Stojaki rowerowe

Jazda na rowerze jest nie tylko ekologiczna, ale również zdrowa. Stojaki na rowery w miejscu pracy to kolejny argument przemawiający na korzyść tego środku transportu. Dzięki boksom i stojakom na rowery można zapewnić bezpieczne miejsce do odstawienia roweru w miejscu pracy.

W kategorii Stojaki rowerowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: PROCITY, eurokraft pro, eurokraft basic, VAR.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
110
110
2000
2000
-
Istotne
Liczba artykułów: 95

Stojaki na rowery – bezpieczne parkowanie rowerówBezpieczny parking dla rowerów jest dla wielu pracowników ważnym kryterium, jeśli decydują się dojeżdżać do pracy rowerem. Stojaki na rowery zapewniają pracownikom, klientom, gościom i partnerom biznesowym możliwość bezpiecznego parkowania rowerów na zewnątrz. Dzięki parkingowi rowerowemu rowery nie są oparte bezładnie o ściany czy ogrodzenia na terenie firmy, ale porządnie zaparkowane w stojakach na rowery.Stojaki na rowery z certyfikatem ADFCStojaki rowerowe do mocowania do podłoża, pałąki wsporcze, uchwyty ścienne... W kaiserkraft można znaleźć stojaki na rowery do użytku pojedynczego lub do łączenia w rzędy. Większość stojaków rowerowych zostało przetestowanych przez ADFC i nagrodzonych za ich wysoką jakość. Wszystkie stojaki na rowery i garaże na rowery z certyfikatem ADFC są stabilne, przyjazne dla rowerów, zajmują mało miejsca, można je rozbudowywać i mają elegancki design.Zadaszone stojaki roweroweJeśli potrzebna jest duża liczba miejsc rowerowych, stojaki na rowery można zawsze połączyć w rzędy. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są modułowe miejsca do parkowania z bardzo szerokimi, chroniącymi obręcze kół stojakami. Zaletą zadaszonych stojaków rowerowych i wiat rowerowych jest ochrona przed czynnikami atmosferycznymi.W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wymagań konstrukcyjnych lub opcji montażu chętnie służymy pomocą w planowaniu i montażu stojaków na rowery. Zapraszamy do kontaktu.