ANNY

Do wyboru pięć wariantów biurek ANNY by office akktiv
Seria mebli biurowych Anny to nie tylko różne kształty biurek, lecz również stół do rozmów na rolkach, z regulacja wysokości.

W kategorii ANNY oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 34
Seria mebli biurowych Anny z indywidualnym wyborem SELECT
Seria mebli biurowych Anny z miejsca przekonuje swoim znakomitym wyborem wariantów biurek. Od małych, kwadratowych i oszczędzających miejsce biurek poprzez atrakcyjne stoliki-nerki aż po oszczędzające miejsce stoły kątowe. Wszystko to dostępne jest w pięciu wersjach. Jest to w sumie pięć regulowanych biurek, które oprócz komfortu pracy mają wiele zalet ergonomicznych. Dodatkowo seria mebli biurowych Anny obejmuje pasujące łączniki i stoły dostawiane pod kątem 90° w kształcie trapezu z podporą i jako okrągłe stoły dostawiany na spotkania. Jak w przypadku większości biurek w naszym asortymencie, blat biurek z serii Anny o grubości 25 mm składa się z płyty wiórowej pokrytej melaminą. Meble z serii mebli biurowych Anny występują w kolorze jasnoszarym, imitacji klonu i imitacji drewna orzechowego. Dodatkową funkcjonalnością oferowaną przez serię mebli biurowych Anny jest stół negocjacyjny na kółkach. Okrągły stolik o średnicy 800 mm, który funkcjonuje jak stoliczek bistro na kółkach i jego wysokość jest dodatkowo regulowana od 720 do 1140 mm. W ten sposób stół negocjacyjny serii Anny może być wykorzystywany do obrad na siedząco, jak i stojąco. Duży wybór, który istnieje tylko w grupie typu SELECT.

Seria mebli biurowych Anny o przekonywującej różnorodności
Nie tylko duży wybór biurek roboczych jest wyjątkowy w serii mebli biurowych Anny, lecz także szafy i regały występują w najlepszych wariacjach. Jest to najlepszy wybór w grupie SELECT, a dzięki szafom z serii Anny uzyskują Państwo mnóstwo miejsca do przechowywania w swoim biurze. Również tutaj występuje wybór między drzwiami dwuskrzydłowymi oraz szafami z roletami. Korpusy mebli biurowych z serii Anny są sklejone na stałe w przypadku regałów i szaf. Ze względu na to, że tylne ściany regałów i szaf mają ok. 8 mm grubości, to szafy Anny nie muszą być ustawiane wyłącznie przy ścianie, lecz w każdym wybranym miejscu pomieszczenia. Indywidualne rozmieszczenie rzadko jest możliwe. Seria mebli biurowych Anny oferuje również pasujące kontenery stojące oraz kontenery na kółkach z przesuwami na materiały, artykuły i w formie wiszącej. Również ta seria zachwyca wysoką jakością wykonania i dbałością o środowisko naturalne. Seria mebli biurowych Anny obejmuje nie tylko meble marki office akktiv, lecz także produkty, które posiadają certyfikat FSC. To oznacza, że stosowane drewno pochodzi ze zrównoważonej gospodarki leśnej.