+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Podnoszenie
Nośność
 

Wciągniki łańcuchowe

Za pomocą wciągników łańcuchowych można swobodnie podnosić i opuszczać ciężkie ładunki – w celu elastycznego wykorzystania tej technologii podnoszenia wystarczy użyć zawieszenia haka. Nasi doradcy techniczni są zawsze do Państwa dyspozycji!
Znaleziono 13 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 13 artykuł/-y/ -ów

Wciągniki łańcuchowe – wydajne podnośnikiWciągniki łańcuchowe specjalizują się w podnoszeniu i przenoszeniu ciężkich ładunków, a także manipulowaniu nimi w wąskich pomieszczeniach. Ponadto nasze elektryczne wciągniki łańcuchowe ograniczają do minimum wykonywaną ręcznie pracę.Sytuacje, w których warto wybrać wciągnik łańcuchowyWciągnik łańcuchowy sprawdza się doskonale zwłaszcza w sytuacjach, w których wciągniki linowe nie dają już sobie rady. Jeśli bowiem chodzi o nośność, ma on wyraźną przewagę. Niemniej nasze wciągniki łańcuchowe są lekkie i kompaktowe na tyle, by móc je stosować w zmiennych lokalizacjach i w ograniczonych przestrzeniach. Na budowie, w hali montażowej lub w wielu innych obszarach idealne mocowanie zapewnia system szyn lub żuraw.Sposób działania naszych wciągników łańcuchowychOprócz niezwykle mocnych przekładni czołowych do obsługi ręcznej w KAISER+KRAFT oferujemy elektryczne wciągniki łańcuchowe w różnych wersjach. Zaleta: aby podnieść lub obniżyć ładunek, wystarczy nacisnąć przycisk. Resztą zajmie się silnik. W przypadku wciągnika łańcuchowego z elektrycznym układem jezdnym ta sama zasada działania dotyczy również transportu z jednego miejsca na drugie. W ten sposób pracownicy oszczędzają sobie pracy z ciągnięciem. Mają Państwo również do wyboru dwie prędkości podnoszenia, podnoszenie główne i podnoszenie precyzyjne, w zależności od tego, czy praca ma przebiegać szybko czy wolno.Sposób na znalezienie właściwego wciągnika łańcuchowegoCzy chcą Państwo przenosić tylko lżejsze ładunki i przywiązują wagę do tego, by wciągnik łańcuchowy był możliwie jak najbardziej poręczny? A może na pierwszym planie jest duża nośność? Niezależnie od wymagań u nas znajdą Państwo odpowiedni wciągnik łańcuchowy. Co jeszcze należy jednak wziąć pod uwagę oprócz siły i wagi?Z jednej strony jest to wysokość podnoszenia i prędkość podnoszenia. Ważną rolę odgrywa również układ jezdny. Wciągniki łańcuchowe z elektrycznym układem jezdnym zapewniają minimalny wysiłek i maksymalny komfort. Wysoka jakość wykonania gwarantuje z kolei długą żywotność.Niezależnie od wybranej wersji nasze wciągniki łańcuchowe mają kilka cech wspólnych: są łatwe w obsłudze, niezwykle wytrzymałe i odporne na wpływy ze środowiska. W naszej ofercie znajdą Państwo również wciągniki linowe, a także żurawie, zaciski nośne, wózki i wiele innych produktów do podnoszenia i przenoszenia ciężkich ładunków.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów