Otwarte pojemniki i skrzynki magazynowe

Czy znają Państwo jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań dla składowania i transportu małych elementów? Tak, mowa o otwartych pojemnikach i skrzynkach magazynowych, dostępnych w różnych kolorach, gwarantujących przejrzystość i uporządkowanie inwentarza. Dodatkowo gwarantują niezmienny porządek wśród składowanych małych elementów.

W kategorii Otwarte pojemniki i skrzynki magazynowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: mauser, BITO, STEMO, Treston.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 125

Otwarte pojemniki magazynowe: wszystkie drobne elementy i narzędzia w zasięgu wzroku i rękiDzięki intensywnym kolorom i obniżonej przedniej krawędzi otwarte pojemniki magazynowe wyglądają jak minimalistyczna wersja pojemników przechylanych. Jednak to, co w stalowych kontenerach ułatwia wyładunek materiałów sypkich, w niezniszczalnych skrzynkach magazynowych zapewnia łatwy podgląd zawartości i wygodny dostęp do drobnych elementów i narzędzi.Skrzynki regałowe od kaiserkraft dzięki swoim modułowym właściwościom stanowią jeden z fundamentów porządku i organizacji w wyposażeniu magazynu. Dostępne są w wielu różnych kształtach i pojemnościach, mogą być ustawiane w stos, a także dzielone przy pomocy ścianek działowych. Oferowane pojemności sięgają od 0,8 do 20 litrów, co pozwala na maksymalne obciążenie regałów – jest to możliwe dzięki opcjonalnie maksymalnej głębokości i różnej szerokości dostępnych skrzynek porządkowych.Chcą Państwo również móc przeczytać, co zawierają dane skrzynki? Żaden problem! Wbudowane miejsca na etykiety umożliwiają bowiem prawidłowe opisywanie. A ponieważ te praktyczne pojemniki z tworzywa mają tak piękną paletę barw, określoną zawartość można dodatkowo przypisać określonemu kolorowi. Potrzebują Państwo jeszcze więcej przejrzystości? Otwarte pojemniki magazynowe dostępne są również w wersji przezroczystej. Oprócz atrakcyjnego wyglądu struktura pojemnika charakteryzuje się również dużą wytrzymałością i żywotnością. Wykonane z tworzyw termoplastycznych skrzynki są odporne na działanie temperatur od −50°C do +80°C. Wiele modeli jest również odpornych na kwasy, a także na tłuszcze i oleje.Otwarte pojemniki magazynowe: stabilne, mobilne i wszechstronneNasze różnorodne skrzynki porządkowe są także wystarczająco mobilne, by stosować je na wszystkim, co porusza się na rolkach po Państwa fabryce. Na uwagę w pełni zasługuje zatem oferowany w naszym sklepie internetowym asortyment urządzeń transportowych i wózków. Jeśli szukają Państwo magazynów na bardzo małe elementy, również chętnie służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu z nami.