Zestawy narzędzi

Do zakładów rzemieślniczych i przemysłowych, dozorców i wszelkiego rodzaju rzemieślników posiadamy wszystko, co tylko potrzebne do wykonania powierzonej im pracy: młotki, piły, śrubokręty, klucze szczękowo-oczkowe, zestawy narzędzi we wkładach piankowych Shadowboard i wiele więcej.

W kategorii Zestawy narzędzi oferujemy Państwu produkty następujących marek: VIGOR, KS Tools, Gedore, HAZET.

Marka
Rodzaj produktu
Wyposażenie
Istotne
Liczba artykułów: 38

Z naszymi zestawami narzędzi właściwe narzędzie znajdzie się zawsze pod rękąZamówili Państwo nowy regał – wysoka jakość, solidny, o bardzo dużej nośności – teraz trzeba wszystko ładnie i szybko zmontować. Jeżeli nie korzystają Państwo w tym celu z oferowanego przez nas serwisu montażowego i zajmują się tym sami, pomocne będą odpowiednie narzędzia, dzięki którym w oka mgnieniu zmontują Państwo regał. A zestawy narzędzi są czymś, na czym nie warto oszczędzać, niezależnie od tego, czy wykorzystywane są często czy rzadko.Profesjonaliści pracujący zakładzie i produkcji wiedzą, jak ważna w pracy jest jakość narządzi. Czy młotek, skrobak czy obcęgi – wykorzystywane są tylko te najlepsze. I to z uzasadnieniem:Zestawy narzędzi znanych marek „Made in Germany'' jak Hazet czy Gedore stworzone zostały do najtrudniejszych zastosowań.


Oznacza to, że zostały wykonane z wysoką precyzją, posiadają ergonomiczne kształty, są odporne na oddziaływanie korozji i szybkie zużycie.


W przypadku dysponowania mniejszym budżetem lub zapotrzebowania na rozsądne i funkcjonalne narzędzia w niższej cenie posiadamy asortyment narzędzi Gedore red i Vigor Equipment odpowiednią dla Państwa.Odpowiednie przechowanie narzędzi to klucz do sukcesuPotrzebne narzędzia znajdą się szybciej pod ręką, jeśli będą przechowywane we wkładach piankowych Shadowboard: wkładki z twardej gąbki zaprowadzą porządek na stole warsztatowym lub na wózku montażowym. Oferujemy Państwu również zestawy narzędzi, dostarczane od razu we wkładach piankowych Shadowboard. Jeśli zakupili Państwo już zestawy narzędzi, oferujemy dodatkowo gwarancję późniejszego zakupu na ich poszczególne elementy.Nasz sklep internetowy oferuje Państwu duży wybór oraz możliwości łączenia: zarówno różnych zestawów jak i luźnego asortymentu do systemów płyt perforowanych.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Przecinarki rolkowe | Apteczki | Maty robocze | Pojemniki na narzędzia | Wyświetlacze LED | Wózki z blatem | Stoły warsztatowe RAU