UPLINER 2.0

Technicznie zoptymalizowany UPLINER 2.0
Jako biurko z regulacją wysokości Upliner 2.0 został technicznie zoptymalizowany w sposób pozwalający na ustalenie tylko 4 indywidualnych wysokości, zapisanych na dyskach twardych. Informacje o komforcie pracy, jaki gwarantują Państwu modele UPLINER znajdą Państwo tutaj.

W kategorii UPLINER 2.0 oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 15
UPLINER 2.0 – ponieważ dalsze rozwijanie dobrych pomysłów się opłaca
UPLINER 2.0 to konsekwentny rozwój wobec swojego poprzednika. Odziedziczył on wiele pomocniczych funkcji, bez których doskonale i ergonomicznie wyposażone miejsce pracy nie może się obyć. Bez biurka z regulacją wysokości ciężko myśleć o zdrowym miejscu pracy w biurze. UPLINER 2.0 oraz jego poprzednik zachwycają również wygodną funkcją elektrycznej regulacji wysokości. Regulacja wysokości to konieczny warunek, aby dopasować biurko do indywidualnych potrzeb i rozmiarów ciała. To biurko z regulacją wysokości umożliwia pracę w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Biurka UPLINER, ze względu na wielość możliwości zastosowania, należą do grupy VARIETY. W przeciwieństwie do poprzednika, w przypadku UPLINER 2.0 występują cztery poziomy pamięci, co oznacza, że można zapisać cztery różne wysokości siedzenia i stania, a następnie przywrócić je za pomocą jednego przycisku. Zintegrowany silnik podnosi bądź opuszcza następnie biurko UPLINER z szybkością 35 mm/s do wybranej wysokości. Zakres regulacji biurka to od 625 mm do 1275 mm. Biurko jest bardzo stabilne i wytrzymałe. Z jednej strony funkcja łagodnego rozruchu i łagodnego zatrzymania, jak również ochrona przed zderzeniami chronią biurko przed szybkim zużyciem, z drugiej strony mocna stal na korpusie i ramach gwarantuje wytrzymałość. Biurko narożne osiąga dzięki temu statyczną nośność do 150 kg. Biurko w kwadratowej formie może unieść do 100 kg.

UPLINER 2.0 – wybór odpowiedniej wersji
Podobnie do swojego poprzednika, zarówno w kształcie prostokątnym, jak i narożnym, biurko UPLINER 2.0 dzięki swoim kolorom: jasnoszarym, imitacji buku i imitacji klonu może bardzo dobrze zostać dopasowane do różnych wystrojów w biurach. Biurko UPLINER uzyskuje purystyczny wygląd dzięki świeżym kolorom, wyraźnym liniom, kwadratowym kolumnom przesuwnym i płaskim płozom. Biurko UPLINER wyposażone jest w srebrne nogi, które nadają mu wysokiej jakości wygląd, który łatwo dopasowuje się do wystroju. Stół roboczy jest standardowo dostarczany z rozkładaną wanną kablową, dzięki czemu przestrzeń pod biurkiem jest schludna i nie występują kłębowiska kabli. Biurko UPLINER jest świetnym dodatkiem do atrakcyjnego wizualnie biura i przyczynia się do dobrego samopoczucia pracowników w ich miejscu pracy. Kolejną ważną zaletą biurka UPLINER 2.0 jest proces produkcji. Biurko stanowi produkt FSC (Forest Stewardship Council®), co oznacza, że zostało wytworzone z opatrzonego certyfikatem drewna, które pochodzi z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.