+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Urządzenia transportowe i wózki – możliwość łatwego transportu
Urządzenia transportowe i wózki transportowe powinny charakteryzować się nie tylko odpowiednią stabilnością i wystarczającą ładownością, lecz również mieć funkcjonalną konstrukcję i być praktyczne. W sklepie internetowym znajdą Państwo bogaty i szeroki wybór podwozi, wózków pocztowych i wózków do komisjonowania, które spełniają dokładnie te założenia. Optymalny dobór wózka zaczyna się od kompozycji półek, przegród i otworów zbiornika w wózkach narzędziowych, wózkach montażowych lub w wózkach skrzyniowych. Również w przypadku zamykanych pojemników na rolkach lub wózków do komisjonowania wiele zależy od późniejszego wykorzystywania praktycznego, od rozmieszczenia półek i ścianek działowych. Urządzenia transportowe, które są widoczne w aktualnym wyborze asortymentu, zostały ostatecznie przetestowane pod kątem spełniania tego rodzaju kryteriów praktycznych, aby mogły zapewnić wydajne użytkowanie w codziennej pracy. W równie dużym stopniu odnosi się to do taczek transportowych i przyczep, które dodatkowo poszerzają ofertę produktów. Również przyczepy w różnych rozmiarach – od prostych przyczep do przyczep na duże ciężary – powinny charakteryzować się możliwością łatwego załadunku i rozładunku oraz funkcją dobrego manewrowania, jak to ma miejsce w przypadku modeli KAISER+KRAFT. Na wózki i urządzenia transportowe z szerokiej oferty naszego sklepu internetowego jest dodatkowo udzielana wieloletnia gwarancja, ponieważ także my mamy zaufanie do trwałości tych wysokiej jakości produktów.

Urządzenia transportowe i wózki do profesjonalnego wyposażenia
Wózki narzędziowe lub wózki skrzyniowe: w przypadku wszystkich urządzeń transportowych i wózków w KAISER+KRAFT bez wyjątku obowiązuje zasada, że można je stosować do wysokich obciążeń przy produkcji przemysłowej lub do trudnych warunków biurowych. KAISER+KRAFT oferujące wysokiej jakości wyposażenie dla firm, u której zaopatrują się profesjonaliści. Wózki platformowe i urządzenia transportowe, przeznaczone do użytku zewnętrznego charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Wózki transportowe z materiałów zabezpieczonych przed korozją mogą być także stosowane w halach i innych pomieszczeniach wewnętrznych. Zachęcamy do zakupu kolejnego wózka stołowego, wózka serwisowego i wszystkich pozostałych urządzeń transportowych, potrzebnych w Państwa firmie, od QUIPO i EUROKRAFT, które są markami własnymi KAISER+KRAFT, lub od innych naszych sprawdzonych dostawców. Dzięki temu zapewnią sobie Państwo wysoką jakość i stabilność.

Urządzenia transportowe i wózki

Zawsze jest coś do zrobienia! Zawsze istnieje coś, co można przewieźć z punktu A do punktu B. Ciężkie ładunki, napoje, paczki, narzędzia, zamówienia itp. itd. Aby się przy okazji nie nadwyrężyć, należy zaopatrzyć się w jeden z naszych poręcznych wózków biurowych, taczkę transportową, elegancki wózek serwisowy lub wózek na narzędzia albo taczkę.
Nasze kategorie produktów
Manipulowanie beczkami
Substancje niebezpieczne często są składowane w beczkach. Dzięki inteligentnym ...
Podwozia, wózki transportowe
Są małe i zwrotne, nieskomplikowane, nadzwyczaj funkcjonalne i mają bardzo dużą ...
Pojemniki na rolkach
Puśćmy je wszystkie w ruch … małe i duże, lekkie, średnie i ciężkie towary, ...
Przyczepy
Szukają Państwo przyczepy do transportu nawet najcięższych ładunków? Znajdą ją ...
Taczki transportowe
Taczki transportowe to uniwersalni pomocnicy, ułatwiający przemieszczanie ...
Wózki biurowe
Kto u Państwa w biurze dźwiga jeszcze akta i teczki? Lepszym rozwiązaniem dla ...
Wózki do komisjonowania
Jaki powinien być Państwa nowy członek zespołu? Powinien chętnie nieść pomoc, ...
Wózki montażowe
Inwestycja, która się opłaci: wózki montażowe. Są bardzo zwrotne i oszczędzają ...
Wózki na części
Inteligentne wózki na części przysłużą się Państwu w przypadku nieporęcznych, ...
Wózki narzędziowe
Utrzymanie porządku zabiera nam połowę życia. Aby umilić Państwu tę drugą ...
Wózki piętrowe
Ład, porządek i więcej miejsca – nawet do pięciu pięter. Mowa o naszym wózku ...
Wózki platformowe
Paczki, stosy akt, ciężkie towary u maszyny – kto zajmuje się ich transportem w ...
Wózki ręczne
Klasy wśród wózków transportowych – wózek ręczny. Idealny do przewozu ciężkich, ...
Wózki serwisowe
Dobry serwis jest bardzo ważny, przede wszystkim jeśli chodzi o gastronomię. Nie ...
Wózki skrzyniowe
Poszukują Państwo rozwiązania dla nieskomplikowanego, poręcznego transportu ...
Porównanie produktów