Latarki ręczne, reflektory budowlane

Latarki ręczne i reflektory budowlane są obecnie dostępne w różnych wersjach. Poniżej zamieszczamy informacje, kiedy odpowiedniejszym wyborem są latarki ręczne, a kiedy reflektory budowlane, a także jakie funkcje są niezbędne w przypadku określonego zastosowania.

W kategorii Latarki ręczne, reflektory budowlane oferujemy Państwu produkty następujących marek: SCANGRIP, Ansmann, UK Underwater Kinetics.

Marka
Rodzaj produktu
Moc
Istotne
Liczba artykułów: 61

Dają naprawdę dużo światła: zasilane akumulatorami latarki ręczne i reflektory budowlaneJakie funkcje musi posiadać latarka ręczna, by była przydatna w firmie i warsztacie? Jako latarka kieszonkowa i lampa robocza powinna oczywiście zapewniać mocne światło. W przypadku oferowanych przez nas latarek ręcznych jest to oczywiście standard. Jest jednak jeszcze wiele innych rzeczy, które należy rozważyć przed zakupem latarek ręcznych i reflektorów budowlanych:1. Ile rąk potrzeba do pracy?


Podczas naprawy i montażu zazwyczaj trzeba pracować obiema rękami. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są w tym przypadku latarki ręczne z wbudowanym magnesem. W swobodnej pracy przy użyciu obu rąk pomocne są także składane haczyki.2. Czy praca wykonywana jest w wilgotnym otoczeniu?


Jeśli kapie woda lub rozpryskuje się olej, latarka ręczna powinna być wodoodporna i odporna na chemikalia. Takie akumulatorowe latarki ręczne przeznaczone są do użytku właśnie w tego rodzaju środowisku i wysoko cenione przez profesjonalistów.3. Czy praca wykonywana jest w strefach zagrożonych wybuchem?


Jeśli tak, latarki ręczne muszą być zabezpieczone przed wybuchem – zgodnie z obowiązującymi normami. W przemyśle petrochemicznym, w pracy przy pożarach, katastrofach itp. są one niezbędne.4. Czy konieczna jest funkcja regulacji światła roboczego?


Podczas gdy niektórzy pracownicy potrzebują bardzo jasnego światła, u innych takie światło wywołuje bóle głowy, a skupienie na pracy możliwe jest wyłącznie przy ciemniejszym świetle. Dlatego wiele naszych latarek ręcznych można przyciemnić i w ten sposób ustawić oświetlenie według preferencji użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych latarek ręcznych z bezstopniową regulacją oświetlenia: od 10 do 100% siły świecenia.5. Czy oprawa również musi być regulowana?


Jeśli tak, właściwym wyborem będzie latarka ręczna z obrotową głowicą. Wystarczy wówczas obróć głowicę do pożądanej pozycji: góra, dół, na ukos, prosto itd.6. Jak długo latarka będzie trzymana w dłoni?


Godzina trzymania latarki w dłoni z pewnością nie pozostaje bez wpływu na zdrowie. Do takich zastosowań rekomendowane są zatem latarki ręczne z ergonomicznym uchwytem.Latarki ręczne czy reflektory budowlane? I to, i to!Podczas prac wymagających obu wolnych rąk można wprawdzie stosować latarki ręczne, jeśli jednak chcemy oświetlić większą powierzchnię roboczą, stanowią one co najwyżej uzupełnienie reflektorów budowlanych. Reflektory takie wystarczy ustawić na podłodze lub na statywie i skierować wiązkę światła pod odpowiednim kątem za pomocą ruchomego uchwytu. Dlaczego reflektory budowlane będą w tym przypadku lepszym rozwiązaniem? Ponieważ strumień świetlny osiąga w nich wartość do 1000 lumenów, są one szczególnie solidne i zazwyczaj wodoodporne. Ponadto bardzo długo działają na jednym ładowaniu akumulatora. Reflektora budowlanego można również użyć jako oświetlenia ręcznego – na dłuższą metę będzie to jednak dość męczące. Jeśli zatem w danym miejscu potrzeba dodatkowego światła, odpowiedniejszym źródłem światła będzie latarka ręczna.Potrzebna latarka ręczna lub reflektor budowlany? Nie wolno zapominać o wydajności.Latarki ręczne i reflektory budowlane, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym, spełniają wszelkie wymagania. Oferujemy małe, średnie i duże warianty z uchwytami, statywami lub magnesami. Lampy te zasilane są za pomocą systemów ładowania i wbudowanych Powerbanków. Dodatkowo udzielamy co najmniej trzyletniej gwarancji. Brzmi przekonująco? Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą!