Marka
+
Dł. platformy
+
Długość
+

Wózki do komisjonowania

Jaki powinien być Państwa nowy członek zespołu? Powinien chętnie nieść pomoc, być zwinny, pojemny, solidny i silny oraz opętany pracą? Proszę: oto wózki serwisowe i wózki do komisjonowania KAISER+KRAFT. Stosowane w wielu obszarach, ułatwiają transport ciężkich ładunków, chroniąc oszczędzając przy tym siły Państwa pracowników.

W kategorii Wózki do komisjonowania oferujemy Państwu produkty następujących marek: EUROKRAFTpro, Kongamek, HelgeNyberg, QUIPO.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 46
Wózki do komisjonowania – praktyczne funkcje do różnorodnych zastosowań
W dziedzinie utrzymania magazynu, wysyłki i montażu oprócz wózków do komisjonowania zastosowanie mają stojaki na materiały i wózki dostawne w różnych wersjach, przy czym poszczególne modele dopasowane są funkcjonalnie do określonych wymogów. Solidne wózki do komisjonowania ze stalowym szkieletem mogą pomieścić różną liczbę i wielkość skrzynek z tworzywa Multi lub przejrzystych skrzynek magazynowych. W wielu takich wózkach serwisowych istnieje możliwość przechylania i nachylania, co ułatwia dostęp do zawartości wkładanych do nich skrzynek. Bezpieczne blokowanie wózków do komisjonowania uzyskuje się przy tym za pomocą rygla sprężynowego. Przydatnym i rozsądnym rozwiązaniem jest również połączenie stałych i przechylnych ram piętrowych. Omawiane wózki do komisjonowania nadają się zazwyczaj do ładunków o wadze do 150 kg, czyli również do cięższych towarów. W dostarczaniu materiałów do pracy, zarówno do zadań wykonywanych na stojąco, jak i na siedząco, pomocne mogą być również stojaki na materiały. W tych przypominających pulpity konstrukcjach możliwa jest swobodna regulacja wysokości, zatem gwarantują one ergonomiczne warunki pracy, a zastosowane w nich pneumatyczne hamulce postojowe i rolki z ustalaczem zapewniają stabilność. Oprócz wspomnianych wózków transportowych oferujemy także wiele innych możliwości. Dzięki dostępnej w naszym sklepie internetowym bogatej ofercie wózków do komisjonowania zapewniamy Państwu rozwiązania dostosowane do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.

Zamawianie wózków do komisjonowania przez Internet
Wózki do komisjonowania mogą Państwo zamówić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Urządzenia transportowe i wózki wspierają procesy robocze w wielu obszarach firmy, a także przyczyniają się w sensowny sposób do oszczędności czasu i ułatwień w pracy. Dostępne u nas wózki do komisjonowania przeznaczone są do wielu różnorodnych, specjalistycznych celów. W administracji zastosowanie znajdują wózki biurowe i wózki do rozdzielania poczty w różnych formach. Lżejsze wózki biurowe i magazynowe ze szkieletem z rurki stalowej są zwrotne i ruchome dzięki czterem rolkom skrętnym i można ich używać zarówno do rozdzielania poczty, jak i do komisjonowania i do materiałów montażowych. W przypadku cięższych paczek w obszarze wysyłki lepszym wyborem będą wózki do rozdzielania poczty o większej nośności. Solidne szkielety z rurki stalowej pewnie wytrzymują ładunki o wadze do 200 kg na dwóch poziomach, a dzięki rolkom skrętnym z podwójną blokadą łatwo je kontrolować. Odporne na ścieranie ogumienie pełne zapobiega niechcianym śladom podczas użytkowania i zapewnia trwałą ochronę wykładzin podłogowych.