+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Wys. wewn. drzwi
Wys. drzwi
Wielkość oczek
Szerokość
Maks. szer. drzwi
Kolor
 

Kraty ochronne

Bezpieczne ogrodzenie czy krata ochronna to nieodzowny element ochrony osób i wyposażenia w ramach eksploatacji maszyn i instalacji. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno elastyczne kratowe ścianki działowe jak i kraty ochronne do maszyn, instalowane na stałe!
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 15 artykuł/-y/ -ów

Kraty ochronne: mocne, elastyczne, niedrogieRzadko zdarza się, by tak sprytna koncepcja bezpieczeństwa pracy i podziału pomieszczeń zapewniała tak atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Kratowe ścianki działowe od KAISER+KRAFT nie tylko utrzymują maszyny w odpowiedniej odległości od pracowników. Modułowe dopasowanie do siebie elementów konstrukcyjnych umożliwia również szybki i łatwy montaż. Podpory, ściany, drzwi, narożniki – tutaj wszystko do siebie pasuje. Nawet trzynaście szerokości elementów i pięć wysokości systemowych z prześwitem 50 mm: to oznacza liczne, niczym szyte na miarę rozwiązania przestrzenne do każdego zakładu. Jest to również opłacalne, ponieważ gdy nie trzeba nic przycinać, oszczędza się pieniądze.Dobrze przemyślane, stabilne, a jednocześnie mobilne: zabezpieczenie pomieszczeń dzięki kratom ochronnymMaszyny, roboty, magazyny i logistyka – za kratami ochronnymi marki Axelent Państwa pracownicy będą bezpieczni. Konstrukcja z ocynkowanej, lakierowanej proszkowo stali zapewnia poszczególnym elementom niezbędną stabilność, a jednocześnie niewielką wagę. Jest to istotne zwłaszcza podczas montażu – oraz podczas przebudowy lub demontażu. Jeśli mają Państwo nowe maszyny lub urządzają nowe miejsca pracy, dzięki możliwości zmiany naszych krat ochronnych do maszyn, nie stanowi to żadnego problemu! Różnorodność elementów ściennych, podpór podłogowych i pakietów konstrukcyjnych drzwi umożliwia nieskomplikowaną rozbudowę lub zmniejszenie zabezpieczonych pomieszczeń i stanowisk pracy. Elementy ścienne można w kilku krokach zmienić w elementy drzwi skrzydłowych lub przesuwnych, a zawiasy w okamgnieniu zmieniają swoją stronę mocowania. Przy szerokościach elementów od 250 do 1500 milimetrów znajdzie się również kratowa ścianka działowa odpowiednia do warunków przestrzennych. Muszą Państwo zabezpieczać obszary o zmiennej lokalizacji? Mobilne kraty ochronne są szybko montowane i demontowane, a następnie mogą być przechowywane do czasu dalszego użytkowania. Elementy montażowe wchodzą w zakres dostawy, a wisienką na torcie jest trzyletnia gwarancja.Kraty ochronne: od systemu ochrony do systemu zabudowyOczywiście może się zdarzyć, że będą Państwo musieli lepiej zdefiniować dostępną przestrzeń. Można to zrobić na przykład przy pomocy barier i oznakowań, bądź też w trójwymiarze za pomocą systemów zabudowy dostępnych w sklepie internetowym KAISER+KRAFT. Jakie są Państwa potrzeby? Zachęcamy do kontaktu z nami. Z radością przedstawimy Państwu naszą ofertę.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów