+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Zakres podnoszenia
Wys. konstrukcji
Wersja masztu
Szerokość
Szer. wideł
Nośność
Długość
Dł. wideł
Pokaż więcej
 

Stertowniki z dyszlem

Stertowniki z dyszlem, stertowniki ręczne lub szerokośladowe są niezastąpione w przeładunku wewnątrzzakładowym, utrzymaniu magazynu i transporcie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór stertowników w różnych wersjach, wszystkie w wysokiej jakości wykonania.
Znaleziono 21 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 21 artykuł/-y/ -ów

Stertowniki z dyszlem: warto na nie stawiaćChociaż trening siłowy jest dobry dla organizmu, podnoszenie ciężarów w magazynie i fabryce lepiej zostawić nowoczesnym urządzeniom podnośnym i podnośnikom. Nasze stertowniki z dyszlem stosuje się wszędzie tam, gdzie dla dużych maszyn brakuje przestrzeni. Z tych oraz innych powodów naszą ofertę uzupełniają zatem produkty zapewniające elastyczną logistykę magazynową, która ułatwia pracę Państwa pracownikom.Czym różnią się poszczególne rodzaje stertowników?Oprócz klasycznego stertownika masztowego z kabiną kierowcy, istnieje wiele rodzajów stertowników z dyszlem, które są znacznie mniej zmotoryzowane, a tym samym bardziej elastyczne w użyciu. Dlatego też w naszym standardowym asortymencie koncentrujemy się właśnie na nich:  • Elektryczne wózki podnośne to mocniejsze wersje klasycznego podnośnego wózka widłowego i dlatego nadają się również do transportu na dłuższych dystansach w zakładzie.

  • Stertowniki ręczne to niedroga, ręczna pomoc, szczególnie przy załadunku i rozładunku ciężarówek. Wprawdzie ich nośność jest mniejsza, są one jednak zwrotne, łatwe w utrzymaniu i elastyczne w użyciu.

  • Stertowniki wysokiego podnoszenia zawdzięczają swoją nazwę dużej jak na tę klasę urządzeń wysokości podnoszenia, która w naszym asortymencie może sięgać do trzech metrów. Dzięki kompaktowym wymiarom stertownikami tymi można swobodnie manewrować nawet między bardzo ciasno ustawionymi rzędami regałów.

  • Stertowniki szerokośladowe idealnie nadają się do delikatnej obsługi delikatnych towarów na paletach. Stertowniki te obejmują nogami podporowymi boki palet, a także wyposażone są w widły z regulacją szerokości, co zapewnia bezpieczny, poprzeczny wjazd w palety.

  • (Elektryczne) stertowniki z dyszlem stanowią oszczędzającą miejsce i obsługiwaną z poziomu dyszla alternatywę dla klasycznych wózków widłowych, a także wyróżniają się niezwykle kompaktową konstrukcją i różnymi zakresami podnoszenia, które można dostosować do indywidualnych wymagań. Ich obsługa jest przy tym komfortowa i bezpieczna.


Czy istnieje ryzyko przewrócenia się stertownika z dyszlem podczas obsługi?Każdy model, który chce uzyskać certyfikat TÜV i być wprowadzony do obrotu, musi zawierać liczne zabezpieczenia. Chodzi tu również m.in. o specjalną konstrukcję, która jest dostosowana do maksymalnej wysokości podnoszenia w połączeniu z dopuszczalnym ładunkiem. Używanie stertownika z dyszlem zgodnie z przepisami nie stwarza zatem ryzyka przewrócenia się tego urządzenia.Jakiego oleju należy używać do stertowników wysokiego podnoszenia?Aby hydraulika stertownika wysokiego podnoszenia była zawsze sprawna, należy stosować oleje hydrauliczne zgodne z normą DIN 51524. Oleje te różnią się zakresem temperatur i należy je dokładnie dopasować do określonych warunków pracy.Na zapytanie chętnie dostarczymy Państwu specjalne stertowniki, które nadają się również do skrzyń kratowych lub zapewniają stanowisko dla kierowcy. W razie jakichkolwiek pytań lub specjalnych wymagań zachęcamy do kontaktu z nami.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów