Marka
+
Dł. platformy
+
Długość
+

Wózki na części

Inteligentne wózki na części przysłużą się Państwu w przypadku nieporęcznych, ciężkich, dużych i zbyt długich ładunków. Ułatwią przebieg procesów zakładowych, okażą się zbawieniem dla nerwów, pleców, kości i stawów wszystkich Państwa pracowników.

W kategorii Wózki na części oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, Kongamek, QUIPO, Vetter, Bohle.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 38
Wózki na części
Wózki na części zapewniają łatwy transport elementów konstrukcyjnych. W obszarze produkcyjnym i w warsztacie przedsiębiorstwa urządzenia transportowe i wózki w ogromnym stopniu ułatwiają przebieg pracy. Wspomniane wózki na części umożliwiają przykładowo szybki i bezpieczny transport wszelkiego rodzaju płyt. Wózki do transportu płyt i regały tablicowe mogą być używane w elastyczny sposób, ponieważ w zależności od potrzeb można w nich zamontować pałąki z rurki o różnych wymiarach. W ten sposób możliwy jest jednoczesny transport płyt o różnej wielkości nawet w sześciu przegrodach – a to oznacza oszczędność czasu dzięki ograniczeniu liczby przejazdów. Ponadto niektóre wózki dostępne są w niemal wszystkich kolorach RAL (np. ten wózek do transportu płyt marki EUROKRAFT). Dzięki rolkom skrętnym wózki na części do transportu płyt są łatwe w prowadzeniu, a dzięki podwójnej blokadzie stoją bezpiecznie w miejscu. Lakierowane proszkowo i odporne na zadrapania powierzchnie zapewniają długą żywotność i dużą odporność. Specjalnie do transportu większych części nadają się także dłuższe wersje wózków ze stabilną nadbudową z pałąków z rurki. Pochyłe powierzchnie do ustawiania i duża nośność do 750 kg sprawiają, że można na nich bezpiecznie ustawiać nawet płyty o dużych wymiarach. Podczas obróbki szyb potrzebne są natomiast takie wózki na części, które zapewnią ostrożny i bezpieczny transport szyb. W przypadku tych specjalnych wózków do transportu szyb szczególną uwagę zwraca się na ochronę krawędzi i powierzchni do ustawiania ładunku. Bezpieczne pokrycie twardych krawędzi zapewniają tutaj gumowe profile. W tego rodzaju wózkach na części zaletą są również pochyłe powierzchnie do ustawiania, które skutecznie zapobiegają przewracaniu się szyb na zewnątrz. Wózki te bez problemu dają sobie również radę z ładunkami o wadze do 500 kg.

Pozostałe zastosowania specjalnych wózków na części
Towary, które transportuje się w warsztacie, mogą mieć różne wymiary, jednak również ten aspekt został uwzględniony w przemyślanych i profesjonalnych rozwiązaniach. Wózki regałowe ze wspornikami są przykładowo wyposażone w praktyczne półki regałowe, na których można łatwo transportować i bezpiecznie przechowywać różne części: od felg aż po skrzynki na narzędzia. Elastyczne konstrukcje modułowe umożliwiają konfigurację rozmiarów półek zależnie od potrzeb, a dzięki regulowanym ramionom wsporczym wózki te świetnie nadają się również do części o nieporęcznych kształtach. Sensowną alternatywą dla klasycznych wózków na części są również wózki na płyty i taczki transportowe, które stanowią dopełnienie naszego asortymentu. Niezależnie od tego, co chcieliby Państwo transportować – w KAISER+KRAFT znajdą Państwo profesjonalnej jakości wózki na części, które sprostają Państwa wymaganiom.