+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wys. pięter
Szerokość
Szer. platformy
Rodzaj produktu
Nośność
Nośność piętra
Materiał
Pokaż więcej
 

Wózki biurowe

Kto u Państwa w biurze dźwiga jeszcze dokumenty i teczki? Lepszym rozwiązaniem dla biznesu są w tym przypadku wózki biurowe, posiadające wiele praktycznych funkcji, które umożliwiają ich uniwersalne zastosowanie, ułatwiając przy tym pracę w środowisku biurowym. Dodatkowo są gwarancją ładu, porządku i funkcjonalności na stanowisku pracy.
Znaleziono 26 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 26 artykuł/-y/ -ów

Optymalizacja logistyki biurowej za pomocą wózków biurowychPaństwa biuro to swoisty węzeł komunikacyjny. To punkt przeładunkowy dla wszelkiego rodzaju danych cyfrowych: zapiski i zestawy danych wędrują z jednego stanowiska pracy na drugie, przekazywane są akta, rozdzielana jest poczta. Aby wszystko przebiegało jak najsprawniej, polecamy wózki biurowe od KAISER+KRAFT. Słowo-klucz to w tym przypadku specjalizacja: praktycznie nie ma obszaru, dla którego nie oferowalibyśmy w naszym sklepie internetowym specjalnie przystosowanego transportera na rolkach. Mają Państwo niezwykle bogaty wybór.Państwa organizacja ma się dobrze, gdy wszystko się toczy – na wszelkiego rodzaju wózkach biurowychZaczyna się od praktycznych wózków piętrowych na materiały biurowe – a potem pojawiają się kolejni pomocnicy. Akta pacjentów porządkowane są w kartotekach wiszących? Wózek na teczki wiszące z szufladą lub bez tworzy na dwóch piętrach mobilną przestrzeń do przechowywania 80, 100 lub 200 teczek. Państwa poczta ma być zorganizowana z punktu A do punktu B? Wózek pocztowy obsługuje pocztę przychodzącą i wychodzącą w różnych formatach, starannie posortowaną i ułożoną – do wagi 150 kg. Liczba akt znów rośnie bez końca? Wózek na segregatory lub stalowy wózek na akta z trzema piętrami odciąża regały na akta i zapewnia w każdym miejscu dostępność do wymaganej dokumentacji. A jeśli klasyczny kontener na kółkach okaże się zbyt mały i nie dość elastyczny: doskonałym rozwiązaniem będzie wózek biurowy z szufladami i rastrem na półki i elementy działowe. Duży plus: około pół metra sześciennego miejsca do przechowywania, które można wykorzystać w zależności od potrzeb.W każdej chwili listę tę można uzupełnić o odpowiedni pojazd do zadań specjalnych. Aby zapewnić mobilną dostępność formatów aż do DIN A0, właściwym wyborem będzie wózek na rysunki. Z kolei nasz wyjątkowy wózek transportowy i do sprzątania z koszami i mocowaniem worka na odpady ułatwi pracę każdej ekipie sprzątającej.Państwa potrzeby, nasze produktyRóżnorodność urządzeń i wózków transportowych od KAISER+KRAFT robi wrażenie. Dotyczy to również wyposażenia technicznego: solidne konstrukcje ze stali, lakierowane w wybranym kolorze RAL, lakierowane płyty MDF, chroniące podłogi bezśladowe rolki – i wiele więcej. Potrzebują Państwo odpowiedniego rozwiązania? Zachęcamy do kontaktu z nami. Z pewnością mamy w ofercie wózek biurowy idealnie dopasowany do Państwa potrzeb.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów