+48 800 909 333 (bezpłatnie) bezpłatnie z sieci stacjonarnych

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Materiał
 

Pomosty kablowe

Pomosty kablowe to element powszechny na budowie, terenie koncertu czy na terenie przemysłowym. Służą do optymalnej ochrony przewodów i drutów, np. przed przejeżdżającymi ciężarówkami, wózkami widłowymi i taczkami. W ofercie posiadamy pomosty kablowe do różnych zastosowań.
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
| | |
Pomost kablowy, duży
element końcowy
netto
106,-
netto
318,-
Pomost kablowy, duży
element główny
netto
628,-
Pomost kablowy z aluminium
dł. x szer. x wys. 2000 x 80 x 20 mm
netto
od 383,-
netto
od 1.260,-
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Nowość
Cena na zapytanie
Pomost na węże i kable
do kabli o Ø do 45 mm, kolor żółty
netto
1.110,-
Pomost na węże i kable
do kabli o Ø do 75 mm, kolor czarny
netto
891,-
Pomost kablowy z PCV
dł. x szer. x wys. 1500 x 200 x 35 mm
netto
od 472,-
Pomost kablowy z aluminium
dł. x szer. x wys. 1500 x 80 x 20 mm
netto
od 305,-
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
Pomosty kablowe: ochrona kabli i ochrona przed kablami
Pomosty kablowe to profile, które służą do sortowania, przykrywania, mocowania i prowadzenia kabli i które leżą luźno na podłodze. Swego rodzaju kanał kablowy układa się w pomieszczeniach, np. w biurach, lub na zewnątrz. Kanał kablowy stosowany na podłodze jest samoprzylepny i najczęściej mocuje się go za pomocą dwustronnej taśmy klejącej. Kanał kablowy stosowany na zewnątrz jest przejezdny i wykonany z ciężkiego materiału odpornego na warunki pogodowe. Kable, które leżą niezabezpieczone na podłodze, stwarzają niebezpieczeństwo uszkodzenia podłączonych urządzeń oraz niebezpieczeństwo wypadków w wyniku potknięcia się o przewody. Dzięki pomostom kablowym przewody są przymocowane, a tym samym chronione przed ciągnięciem, przygniataniem i ścieraniem. Pomosty kablowe leżą płasko i lekko ukośnie na podłożu, są łatwe w instalacji i dobrze widoczne. Kanały kablowe do stosowania na zewnątrz powinny przede wszystkim chronić przewody, które np. na placach budowy lub podczas imprez na świeżym powietrzu narażone są na duże obciążenia. Dlatego też kanały te często zrobione są z twardego tworzywa, aluminium lub gumy. Sztywne pojedyncze segmenty są w miarę potrzeb mocowane obok siebie. Zrobione są one głównie z metalu lub twardego PVC. Dostępne są modele, które łączy się z podłożem za pomocą połączeń śrubowych lub klejowych, a także elastyczne systemy, których nie trzeba mocować. Duży ciężar i odpowiednia forma takich pomostów na węże i pomostów kablowych zapobiega ich przesuwaniu się. Również pomosty na węże pełnią podobną funkcję do pomostów kablowych.

Profesjonalne pomosty kablowe do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
W KAISER+KRAFT znajdą Państwo w kategorii odgradzanie i znakowanie wysokiej jakości odporne pomosty kablowe. Charakteryzują się one wysoką odpornością na temperatury i warunki pogodowe, zatem można je stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Oferta KAISER+KRAFT zawiera pomosty kablowe o dużej nośności z aluminium i PVC, a także pomosty na węże. Ponadto produkty te nadają się również do stosowania w miejscach przejazdu ciężarówek. Mocowanie takich pomostów na kable i węże na zewnątrz nie jest konieczne, dzięki czemu świetnie nadają się one do tymczasowego użytku. Pomosty kablowe, szybkie i nieskomplikowane w obsłudze, można zatem wykorzystywać również podczas różnego rodzaju wydarzeń/imprez i targów.
Porównanie produktów