Biurka z elektryczną regulacją wysokości

Kiedyś twierdzono, że ten kto wypoczywa, ten rdzewieje. W dzisiejszych czasach, kiedy każdy spędza w biurze co najmniej osiem godzin, mówi się, że ten kto siedzi, ten przegrywa. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu są zatem biurka z regulacją wysokości, pozwalające na szybką zmianę typowego biurka w biurko stojące. Znajdą Państwo tu więcej informacji oraz informacje o korzyściach płynących z wykorzystania biurek z regulacją wysokości.

W kategorii Biurka z elektryczną regulacją wysokości oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft basic, eurokraft pro, Topstar.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 15

Biurka z regulacją wysokości – by stale być w ruchuObecnie siedzenie w pracy jest w dobrym tonie. Nic dziwnego, że prawie co trzeci dorosły regularnie uskarża się na bóle pleców. Jedyną rzeczą, która pomaga na te dolegliwości, jest zadbanie podczas siedzenia o zdrową postawę i częstsze wstawanie. Umożliwiają to dostępne w kaiserkraft biurka z regulacją wysokości.Dlaczego z regulacją wysokości?Czy nie wystarczy zwykłe biurko o odpowiedniej wysokości? I tu tkwi haczyk: odpowiednia wysokość nie jest wartością stałą – zmienia się bowiem na przykład w zależności od rodzaju pracy lub ustawienia krzesła biurowego.Ponadto w przypadku tradycyjnego biurka pracownicy muszą być stale w pozycji siedzącej. Przy biurku z regulacją wysokości mogą natomiast redagować wiadomości e-mail również w pozycji stojącej. Wydaje się to męczącym zadaniem, jednak w rzeczywistości jest to bardzo przyjemne i zdrowe. Regularny ruch w pracy pobudza bowiem krążenie i zapobiega bólom pleców. Dzięki temu pracownicy mogą się lepiej skoncentrować na swojej pracy i rzadziej biorą wolne. Klasyczna sytuacja, w której wszyscy odnoszą korzyści.W jaki sposób ustawia się biurka z regulacją wysokości?Ręcznie za pomocą korby lub elektrycznie. W przypadku biurek elektrycznych wystarczy nacisnąć przycisk, aby móc płynnie regulować wysokość. Zatem nawet spontaniczne zmiany pozycji nie stanowią problemu. Niektóre stoły mają również funkcję zapamiętywania pozycji. W ten sposób można zapisać kilka ulubionych wysokości – jest to bardzo praktyczne w przypadku częstych zmian w górę i w dół.Na jakie cechy należy zwracać uwagę?Regulacja wysokości to jedno. Poza tym istnieje wiele możliwości wyboru:  • Ręczne lub elektryczne: biurka z ręczną regulacją wysokości to najbardziej ekonomiczne warianty. Silniki elektryczne zapewniają z kolei wygodę, zwłaszcza z dodatkowymi funkcjami, takimi jak przyciski funkcji Memory.

  • Wymiary: biurka z regulacją wysokości dostępne są w kaiserkraft w różnych rozmiarach, od kompaktowych i oszczędzających miejsce aż po bardzo przestronne.

  • Kształt: klasyczny prostokąt nie odpowiada Państwa potrzebom? Warto zatem wybrać stół o ergonomicznym kształcie lub na przykład połączone stoły robocze.

  • Dodatki: o porządek na stanowisku pracy idealnie zadba niecka kablowa. Zaokrąglona dostawka zapewnia dodatkową przestrzeń do rozmów w małym gronie.

  • Wygląd: ważny jest również wygląd zewnętrzny. Aby nowe biurko z regulacją wysokości robiło w swoim otoczeniu dobre wrażenie, w naszej ofercie znajdą Państwo stoły o eleganckim designie i w różnych kolorach, od imitacji klonu aż po jasnoszare i białe.


Jakie inne wyposażenie dodatkowe tworzy ergonomiczne miejsce pracy?Nawet najlepszy stół pokazuje pełnię swoich możliwości dopiero w połączeniu z dobrym krzesłem. Dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo bardzo duży wybór krzeseł, od taboretów roboczych, przez podpory do stania, aż po krzesła biurowe z rolkami. Do przechowywania rzeczy bezpośrednio przy biurku z regulacją wysokości doskonale nadają się kontenery na kółkach. Jeszcze więcej miejsca zapewniają z kolei meble biurowe, takie jak szafy i regały.I na koniec jedna rada – a nawet dwie: należy przestrzegać obowiązujących wytycznych dotyczących wyposażenia miejsca pracy, a jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, prosimy pytać. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze.