Szczypce, kombinerki

Główka szczypiec, dwa ramiona, jeden przegub – szczypce sprawdzają się od tysięcy lat. U nas znajdą Państwo klasyki w nowoczesnym wydaniu oraz szeroki wybór wariantów, od kluczy do rur przez kombinerki, aż po szczypce do nitów.

W kategorii Szczypce, kombinerki oferujemy Państwu produkty następujących marek: KS Tools.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Długość [mm]
160
160
390
390
-
Istotne
Liczba artykułów: 30

Szczypce – odpowiedni rodzaj dla każdego„Potrzebujemy do tego szczypiec''. „Ale których?'' To bardzo zasadne pytanie. Niezależnie od odpowiedzi, u nas znajdą Państwo odpowiednie narzędzie: klucze do rur, kombinerki, szczypce tnące boczne, szczypce płaskie, szczypce do nitów itd. Wystarczy tylko wiedzieć, co jest potrzebne.Do chwytania, przecinania czy przytrzymywania?Szczypce można podzielić na różne kategorie:  • Szczypce do chwytania i trzymania: na początku były szczypce do chwytania, które istniały już w starożytnym Egipcie. Ich nowoczesną formą jest klucz do rur, czyli niezastąpione narzędzie hydraulików. W naszym sklepie znajdą Państwo klucze do rur również w postaci kluczy kątowych do rur do trudno dostępnych kątów lub kluczy jednoręcznych do rur. Do chwytania obrabianych przedmiotów, gwoździ itp. idealne będą szczypce płaskie lub okrągłe. Potrzebna trzecia ręka? W tej roli doskonale sprawdzą się szczypce zaciskowe.

  • Szczypce tnące lub rozdzielające: bez szczypców tnących bocznych nie można wykonać żadnej instalacji elektrycznej. Szczypce do ściągania izolacji są pierwszym wyborem do usuwania izolacji z przewodów elektrycznych. Obcęgi zbrojarskie są idealne do cięcia, a także do skręcania drutu wiązałkowego.

  • Kombinerki: kombinerki mogą ciąć i przytrzymywać, w zależności od tego, w jaki sposób się je stosuje.

  • Szczypce specjalne: większość szczypiec służy do rozdzielania różnych połączeń, ale za pomocą szczypiec do nitów tworzy się nowe połączenia. W naszej ofercie znajdują się również szczypce do rur gazowych, pistolety do opasek kablowych, szczypce do dziurkowania, szczypce nastawne do pomp wodnych, a także wielu innych specjalistów.


Aby nasze szczypce dobrze spełniały swoje zadanie podczas cięcia, przytrzymywania lub chwytania, wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Mają one także różną długość, co zapewnia maksymalną elastyczność. A skoro mowa o elastyczności: dzięki zestawom szczypiec można kupić kilka szczypiec w jednym. Aby cięcie, chwytanie i formowanie było bardziej przyjazne dla Państwa rąk, w naszym sklepie oferujemy rękawice robocze. A tak na marginesie: szczypce chromowane nie rdzewieją tak szybko jak szczypce polerowane.Narzędzia ręczne na każdą okazjęW kaiserkraft oferujemy nie tylko szczypce w wielu różnych wariantach, lecz także duży wybór innych narzędzi ręcznych, od kluczy do śrub i kluczy imbusowych po nasadki i bity. Zestawy narzędzi zapewniają podstawowe wyposażenie – a nawet coś więcej. Do przechowywania w uporządkowany i łatwo dostępny sposób polecamy z kolei stoły warsztatowe, pulpity warsztatowe lub wózki narzędziowe.W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami. Chętnie służymy pomocą.