Maszty flagowe

Flagi miejskie, chorągwie kibica i flagi firmowe zapewniają szeroki wachlarz możliwości wyrażania różnorodnych treści. Aby klienci już z daleka widzieli w czym rzecz, oferujemy także pasujące do nich maszty i drążki, np. w wersji odpornej na warunki pogodowe, wykonane z eloksalowanego aluminium. Stanowią one doskonałe uzupełnienie wszystkich flag i chorągiewek.

W kategorii Maszty flagowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Mannus.

Maszty flagowe i drążki do flag – przekaz treści za pomocą siły wiatruCo szybciej rzuca się w oczy: nieruchomy, dwuwymiarowy szyld czy powiewająca na wietrze flaga na odpowiednio wysokim maszcie flagowym? No właśnie! Flagi należą do elity, jeśli chodzi o prezentację firmy, i zapewniają możliwie najlepsze pierwsze wrażenie. Aby móc w sposób stylowy zaprezentować swoją flagę, w kaiserkraft, wśród naszych drążków do flag z pewnością znajdą Państwo właściwy produkt.
Wielowymiarowe nośniki obrazuPodczas gdy innym elementom identyfikacji wizualnej znacznie trudniej zwrócić na siebie uwagę, flagi mają wielowymiarową zaletę: wykorzystują określoną wysokość, formę oraz ruch. Ponadto powiewające flagi wydają przyjemny odgłos, który angażuje pozytywnie również zmysł słuchu.Właśnie dlatego, że flagi na wysokiej jakości masztach flagowych funkcjonują na tak wielu płaszczyznach, w porównaniu z drukiem i reklamą cechują się większym umiarem – i można je planować z myślą o dłuższej perspektywie. Innymi słowy: maszty flagowe i oflagowanie stanowią formę reprezentacji Państwa firmy niezależną od trendów, kampanii czy sezonu.Decyzja o ustawieniu na terenie zakładu szpaleru flag czy też pojedynczego masztu flagowego jest kwestią indywidualną. Decyzja, czy należy przy tym postawić na wysokiej jakości, wytrzymałe, a przede wszystkim bezpieczne maszty flagowe z oferty kaiserkraft, powinna być oczywista, podobnie jak oczywista jest ich stabilność, liczne zabezpieczenia i bezkompromisowa jakość.
Rady dotyczące stosowania flag – względy bezpieczeństwaJeśli flagi i maszty flagowe mają na stałe pełnić funkcje reprezentacyjne w Państwa firmie, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników:  • Obowiązek uzyskania pozwolenia na ustawienie masztu flagowego zależy od przepisów lokalnych, chociaż zazwyczaj dotyczy wyłącznie masztów o wysokości powyżej 10 m. Należy zatem zwrócić się do właściwego urzędu o informacje.

  • W kaiserkraft otrzymają Państwo maszty flagowe o różnej wysokości mierzonej od podłoża. Jeśli są bez wysięgnika, eksperci radzą zachowanie między dwoma masztami odstępu od 1,5 do 2 m. W przypadku modeli z wysięgnikami obowiązuje uproszczony wzór 2 x długość wysięgnika + min. 20 cm.

  • Do wbudowania i instalacji masztu flagowego generalnie nie potrzeba żadnej wyspecjalizowanej siły roboczej – chociaż jest to zawsze dobrze widziane z punktu widzenia bezpieczeństwa i jakości.


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące masztów flagowych/drążków do flag i oflagowania, nasi pracownicy w kaiserkraft chętnie udzielą Państwu wskazówek również osobiście.