+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Kolor
Maks. szer. drzwi
Szerokość
Wielkość oczek
Wys. drzwi
Wys. wewn. drzwi
Wysokość
 

Kraty ochronne

Bezpieczne ogrodzenie czy krata ochronna to nieodzowny element ochrony osób i wyposażenia w ramach eksploatacji maszyn i instalacji. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno elastyczne kratowe ścianki działowe jak i kraty ochronne do maszyn, instalowane na stałe!
Znaleziono 14 artykuł/-y/ -ów
| | |
Axelent - Element narożny CONTOUR 90°
do kraty ochronnej do maszyn X-GUARD CLASSIC
netto
od 1.820,-
Axelent - Wspornik
do krat ochronnych do maszyn X-GUARD LITE
netto
od 289,-
netto
od 442,-
netto
od 1.480,-
Axelent - Wspornik
do systemu ścianek działowych X-STORE
netto
od 125,-
netto
od 321,-
Znaleziono 14 artykuł/-y/ -ów
Kraty ochronne dla lepszego podziału pomieszczeń
Kraty ochronne, pomieszczenia gotowe i ścianki działowe oferują możliwość optymalnego podziału przestrzeni w obrębie przedsiębiorstwa, spełniającego kompleksowe wymogi dotyczące bezpieczeństwa. W sklepie internetowym znajdą Państwo systemy zabudowy, które umożliwią Państwu takie wyposażenie zakładu, przy zachowaniu atrakcyjnego stosunku ceny do jakości. KAISER+KRAFT od lat udostępnia rozwiązania dla firm, pochodzące od wybranych producentów i dostawców, spełniające najbardziej wyrafinowane wymagania przedsiębiorstw. Jedno spojrzenie wystarczy, aby poznać się na uniwersalności i elastyczności tych systemów zabudowy. Mobilne kraty ochronne, jak na przykład kratowa ścianka działowa, to praktyczne i łatwe rozwiązanie pod katem ochrony osób i wyposażenia. Oferujemy również instalowane na stałe ścianki działowe i kraty ochronne do maszyn o wysokości człowieka lub z możliwością zabudowy pod sam sufit. Dzięki specjalnym szybom bezpiecznym systemy działowe są przejrzyste i dobrze wpływają na oświetlenie w pomieszczeniach wewnętrznych. Kompletne pomieszczenia gotowe to dodatkowa, godna zaufania ochrona wrażliwych urządzeń technicznych i maszyn przed kurzem.

Kraty ochronne: szybka instalacja – łatwy demontaż
W odróżnieniu od rozbudowanych systemów zabudowy o zamkniętej konstrukcji mobilne kraty ochronne (jak na przykład kraty ochronne do maszyn firmy Axelent) z możliwością szybkiego montażu i demontażu doskonale nadają się do tymczasowego składowania. Poszczególne kraty wyciągane są wyłącznie w razie zapotrzebowania, po czym są znowu chowane. Pozostawia to czas na inne prace, przy których nie jest wymagana dodatkowa ochrona. Dodatkowo systemy te pozwalają optymalnie zareagować na zmieniający się park maszyn lub nowe wyposażenie stanowiska pracy. Kraty ochronne dostępne są w wersji ze stali, lakierowanej proszkowo, w wersjach ocynkowanych oraz innych wariacjach. Te wysokiej jakości systemy zabudowy można zamówić online, objęte są 3 letnią gwarancją minimalną oraz posiadają szeroki wybór wyposażenia dodatkowego i dodatkowych elementów.
Porównanie produktów