mycia rąk i mydła w płynie do łazienek i toalet.
Czym charakteryzują się mydła w płynie i mydła w kremie do stosowania w przemyśle?Asortyment mydeł do profesjonalnego wyposażenia łazienek jest wprawdzie bogaty, ale jednocześnie łatwo wyróżnić jego kategorie: mydła w płynie, mydła w piance i środki do mycia rąk są dostosowane do konkretnych obszarów użytkowania, stopni zabrudzenia i potrzeb skóry:  • Ścierne mydła i środki do czyszczenia rąk zawierają rozpuszczalniki lub mikrogranulki, które usuwają najsilniejsze zabrudzenia. Nadają się zwłaszcza do warsztatów i produkcji przemysłowej.

  • Mydła w piance lub w płynie chronią skórę nawet przy częstym myciu rąk – zwłaszcza w chłodniejszych środowiskach pracy.

  • Higieniczne mydła w piance lub antybakteryjne mydła w płynie zmniejszają obciążenie zarazkami w miejscach pracy wymagających zachowania szczególnej higieny: od ośrodków opieki po duże kuchnie.

  • Kremy z filtrem przeciwsłonecznym oraz kremy ochronne są ważnym elementem pielęgnacji rąk po ich umyciu w przypadku wszystkich ekstremalnych środowisk pracy lub pracy na zewnątrz.

  • Balsamy do mycia rąk i mydła w płynie zapewniają czystość rąk w biurze, administracji, toaletach dla klientów itp.Aby zagwarantować łatwe i higieniczne dozowanie oraz zwiększyć wydajność, mydła w kremie są idealnie dopasowane do dozowników mydła.Oprócz standardowych butelek wg normy europejskiej do użytku bez względu na markę, istnieją również systemy dozowników mydła i opcje uzupełniania dla poszczególnych marek. Korzyść? Te mydła do dozowników mydła pozwalają na jeszcze dokładniejsze dozowanie i korzystanie na przykład z dozowania bezdotykowego.
Jak znaleźć odpowiednie mydło do dozowników mydła w różnych obszarach działalności?Mydła powinny być tak agresywnie, jak to konieczne, a jednocześnie muszą zapewniać możliwie najwyższy stopień pielęgnacji: mimo że mycie rąk zwiększa higienę w biurze i w całej firmie, może być bowiem obciążające dla skóry. Aby zaspokoić różne potrzeby – zwłaszcza w przypadku skłonności do alergii – zawsze dobrym wyborem są mydła o neutralnym pH i niezawierające substancji zapachowych.Im intensywniejsza skuteczność mydeł, tym ważniejsze jest zapewnienie środków pielęgnacyjnych do zastosowania po myciu. Aby również w tym przypadku zagwarantować optymalną higienę, produkty do pielęgnacji także powinny znajdować się w dozownikach.W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych mydeł w piance i środków do czyszczenia rąk zachęcamy do kontaktu z nami. Jeszcze więcej wskazówek dotyczących zdrowej pracy można znaleźć również w poradniku dotyczącym środków higieny w biurze i w zakładzie. Zapraszamy do lektury!