Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
250
250
1220
1220
-

Pojemniki na surowce wtórne

Surowce wtórne i odpowiednio posortowane odpady mają swoją wartość. Dzięki naszym pojemnikom na surowce wtórne i koszom do segregacji śmieci o dużej pojemności, segregacja odpadów nie będzie trudna. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne produkty: od stabilnego szkieletu na worki na odpady aż po pojemnik z klapą wrzutową i zamkniętym pojemnikiem wewnętrznym.

W kategorii Pojemniki na surowce wtórne oferujemy Państwu produkty następujących marek: VAR, rothopro, Hailo, Rubbermaid, QUIPO.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 115
Widok:

Pojemniki na surowce wtórne i kosze do segregacji śmieci zapewniające przepisowe usuwanie odpadówJeden pojemnik na wszystko już nie wystarczy. Oferowane przez KAISER+KRAFT pojemniki na surowce wtórne zapewniają idealne możliwości zasobooszczędnego i przepisowego usuwania odpadów w całym zakładzie. Do wnętrz lub na zewnątrz, do biura lub hali magazynowej, u nas znajdą Państwo odpowiedni pojemnik do skutecznego recyklingu.
Dziecinnie proste: segregacja odpadów za pomocą koszy do segregacji śmieciSegregacja odpadów może być wygodna. W tym celu nasze pojemniki na surowce wtórne wyposażone są w praktyczny mechanizm otwierania pedałem, uchylną pokrywę i otwór wrzutowy na ergonomicznej wysokości. Ponadto pomagają one w wyborze właściwego pojemnika. Dzięki pokrywom w różnych kolorach od razu wiadomo, gdzie wrzucić papier, plastik, szkło czy bioodpady. Jeśli natomiast chcą Państwo zapobiec wrzucaniu odpadów do niewłaściwych pojemników, w naszym sklepie znajdą Państwo nakładki ze specjalnymi otworami wrzutowymi.Cenią sobie Państwo elastyczność? Zachęcamy zatem do zestawienia pojedynczych pojemników według Państwa wyobrażeń i życzeń. A może lepiej mieć wszystko w jednym? Jako kompaktowe pojedyncze rozwiązanie oferujemy kompletne stacje zbiórki surowców wtórnych. W zależności od modelu nasze pojemniki na surowce wtórne wyposażone są w mocowanie na worki na odpady lub wyjmowany pojemnik wewnętrzny. Dzięki temu opróżnianie może być równie komfortowe jak napełnianie.
Odporne na uderzenia, łatwe w utrzymaniu, gaszące płomienie – pojemniki do wnętrz i na zewnątrzAby segregacja odpadów przebiegała sprawnie w każdym miejscu i w każdych warunkach, KAISER+KRAFT oferuje Państwu pojemniki na surowce wtórne i kosze do segregacji śmieci, które świetnie sprawdzą się nawet w niekorzystnych warunkach na obszarach zewnętrznych – gaszą płomienie, są odporne na uderzenia i chronią przed przykrymi zapachami. Nasze pojemniki na odpady są również reprezentacyjne. Pojemniki na surowce wtórne i kosze do segregacji odpadów wyprodukowane w nowoczesnej technologii IML mają stylowy wygląd Metallic Look i są tak samo odporne na wgniecenia, jak i na odciski palców.