+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Rodzaj produktu
Miejsce zastosowania
Liczba pasów
Kolor taśmy
 

Taśmy odgradzające

Chcą Państwo szybko i na określony czas odgrodzić jakiś obszar lub skierować falę odwiedzających na daną trasę? Odpowiednim wyborem będą w tym przypadku taśmy odgradzające.
Znaleziono 39 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 39 artykuł/-y/ -ów

Taśmy odgradzające: szybsze kierowanie ruchem, lepsze informowanie

Człowiek kieruje się tym, co widzi – i tę cechę wykorzystuje się w przypadku taśm odgradzających. Różne kody kolorystyczne i opcje ustawienia sprawiają, że można kierować ruchem odwiedzających lub trzymać ludzi z dala od obszarów zagrożenia. A przy tym nie potrzeba do tego żadnych instrukcji ani ostrzeżeń.

Jak wykorzystać taśmy odgradzające w zakładzie pracy?

Anglicy wymyślili stanie w kolejce, a Amerykanie to udoskonalili. To właśnie zgodnie z tą zasadą taśmy odgradzające są dziś stosowane jako systemy kierowania ruchem podczas imprez lub w strefach dla klientów: słupki z kasetami z taśmą odgradzającą w dyskretnych kolorach zapewniają oszczędność miejsca i pomoc w uformowaniu wyraźnej kolejki (zgodnie z zasadą pętli) lub trzymają odwiedzających z dala od określonych obszarów.

W przypadku zmiany koloru z czarnego lub szarego na czerwono-biały lub żółto-czarny bariery z magnetycznym uchwytem taśmy lub z wkładaną taśmą odgradzającą są wyraźnym sygnałem, że za nimi znajduje się obszar zagrożenia, na który nie należy wchodzić lub w którym należy zachować szczególną ostrożność.

Taka sygnalizacja jest w wielu przypadkach wystarczająca, można ją jednak uzupełnić znakami, które wyjaśniają rodzaj zagrożenia lub powód ostrzeżenia. Dotyczy to np. magazynów, w których składowane są towary specjalne. Taśma odgradzająca sprawia, że pracownik poświęca więcej uwagi swoim działaniom w tym obszarze.

Dlaczego i kiedy warto używać taśm odgradzających jako bariery?

W przeciwieństwie do wielu innych barier taśmy odgradzające są tak mobilne i łatwe w ustawieniu, że można je bardzo szybko zamontować, na przykład wokół wycieków lub na mniejszych budowach, i równie szybko zdemontować.

Ponieważ słupki i kasety z taśmą odgradzającą można zestawiać indywidualnie, możliwe jest odgrodzenie obszaru w sposób zapewniający oszczędność miejsca, bez dużych krat lub słupków odgradzających wystających na drogę.

Dzięki systemom zwijania i wytrzymałym materiałom, z których wykonana jest taśma, kaseta i/lub słupek, systemy te nadają się do intensywnego użytku i zdecydowanie przewyższają taśmy jednorazowego użytku do odgradzania i znakowania. Jest to opłacalne rozwiązanie szczególnie tam, gdzie bariery są często otwierane i zamykane.

Ponadto jako systemy kierowania ruchem taśmy odgradzające w dyskretnych kolorach nie zakłócają wyglądu pomieszczenia ani też nie mają niepotrzebnie „alarmującego'' charakteru, co można by uzyskać, stosując kraty lub inne produkty do odgradzania.

W naszej ofercie znajdują się również inne indywidualne rozwiązania, które zapewnią doskonałe oznakowanie różnych obszarów. Chętnie Państwu w tej kwestii doradzimy!

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów