Wózki biurowe

Praktyczne i elastyczne: wózki biurowe to wszechstronni pomocnicy, którzy ułatwiają pracę w biurze. Zapewniają większy porządek i przejrzystość, a także mobilność. W kaiserkraft znajdą Państwo wózki biurowe w różnych wersjach – od chromowanych wózków na akta i segregatory po zajmujące niewiele miejsca wózki na teczki wiszące.

W kategorii Wózki biurowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Kongamek, eurokraft pro, HelgeNyberg, DURABLE.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 61

Elastyczne wózki biurowe zapewniają płynność procesówNiezależnie od tego, czy chodzi o kartoteki wiszące, przybory biurowe czy segregatory: dzięki elastycznym wózkom biurowym można bez wysiłku i chroniąc plecy przenosić materiały robocze z jednego stanowiska pracy na drugie. Wózki te zapewniają również dodatkową przestrzeń do przechowywania. Są to zatem praktyczni pomocnicy biurowi, którzy mają swój wkład w wydajne, przejrzyste i wygodne procesy biurowe. Ponadto wózki biurowe przynoszą korzyści w wielu innych obszarach. Można je wykorzystać na przykład do dostarczania poczty w zakładzie lub do przechowywania materiałów eksploatacyjnych.Wózki biurowe w różnych wersjachWózki biurowe są dostępne w wielu wariantach, które oferują różne korzyści w zależności od ich przeznaczenia. Podczas gdy akta i segregatory można układać na wózkach na akta w sposób, który pomoże zaoszczędzić miejsce, do przechowywania kartotek i teczek wiszących najlepszym wyborem będą wózki na teczki wiszące.Wózek biurowy z półkami tworzy z kolei mobilną przestrzeń do przechowywania najróżniejszych przyborów biurowych. Modele o dużej nośności do 150 kg można również wykorzystać na ciężkie narzędzia lub jako wózki do rozdzielania poczty. Wózki biurowe ze skrzynkami kratowymi dobrze sprawdzą się podczas transportu małych, lekkich przedmiotów. Jeśli klasyczny kontener na kółkach to za mało, alternatywą może być właśnie wózek biurowy z większą ilością miejsca do przechowywania.Wózki biurowe już teraz do kupienia online w kaiserkraftWszechstronność i niezawodność: w naszym asortymencie oferujemy wysokiej jakości wózki biurowe na różnorodne potrzeby. Znajdą tu Państwo wytrzymałe konstrukcje ze stali, lakierowane na dowolny kolor z palety RAL, powlekane płyty MDF oraz wózki na akta z bezśladowymi rolkami. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Kanistry | Etykiety naklejane | Podnośniki | Pojemniki transportowe | Ręczne wózki podnośne | Kartony składane