Rodzaj produktu
Nośność osiowa
Średnica kołnierza

Wieńce skrętne

Wieniec skrętny stanowi w kierowaniu ławy obrotowej połączenie między ramą pojazdu a wózkiem skrętnym. Musi być zatem bardzo wytrzymałym elementem. Z tego względu należy wybrać solidny i trwały wieniec skręty, wykonany w odpowiedniej jakości. Zachęcamy do zakupu wieńców skrętnych z naszej oferty!

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 7
Widok:
Części zamienne do parku pojazdów: wieńce skrętne
W wieloosiowych pojazdach do kierowania obrotnicą wieńce skrętne tworzą część osi przedniej, z którą ruchomo połączony jest dyszel. Kierowanie odbywa się w taki sposób, że przechylana jest sztywna oś – wieńce skrętne odpowiedzialne są przy tym za zapewnienie odpowiedniej skrętności. Części te ulegają z czasem naturalnym procesom starzenia. Z tego względu w naszym sklepie internetowym w kategorii kółka i rolki obok innych części zamiennych znajdą Państwo wysokiej jakości wieńce skrętne. Pozwolą one na zachowanie stałej funkcjonalności urządzeń transportowych w Państwa firmie oraz sprawny przebieg procesów związanych z transportem towarów.

Wysokiej jakości wieńce skrętne od fachowego sprzedawcy
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wysokiej jakości kulkowe wieńce skrętne. Dostępne są w różnych wersjach, o różnej nośności osiowej oraz wymiarach dla urządzeń transportowych o prędkości maks. 30 km/h. Dla modeli o średn. kołnierza poniżej 500 mm przy montażu konieczne jest zastosowanie czterech do sześciu śrub, w przypadku większych średnic min. osiem śrub. W związku ze średn. kołnierza oraz średn. wewn. pierścienia górnego elementy o powierzchni gruntowanej na czarno podlegają tolerancjom wykonania. Pierścienie kołnierza wieńców skrętnych firmy KAISER+KRAFT wykonane są bez otworów, posiadają natomiast dwa stalowe pierścienie z bieżniami kulowymi. Dodatkowo posiadają precyzyjne kule ze stali oraz gniazda smarowe. Należy zwrócić uwagę na luz wieńców skrętnych. Wysokiej jakości wieńce skrętne z naszego sklepu internetowego pozwolą na utrzymanie Państwa urządzeń transportowych w doskonałym stanie technicznym, co pozwoli na sprawny przebieg transportu towarów w Państwa firmie!