+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Materiał
 

Pomosty kablowe

Pomosty kablowe i pomosty na węże to elementy powszechne na budowie, terenie koncertu czy na terenie przemysłowym. Służą do optymalnej ochrony przewodów i drutów, np. przed przejeżdżającymi ciężarówkami, wózkami widłowymi i taczkami. W naszej ofercie posiadamy pomosty kablowe do różnych zastosowań.
Znaleziono 25 artykuł/-y/ -ów
| | |
Pomost kablowy, duży
element końcowy
netto
115,-
Pomost kablowy, duży
narożnik 45°, dł. x szer. 600 x 500 / 200 mm
netto
348,-
Pomost kablowy, duży
element główny
netto
685,-
Pomost kablowy z aluminium
dł. x szer. x wys. 2000 x 80 x 20 mm
netto
od 418,-
Pomost kablowy, mały
do kabli o Ø do 45 mm
netto
od 676,-
Pomost na węże
na węże o Ø do 75 mm
netto
783,-
netto
od 1.250,-
Pomost na węże i kable
do kabli o Ø do 70 mm
netto
394,-
Pomost kablowy
VARIO, wkładanie od góry, różne opakowania
netto
od 2.150,-
Pomost kablowy
VARIO, wkładanie od góry, poj. dostawa
netto
1.130,-
Pomost kablowy z tworzywa
na kable i węże o Ø do 7,5 mm
netto
od 143,-
Pomost kablowy z tworzywa
na kable i węże o Ø do 10 mm
netto
od 220,-
Pomost kablowy z tworzywa
wkładanie od góry
netto
od 103,-
Pomost kablowy, zwijany
do kabli o Ø do 20 mm
netto
1.140,-
Nowość
netto
od 307,-
Nowość
netto
od 247,-
Nowość
Pomost kablowy CABLEPRO
GP1Safety, czarny / żółty
netto
od 258,-
Nowość
Pomost kablowy CABLEPRO
GP2Safety, czarny / żółty
netto
od 318,-
Nowość
Pomost kablowy, średni
element główny
Cena na zapytanie
Nowość
netto
560,-
Nowość
Pomost kablowy, średni
element końcowy
netto
180,-
Pomost na węże i kable
do kabli o Ø do 45 mm, kolor żółty
netto
1.070,-
Pomost kablowy z PCV
dł. x szer. x wys. 1500 x 200 x 35 mm
netto
od 516,-
Pomost kablowy z aluminium
dł. x szer. x wys. 1500 x 80 x 20 mm
netto
od 333,-
Znaleziono 25 artykuł/-y/ -ów

Pomosty kablowe i pomosty na węże jako zabezpieczenie przed potknięciemDopóki prąd nie może być transportowany powietrzem, kable i przewody to produkty nieodzowne w każdej firmie. Problem: jeśli przechodzą one przez drogi komunikacyjne lub ścieżki, znacznie wzrasta ryzyko wypadku i potknięcia. Rozwiązanie: wystarczy schować przewody i węże pod pomostami kablowymi, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo nie tylko na obszarze zewnętrznym.
Pomosty kablowe i pomosty na węże zapewniają uniwersalne bezpieczeństwoNie potrzeba pytań o przepisy mające zastosowanie do pomostów kablowych. Wystarczy spojrzenie na teren zakładu: jakie kable ciągną się wzdłuż których dróg i jakie urządzenia transportowe lub pojazdy będą po nich przejeżdżać? Czy kable lub węże to rozwiązanie tymczasowe czy stałe?Odpowiednio do tych czynników przygotowaliśmy również naszą ofertę w KAISER+KRAFT: znajdą tu Państwo różnorodne wersje do wnętrz i do stosowania na zewnątrz, a także mogą Państwo wybierać między wersjami do dużych obciążeń, po których mogą przejeżdżać pojazdy, a produktami do zabezpieczania chodników i korytarzy biurowych.Pomosty kablowe i pomosty na węże mają jednak więcej niż jedną funkcję, zwłaszcza na intensywnie użytkowanych drogach. Jeśli się dokładniej przyjrzeć, stanowią one również sprytne wyposażenie dodatkowe zapewniające lepszą orientację i większe bezpieczeństwo w firmie, nie tylko ochronę przed pułapką w postaci kabli.
Pomosty kablowe i pomosty na węże to coś więcej niż ochronaWyposażając obszary zewnętrzne w odpowiednie pomosty kablowe, sensownym rozwiązaniem jest jednoczesne stawienie czoła wyzwaniu, jakim jest odgradzanie i znakowanie. W naszym asortymencie oferujemy różne wersje pomostów zapewniające różną zalecaną prędkość maksymalną. Każdy pomost kablowy zmusza bowiem kierowcę do użycia hamulca, co z kolei jest niezbędne dla bezpieczeństwa ruchu.Ponadto odpowiednio oznakowane pomosty kablowe pełnią rolę swoistego systemu kierowania ruchem, który wraz z innymi elementami jak produkty do ochrony przed uderzeniem i osłony krawędzi czy ostrzeżenia i szlabany dzieli teren zakładu na różne strefy. Dzięki temu już przy wejściu wiadomo, którędy pójść – a którędy nie.Chętnie osobiście udzielimy Państwu wszelkich porad dotyczących kwestii bezpieczeństwa związanych z pomostami kablowymi, pomostami na węże, produktami do odgradzania itp.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów