Pojemniki na surowce wtórne

Kosze do segregacji smieci umozliwiaja oddzielne usuwanie materialów nadajacych sie do recyklingu, takich jak szklo, papier, opakowania zewnetrzne, a nawet odpady biologiczne. Od stabilnego szkieletu na worki na odpady po 4-czesciowy kosz do segregacji smieci z klapa wrzutowa i zamykanym pojemnikiem wewnetrznym: W kaiserkraft mozna znalezc wszystko, co niezbedne do segregacji odpadów w firmie – dla jeszcze bardziej zrównowazonego rozwoju.

W kategorii Pojemniki na surowce wtórne oferujemy Państwu produkty następujących marek: Rubbermaid, VAR, eurokraft pro, Hailo, rothopro, Gmöhling, DURABLE, eurokraft basic.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 161

Zgodna z przepisami utylizacja odpadów dzieki koszom do segregacji smieci


Jesli odpady z firmy trafiaja do jednego pojemnika, nie jest to postepowanie zgodne z zasadami zrównowazonego rozwoju. Doskonalym rozwiazaniem sa w tym przypadku kosze do segregacji smieci. Pojemniki na surowce wtórne pozwalaja utylizowac odpady w calej firmie w sposób zapewniajacy oszczednosc zasobów i zgodnosc z przepisami. Kosze na smieci, pojemniki na odpady do biura, hali magazynowej, kosze na smieci zewnetrzne; W asortymencie pojemników na surowce wtórne z pewnoscia znajda Panstwo odpowiedni model, który umozliwi skuteczny recykling w Panstwa firmie.


Latwa segregacja odpadów dzieki pojemnikom na surowce wtórne


Dzieki praktycznym funkcjom, takim jak mechanizm otwierania pedalem, uchylna pokrywa lub otwór wrzutowy na ergonomicznej wysokosci, segregacja odpadów z wykorzystaniem koszy do segregacji smieci jest niezwykle prostym zadaniem. Ponadto pokrywy w róznych kolorach wskazuja, do którego pojemnika na odpady wtórne nalezy wrzucac papier, tworzywo, szklo lub bioodpady. Aby zapobiec przypadkowemu umieszczeniu odpadów w niewlasciwym pojemniku, oferujemy równiez nakladki ze specjalnymi otworami wrzutowymi.


Od pojedynczych koszów na papier, odpady resztkowe lub tworzywo, po kompaktowe rozwiazania typu kombi, takie jak kosze do segregacji smieci z 3-czesciowa stacja zbiórki odpadów: W naszej ofercie znajda Panstwo najrózniejsze modele. W zaleznosci od wariantu, pojemniki na surowce wtórne sa wyposazone w mocowanie do worków na smieci lub wyjmowany pojemnik wewnetrzny, dzieki czemu opróznianie jest równie wygodne jak napelnianie.


Kosze do segregacji smieci do uzytku wewnatrz i na zewnatrz budynków


Kosze do segregacji smieci dostepne w kaiserkraft sa wykonane z róznych materialów. Modele z wytrzymalego tworzywa sa przeznaczone do uzytku wewnatrz pomieszczen, natomiast pojemniki na surowce wtórne wykonane ze stali szlachetnej mozna stosowac jako systemy segregacji odpadów zarówno wewnatrz, jak i na zewnatrz budynków.


Modele wykonane z ocynkowanej stali sa ognioodporne, odporne na uderzenia i nie przepuszczaja zapachów. Maja równiez atrakcyjny design: Kosze do segregacji smieci wykonane w nowoczesnej technologii IML maja elegancki metaliczny wyglad, a takze sa odporne na wgniecenia i slady palców.


Jesli brak pewnosci, czy wlasciwym rozwiazaniem dla Panstwa firmy sa pojedyncze kosze do segregacji smieci czy kompaktowe systemy segregacji odpadów, prosimy o kontakt z nami! Nasz zespól serwisowy chetnie udzieli pomocnych wskazówek.