Kosze na śmieci

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych koszy na śmieci i pojemników na surowce wtórne. Dodatkowo znajdą Państwo u nas małe systemy koszy na śmieci do ustawienia pod biurkiem, które znacznie ułatwiają proces sortowania odpadów. Pojemniki na odpady typu PUSH oraz pojemniki otwierane pedałem pozwolą utrzymać porządek w biurze i pomieszczeniu socjalnym.

W kategorii Kosze na śmieci oferujemy Państwu produkty następujących marek: EKO, Rubbermaid, Hailo, helit, rothopro, VAR, EUROKRAFTbasic, AIR-WOLF, simplehuman, CWS.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
250
250
1000
1000
-
Istotne
Liczba artykułów: 231

Kosze na śmieci do każdego zastosowaniaSkoro nie istnieje żadne zaklęcie na zniknięcie wszystkich odpadów, zachęcamy do zapoznania się w naszym sklepie internetowym z ofertą koszy na śmieci, które w okamgnieniu sobie z nimi poradzą. Aby wszystko przebiegało tak szybko i sprawnie jak za dotknięciem magicznej różdżki, oferujemy kosze na śmieci w różnorodnych rozmiarach do wnętrz, jak i do stosowania na zewnątrz.
Od kosza do dużego pojemnikaChociaż czarodziejskie zniknięcie i wyrzucenie to dwie różne rzeczy, dopóki kosz ma odpowiednią wielkość, rezultat będzie bardzo podobny. W KAISER+KRAFT znajdą Państwo kosze na papier, które można w cudowny sposób schować pod biurkiem, oraz pojemniki na odpady, które zapewniają wystarczająco dużo miejsca, by pomieścić wszystkie odpady z produkcji. Naprawdę poważnym wyzwaniom sprostają natomiast kontenery na odpady, których nazwa w pełni odzwierciedla ich możliwości.Jeśli pracownicy mają zawsze pełne ręce roboty, wygodną alternatywą dla pojemnika z pokrywą będzie kosz na śmieci z pokrywą typu PUSH lub z pokrywą uchylną. Gdyby dodać do tego jeszcze mechanizm otwierania pedałem, wyrzucanie odpadów zupełnie przestaje być absorbujące. Pojemniki na surowce wtórne z kółkami lub rolkami szybko docierają tam, gdzie są potrzebne. Jeśli natomiast obawiają się Państwo, że do kosza może trafić coś, co stwarza zagrożenie pożarowe, polecamy pojemniki na odpady z funkcją samoczynnego gaszenia, które automatycznie ograniczają dopływ tlenu. To również nie magia, ale jakże skuteczne działanie.
Kosze na śmieci do stosowania na zewnątrz – odporne na warunki pogodowe i z daszkiemAby w kwestii czystości obszarów zewnętrznych również nie trzeba było zdawać się na czary, KAISER+KRAFT oferuje Państwu kosze na śmieci przeznaczone specjalnie na zewnątrz, z workiem na odpady lub pojemnikiem wewnętrznym. Kosze te zrobione są z solidnych materiałów wytrzymałych na różne warunki pogodowe. Stosowane w nieosłoniętych miejscach mogą być one wyposażone we własny daszek, a w strefach wejściowych zachwycać atrakcyjnym wyglądem. Jeśli do kosza na śmieci brakuje Państwu jeszcze odpowiedniej popielnicy, nasze popielnice z koszem na śmieci łączą w sobie oba te produkty. W ten sposób można ostatecznie rozwiązać problem niedopałków przy drzwiach.