Pojemniki na surowce wtórne

Wygodny system segregacji odpadów: pojemniki na surowce wtórne umożliwiają oddzielne usuwanie materiałów nadających się do recyklingu, takich jak szkło, papier, opakowania zewnętrzne, a nawet odpady biologiczne. Od stabilnego szkieletu na worki na odpady po 4-częściowy sortownik do odpadów z klapą wrzutową i zamykanym pojemnikiem wewnętrznym: w KAISER+KRAFT znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do segregacji odpadów w firmie – dla jeszcze bardziej zrównoważonego rozwoju.

W kategorii Pojemniki na surowce wtórne oferujemy Państwu produkty następujących marek: VAR, Rubbermaid, rothopro, EUROKRAFTpro, Hailo, EUROKRAFTbasic.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
250
250
1220
1220
-
Istotne
Liczba artykułów: 122

Pojemniki na surowce wtórne do zgodnej z przepisami utylizacji odpadówJeśli odpady z firmy trafiają do jednego pojemnika, nie jest to postępowanie zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Doskonałym rozwiązaniem są w tym przypadku pojemniki na surowce wtórne. Pozwalają one utylizować odpady w całej firmie w sposób zapewniający oszczędność zasobów i zgodność z przepisami. Pojemniki do wewnątrz i na zewnątrz, do biura lub hali magazynowej: w naszym szerokim asortymencie pojemników na surowce wtórne z pewnością znajdą Państwo odpowiedni model, który umożliwi skuteczny recykling w Państwa firmie.Łatwa segregacja odpadów – dzięki sortownikowi do odpadówDzięki praktycznym funkcjom, takim jak mechanizm otwierania pedałem, uchylna pokrywa lub otwór wrzutowy na ergonomicznej wysokości, segregacja odpadów z wykorzystaniem pojemników na surowce wtórne jest niezwykle prostym zadaniem. Ponadto pokrywy w różnych kolorach wskazują, do którego pojemnika należy wrzucać papier, tworzywo, szkło lub bioodpady. Aby zapobiec przypadkowemu umieszczeniu odpadów w niewłaściwym pojemniku, oferujemy również nakładki ze specjalnymi otworami wrzutowymi.Od pojedynczych pojemników na papier, odpady resztkowe lub tworzywo, po kompaktowe rozwiązania typu kombi, takie jak pojemniki na surowce wtórne z 3-częściową stacją zbiórki odpadów: w naszej ofercie znajdą Państwo najróżniejsze modele. W zależności od wariantu nasze pojemniki na surowce wtórne są wyposażone w mocowanie do worków na odpady lub wyjmowany pojemnik wewnętrzny, dzięki czemu opróżnianie jest równie wygodne jak napełnianie.Pojemniki na surowce wtórne do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynkówSortowniki do odpadów od KAISER+KRAFT są wykonane z różnych materiałów. Modele z wytrzymałego tworzywa są przeznaczone do użytku wewnątrz pomieszczeń, natomiast pojemniki na surowce wtórne wykonane ze stali szlachetnej można stosować jako systemy segregacji odpadów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.Modele wykonane z ocynkowanej stali są ognioodporne, odporne na uderzenia i nie przepuszczają zapachów. Mają również atrakcyjny design: pojemniki na surowce wtórne wykonane w nowoczesnej technologii IML mają elegancki metaliczny wygląd, a także są odporne na wgniecenia i ślady palców.Jeśli brak pewności, czy właściwym rozwiązaniem dla Państwa firmy są pojedyncze pojemniki na surowce wtórne, czy kompaktowe systemy segregacji odpadów, prosimy o kontakt z nami! Nasz zespół serwisowy chętnie udzieli pomocnych wskazówek.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Kontenery na śmieci | Pojemniki na odpady otwierane pedałem | Popielnice ścienne | Czyszczenie podłóg | Niszczarki | Przechylne wózki nieckowe | Pojemniki na surowce wtórne rothopro | Pojemniki na odpady rothopro