Szafki wiszące

W naszej ofercie znajdą Państwo idealne szafki wiszące, dzięki którym w mgnieniu oka zaprowadzą Państwo porządek w warsztacie, laboratorium, magazynie lub w biurze. Wszystkie potrzebne narzędzia, umieszczone na ergonomicznej wysokości, będą na wyciągnięcie Państwa ręki. Również ten wiecznie gubiący się młotek.

W kategorii Szafki wiszące oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft basic, Pavoy, ANKE.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 19

Szafki wiszące do warsztatu, magazynu i laboratoriumNa dole wszystko jest już zapełnione? Czas wykorzystać przestrzeń na górze. Dzięki szafkom wiszącym od kaiserkraft można pomieścić więcej rzeczy, nie ograniczając przy tym swobody ruchów. Jest to również bardzo korzystne dla komfortu pracy i wydajności, kiedy narzędzia lub przybory laboratoryjne znajdują się na wysokości oczu.Kiedy szafka wisząca jest właściwym wyborem?Istnieją dwa główne argumenty przemawiające za zakupem szafek wiszących:  1. Na podłodze brakuje już miejsca na szafę lub regał.

  2. Chęć zapewnienia pracownikom możliwości wyjmowania z szafy narzędzi do pracy bez konieczności schylania się.


W zależności od wymiarów szafkę wiszącą można umieścić nawet w małych narożnikach i kątach. Ponadto nasze szafki wiszące, które są dostępne w różnych kolorach, można doskonale łączyć z innymi meblami. Tak czy inaczej, wybór należy do Państwa.Jakie są rodzaje szafek wiszących?Oferujemy szafki wiszące małe lub duże, do warsztatu, pomieszczeń socjalnych lub do wyposażenia laboratorium. Decydujące znaczenie ma ilość dostępnego miejsca oraz ilość rzeczy, które mają być w danej szafce przechowywane. Istotne jest również, jakie to będą rzeczy. Ciężkie narzędzia wymagają zastosowania szafek wiszących na narzędzia o dużej nośności – inaczej będzie w przypadku przyborów do pisania czy dokumentów.Należy również przemyśleć temat drzwi. Drzwi zamykane na klucz zapewniają bezpieczeństwo, drzwi otwierane do góry lub do dołu można obsługiwać jedną ręką, a dzięki okienkom w drzwiach pracownicy od razu znają zawartość szafki. Czasami najlepszym rozwiązaniem jest brak drzwi, na przykład gdy nie ma na nie miejsca lub gdy rzeczy trzeba wyjmować wyjątkowo szybko.Na potrzeby uporządkowanego przechowywania znajdą Państwo u nas warsztatowe szafki wiszące z jedną lub dwiema półkami, ze ścianką środkową lub bez, a nawet z rozkładanym blatem roboczym. Narzędzia można powiesić na perforowanych płytach, tak aby były zawsze pod ręką.Zbyt wiele informacji na raz? Poniżej prezentujemy zwięzłe podsumowanie najważniejszych kryteriów wyboru szafki wiszącej:  • Wymiary

  • Nośność

  • Wariant drzwi

  • Wyposażenie wewnętrzne


Na co należy zwrócić uwagę podczas montażu?W natłoku zagadnień dotyczących szafki nie należy zapominać o ścianie. Bowiem tylko wystarczająco nośna ściana może utrzymać szafki z ciężką zawartością. Nośność tę można zwiększyć, stosując wysokiej jakości materiał mocujący. Wiele naszych szafek wiszących ma już otwory do wiercenia. Zostaje tylko wybór miejsca. Szafkę wiszącą najlepiej powiesić tam, gdzie będzie do niej łatwy dostęp i będzie można ją bez problemu otworzyć. I oczywiście tam, gdzie potrzebna jest jej zawartość.Na wszelkie dodatkowe pytania dotyczące wyboru, montażu lub użytkowania chętnie odpowiemy osobiście – nawet jeśli szukają Państwo innego wyposażenia do biura, magazynu, warsztatu lub laboratorium.