Skrzynki magazynowe, pojemniki magazynowe

Wyposażenie magazynów i systemy magazynowe często wymagają bardzo szczegółowej pracy. Na szczęście w naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie produkty do magazynu! Nasz bogaty asortyment rozciąga się od otwartych pojemników magazynowych, pojemników do ustawiania w stos i pojemników transportowych, aż po różnego rodzaju zbiorniki i beczki. Przy czym na pierwszym miejscu stawiamy zawsze bezpieczeństwo, funkcjonalność i jakość.

Skrzynki magazynowe i pojemniki magazynowe – organizacja i porządek w każdej sytuacji



Przejrzysty magazyn to główny warunek płynnych procesów roboczych. Dzięki odpowiednim skrzynkom i pojemnikom magazynowym można zapewnić organizację i porządek nawet w ciasnych przestrzeniach i przy napiętym harmonogramie. W kaiserkraft znajdą Państwo wszystko, co potrzebne – od magazynów na drobne przedmioty i otwartych pojemników magazynowych, przez skrzynie i pojemniki transportowe, pojemniki do ustawiania w stos lub pojemniki kratowe, po pojemniki silosowe i pojemniki z dnem klapowym.




Pojemniki magazynowe: inteligentne ustawianie w stos i wykorzystanie dostępnej przestrzeni



Na samym początku jest regał. Dzięki rozbudowywanym i odpowiednio dużym regałom wtykowym i skręcanym, regałom o dużej rozpiętości i regałom do dużych obciążeń lub regałom magazynowym wykorzystują Państwo dostępną przestrzeń i zapewniają sobie swobodę przemieszania się. Wówczas do wyposażenia tych regałów potrzeba już tylko odpowiednich pojemników, takich jak np.:





Podczas wyboru należy pamiętać, że pojemniki, ich zawartość i regał muszą do siebie pasować. Ważną rolę odgrywa przy tym materiał wykonania. Z naszego poradnika dotyczącego rodzajów tworzyw dowiedzą się Państwo więcej o różnych tworzywach i ich właściwościach.




Drużyna marzeń: bezpieczne przechowywanie pojemników magazynowych na paletach



Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo regały, czy zdecydują się na magazynowanie towarów na podłodze, palety są niezbędnym elementem służącym jako podstawa dla wszelkiego rodzaju pojemników. Ustawione w stos i zabezpieczone na paletach pojemniki mogą być łatwo i szybko przewożone z miejsca na miejsce za pomocą wózków paletowych lub wózków podnośnych. Dzięki nasadzanym ramom można szybko przekształcić paletę w skrzynię na małe i duże części. Więcej o paletach i ich właściwościach można przeczytać w naszych poradnikach zakupowych dotyczących europalet i palet z tworzywa.




Przepisy i wskazówki dotyczące bezpiecznego magazynu – bezpieczeństwo przede wszystkim



Każdy, kto urządza magazyn, musi przestrzegać odpowiednich przepisów i ustaw. Podstawowe informacje zawiera reguła 108-007 DGUV. Równie ważne są wytyczne przepisów prawa budowlanego i regulacje dotyczące ochrony przeciwpożarowej.



Składują Państwo łatwopalne, toksyczne lub inne niebezpieczne substancje? W takim przypadku zastosowanie ma rozporządzenie o substancjach niebezpiecznych. Właściwe pojemniki i pasujące wyposażenie dodatkowe do bezpiecznego przechowania znajdą Państwo również w naszej ofercie. W naszym asortymencie do obsługi substancji niebezpiecznych oferujemy na przykład wanny wychwytowe w wersji stacjonarnej i mobilnej, które zapobiegają niepożądanym i niebezpiecznym wyciekom. Z kolei wózkami i taczkami do beczek niebezpieczną zawartość można bez problemu przetransportować z punktu A do punktu B.



Więcej na temat różnych rodzajów wanien wychwytowych dowiedzą się Państwo z naszego poradnika zakupów Wanny wychwytowe wzmocnione włóknem szklanym oraz naszego poradnika zakupów dotyczącego wytrzymałości wanien wychwytowych.




To się opłaca – urządzanie w sposób systemowy



Dobrze funkcjonujące wyposażenie magazynu, jakim są skrzynki magazynowe i pojemniki magazynowe, pozwala Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze, zapobiegać wypadkom i robić dobre wrażenie na klientach i partnerach biznesowych. Jeśli jednak nie są Państwo pewni, które pojemniki będą odpowiednie, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie Państwu doradzimy!




Te produkty mogą Państwa zainteresować:



Ruszty kratowe | Palety przemysłowe | Pojemniki transportowe | Szafy wysokie | Paski magnetyczne | Pompy do oleju | Pojemniki przechylne Heson | Palety Heson