Wózki do komisjonowania

Jaki powinien być Państwa nowy członek zespołu? Powinien chętnie nieść pomoc, być zwinny, pojemny, solidny i silny oraz opętany pracą? Proszę: oto wózki serwisowe i wózki do komisjonowania kaiserkraft. Stosowane w wielu obszarach, ułatwiają transport ciężkich ładunków, chroniąc oszczędzając przy tym siły Państwa pracowników.

W kategorii Wózki do komisjonowania oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, Kongamek, HelgeNyberg, Gmöhling.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 68

Wózki do komisjonowania i wózki serwisowe: szybka dostawa ku zadowoleniu klientów!Jako nadawca i dostawca swoją decydującą przewagę konkurencyjną tworzą Państwo bezpośrednio w magazynie: im szybciej pracownicy są w stanie skompletować zamówienie i wysłać je do działu wydawania towarów, tym szybciej zamówienie dotrze do klienta. Wózki do komisjonowania i wózki serwisowe zyskują dziś zatem jeszcze bardziej na znaczeniu jako jedne z czynników decydujących o zadowoleniu klienta.Jakie są zalety wózków serwisowych i wózków do komisjonowania?Zwłaszcza w przypadku produktów do magazynu urządzenia transportowe muszą być na tyle zwrotne, aby można było nimi manewrować nawet na niewielkiej powierzchni. Muszą być one także dokładnie dopasowane do poszczególnych zadań. Takie właśnie są wózki serwisowe i do komisjonowania.Pracownik prowadzi wózek na lekkobieżnych kółkach i rolkach wśród rzędów regałów, może wyjmować towary i produkty oraz sortować je bezpośrednio do odpowiednich opakowań lub do otwartych pojemników magazynowych. Następnie pracownik transportuje tak przygotowane towary albo bezpośrednio do miejsca wysyłki, albo na stanowisko pracy, gdzie skompletowane towary są potrzebne. Co najważniejsze, przy żadnej z tych czynności pracownik nie musi ani razu dźwigać ciężkich skrzynek ani przyjmować niewygodnych pozycji.Łatwy załadunek, sortowanie i dystrybucja towarów na wózku przynosi oczywiście korzyści również w innych obszarach działalności: na przykład na stołówce lub – w przypadku wykorzystania takiego wózka jako wózka biurowego – na korytarzach działu administracyjnego lub urzędu pocztowego.W jaki sposób takie wózki gwarantują ergonomiczną pracę?Jeżeli używane są wózki do komisjonowania i wózki serwisowe, unika się obciążeń podczas przenoszenia ciężkich i nieporęcznych towarów. Ponadto wiele modeli jest dodatkowo wyposażonych w regulację wysokości, a powierzchnia ładunkowa jest często nachylona, co sprawia, że dostęp do kompletowanych towarów jest jeszcze łatwiejszy, a np. na stanowisku pracy w warsztacie można sięgnąć po kolejną śrubę lub kolejny element bez konieczności przyjmowania niewygodnych pozycji.Jaka jest nośność wózków serwisowych?Maksymalna nośność wynika z konstrukcji i funkcji danego wózka. Ruchomy stojak na materiały z pojedynczą przechylaną powierzchnią nośną wytrzymuje oczywiście mniejsze obciążenia niż wielopiętrowy wózek do komisjonowania ze skrzynkami euro. W naszej ofercie jak zawsze zapewniamy jednak produkty, które w sposób optymalny spełnią wysokie wymagania dotyczące nośności w przemyśle i warsztacie. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!Te produkty mogą Państwa zainteresować:Wagi liczące | Wagi do listów | Ręczne wózki podnośne | Skrzynki aluminiowe | Taśma do klejenia na mokro | Pojemniki na drobne przedmioty