Modułowe taczki transportowe

Czy kilka taczek transportowych to naprawdę konieczność? A może lepiej mieć jedną, która potrafi (prawie) wszystko? Dzięki modułowym taczkom transportowym EUROKRAFTpro będą Państwo przygotowani na każde zadanie transportowe.

W kategorii Modułowe taczki transportowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 302

Modułowe taczki transportowe EUROKRAFTpro – urządzenia transportowe dla prawdziwych profesjonalistówJeśli taczka transportowa jest używana częściej niż raz w miesiącu i transportuje więcej niż skrzynki z napojami na imprezę firmową, warto zainwestować w model opracowany z myślą o wysokich wymaganiach. Modułowe taczki transportowe EUROKRAFTpro oferują jakość bez kompromisów, a przy tym można je w elastyczny sposób dostosowywać do różnych zadań transportowych.Czym są modułowe taczki transportowe i co oferują?Wyobraźmy sobie sytuację, w której kupują Państwo taczkę transportową i w pewnym momencie stwierdzają, że potrzebna jest większa szufla. Być może przydałaby się nawet szufla na paczki lub ramiona wsporcze do transportu krzeseł. W przypadku tradycyjnej taczki pozostaje tylko jedno: kupić drugą.Dzięki modułowym taczkom transportowym EUROKRAFTpro wystarczy w takiej sytuacji kupić jedynie nową szuflę lub ramię wsporcze. Nasze taczki transportowe są bowiem oparte na systemie modułowym. W części „Wyposażenie dodatkowe/części zamienne'' można znaleźć alternatywne szufle, ramiona wsporcze lub nowy zestaw kółek, dzięki którym można łatwo zmodyfikować swoją taczkę transportową.Innymi słowy, wybierając modułową taczkę transportową EUROKRAFTpro otrzymują Państwo nie jedną, lecz wiele różnych taczek jednocześnie. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędność miejsca, jest ekologiczne i po prostu bardzo praktyczne.Co jeszcze wyróżnia modułowe taczki transportowe EUROKRAFTpro?Podczas gdy Państwo mogą sobie zaoszczędzić kupna kilku taczek transportowych, w przypadku naszych modułowych taczek transportowych my nie oszczędzamy na niczym. W końcu nazwa EUROKRAFTpro oznacza prawdziwą jakość premium, czyli produkty, na których można polegać nawet przy intensywnym użytkowaniu. Produkty, które wyróżniają się:  • Wysokiej jakości materiałami

  • Dużą nośnością

  • Wytrzymałością

  • Ergonomiczną konstrukcją umożliwiającą przyjazną dla pleców pracę


W kaiserkraft jesteśmy pewni jakości naszych taczek transportowych, dlatego dajemy Państwu na nie aż 10-letnią gwarancję. Nie ma przy tym znaczenia, czy są one wykorzystywane do przewożenia skrzynek z piwem, lodówek czy części silnika.Jak wygląda zakup modułowej taczki systemowej?Idealną modułową taczkę systemową można nabyć w trzech krokach:  1. Wybór jednego z ponad 300 wstępnie skonfigurowanych modeli. Można do tego użyć naszych opcji filtrowania i wyszukiwać na przykład według materiału lub wymiarów szufli.

  2. Podjęcie decyzji o wybranych właściwościach.

  3. Zakup od razu lub w późniejszym czasie wyposażenia dodatkowego do różnych celów, np. alternatywnej szufli lub osłony kółek.


W razie jakichkolwiek pytań lub chęci skorzystania z indywidualnych konsultacji, zachęcamy do kontaktu. Poprzez naszą stronę kontaktową jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.