Stojaki rowerowe

Warto dać pracownikom i gościom dobry powód do jazdy na rowerze. Dzięki stojakom i boksom na rowery można zapewnić bezpieczne miejsce do odstawienia roweru. Stojaki do mocowania do podłoża, pałąki wsporcze, uchwyty ścienne: w KAISER+KRAFT można znaleźć stojaki rowerowe z certyfikatem ADFC do użytku pojedynczego lub do łączenia w rzędy, a także zadaszone garaże na rowery – przyjazne dla rowerów, zapewniające oszczędność miejsca i przestrzeni.

W kategorii Stojaki rowerowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: PROCITY, EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, VAR.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
110
110
2000
2000
-
Istotne
Liczba artykułów: 97

Stojaki na rowery – bezpieczne parkowanie rowerówBezpieczny parking dla rowerów jest dla wielu pracowników ważnym kryterium, jeśli decydują się dojeżdżać do pracy rowerem. Stojaki na rowery zapewniają pracownikom, klientom, gościom i partnerom biznesowym możliwość bezpiecznego parkowania rowerów na zewnątrz. Z kolei zaletą zadaszonych garaży na rowery jest ochrona przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki parkingowi rowerowemu rowery nie są oparte bezładnie o ściany czy ogrodzenia na terenie firmy, ale porządnie zaparkowane w stojakach na rowery, boksach na rowery itp.Jeśli potrzebna jest duża liczba miejsc parkingowych, stojaki na rowery można zawsze połączyć w rzędy. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są modułowe miejsca do parkowania z bardzo szerokimi, chroniącymi obręcze kół stojakami. Zostały one przetestowane przez ADFC i nagrodzone za ich wysoką jakość. Wszystkie stojaki na rowery i garaże na rowery z certyfikatem ADFC są stabilne, przyjazne dla rowerów, zajmują mało miejsca, można je rozbudowywać i mają elegancki design.W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wymagań konstrukcyjnych lub opcji montażu chętnie służymy pomocą w planowaniu i montażu stojaków na rowery – prosimy o kontakt z nami.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Pojemniki na narzędzia | Przecinarki rolkowe | Uchwyty na narzędzia | Stojaki na rowery EUROKRAFTpro | Pojemniki na odpady i popielnice EUROKRAFTpro