Szafy biurowe

Porządek w biurze wcale nie musi podlegać biurokracji. Szafy biurowe wybierają Państwo wedle własnych potrzeb i gustów a w naszej ofercie szaf biurowych znajdą Państwo asortyment, który z pewnością spełni Państwa wszelkie oczekiwania.

W kategorii Szafy biurowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: mauser, C+P, eurokraft pro, BISLEY, eurokraft basic, Paperflow, Wolf.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 335

Porządek w miejscu pracy: szafy biuroweBiurko, kontener na kółkach, regał i szafa. Bez szafy biurowej nie sposób sobie wyobrazić podstawowego kwartetu mebli biurowych. I nie chodzi tu wyłącznie o ogromną szafę na akta na sześć wysokości segregatora i z pięcioma półkami. Szafy biurowe pełnią funkcję głównych mebli do przechowywania, zapewniając w biurze organizację i porządek, niezależnie od ich wymiarów, wyglądu czy cech konstrukcyjnych.Pojedynczy egzemplarz lub gwiazda serii: design i technologia, które zadowolą każdy gust.Oferujemy szafy biurowe najlepszych dostawców na rynku, zarówno tańsze, jak i droższe warianty. Konstrukcja, materiał i wygląd naszych modeli dają przykładowo możliwość dopasowania szafy na akta do dotychczasowej serii mebli biurowych lub uzupełnienia istniejącej architektury biurowej pasującymi szafami uniwersalnymi.Pokryta melaminą płyta wiórowa w imitacji klonu, buku lub drewna orzechowego, klasyczna biała lub jasnoszara, bądź też masywna blacha stalowa lakierowana na kolor RAL, taki jak antracytowo-szary lub niebieski ultramaryna – jaki design będzie odpowiedni? Wybór jest niemal nieograniczony: od ruchomych szafek dolnych, przez szafę stalową z ogniotrwałymi drzwiami, aż po model z drzwiami skrzydłowymi z 4 półkami i drzwiami z okienkiem – wszystko w zależności od potrzeb. Jeśli szafy biurowe mają być elastyczne, dzięki nóżkom z tworzywa z indywidualną regulacją wysokości wyrównanie nierówności podłoża nie stanowi żadnego problemu. Z kolei w szafach z perforowanym rastrem poziomy wysokości półek można regulować indywidualnie w odstępach co 32 mm.Oczywiście naczelną zasadą jest bezpieczeństwo, również w przypadku danych wrażliwych. W szafie z blachy stalowej z trzyryglowym zamknięciem na zamek bębenkowy i z zamkiem bębenkowym z wymiennym rdzeniem Państwa dokumenty z pewnością będą w dobrych rękach. A skoro już o tym mowa, w kaiserkraft dostępna jest oczywiście również zamykana szafka na kartotekę wiszącą do prawidłowego przechowywania kart pacjentów.Jeśli drzwi skrzydłowe to za mało: szafy z drzwiami przesuwnymi, szafy z roletami. I wiele więcej.W przypadku wąskich przejść rolety lub drzwi przesuwne rozwiązują problem dotyczący przestrzeni niezbędnej do otwierania i zamykania drzwi skrzydłowych. Skoro zatem zadbaliśmy już o kwestię szaf biurowych, w naszej ofercie mamy również wiele innych przydatnych artykułów z kategorii produktów Biuro – czy są Państwo zainteresowani? Zachęcamy do kontaktu z nami, a chętnie zaopatrzymy Państwa we wszystko, co niezbędne.