+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Zakres regulacji wysokości
Wysokość
Szerokość
Szer. platformy
Nośność
Materiał pow. ładunkowej
Liczba skrzynek
Długość
Pokaż więcej
 

Wózki do komisjonowania

Jaki powinien być Państwa nowy członek zespołu? Powinien chętnie nieść pomoc, być zwinny, pojemny, solidny i silny oraz opętany pracą? Proszę: oto wózki serwisowe i wózki do komisjonowania KAISER+KRAFT. Stosowane w wielu obszarach, ułatwiają transport ciężkich ładunków, chroniąc oszczędzając przy tym siły Państwa pracowników.
Znaleziono 45 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 45 artykuł/-y/ -ów
Wózki do komisjonowania – praktyczne funkcje do różnorodnych zastosowań
W dziedzinie utrzymania magazynu, wysyłki i montażu oprócz wózków do komisjonowania zastosowanie mają stojaki na materiały i wózki dostawne w różnych wersjach, przy czym poszczególne modele dopasowane są funkcjonalnie do określonych wymogów. Solidne wózki do komisjonowania ze stalowym szkieletem mogą pomieścić różną liczbę i wielkość skrzynek z tworzywa Multi lub przejrzystych skrzynek magazynowych. W wielu takich wózkach serwisowych istnieje możliwość przechylania i nachylania, co ułatwia dostęp do zawartości wkładanych do nich skrzynek. Bezpieczne blokowanie wózków do komisjonowania uzyskuje się przy tym za pomocą rygla sprężynowego. Przydatnym i rozsądnym rozwiązaniem jest również połączenie stałych i przechylnych ram piętrowych. Omawiane wózki do komisjonowania nadają się zazwyczaj do ładunków o wadze do 150 kg, czyli również do cięższych towarów. W dostarczaniu materiałów do pracy, zarówno do zadań wykonywanych na stojąco, jak i na siedząco, pomocne mogą być również stojaki na materiały. W tych przypominających pulpity konstrukcjach możliwa jest swobodna regulacja wysokości, zatem gwarantują one ergonomiczne warunki pracy, a zastosowane w nich pneumatyczne hamulce postojowe i rolki z ustalaczem zapewniają stabilność. Oprócz wspomnianych wózków transportowych oferujemy także wiele innych możliwości. Dzięki dostępnej w naszym sklepie internetowym bogatej ofercie wózków do komisjonowania zapewniamy Państwu rozwiązania dostosowane do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa.

Zamawianie wózków do komisjonowania przez Internet
Wózki do komisjonowania mogą Państwo zamówić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Urządzenia transportowe i wózki wspierają procesy robocze w wielu obszarach firmy, a także przyczyniają się w sensowny sposób do oszczędności czasu i ułatwień w pracy. Dostępne u nas wózki do komisjonowania przeznaczone są do wielu różnorodnych, specjalistycznych celów. W administracji zastosowanie znajdują wózki biurowe i wózki do rozdzielania poczty w różnych formach. Lżejsze wózki biurowe i magazynowe ze szkieletem z rurki stalowej są zwrotne i ruchome dzięki czterem rolkom skrętnym i można ich używać zarówno do rozdzielania poczty, jak i do komisjonowania i do materiałów montażowych. W przypadku cięższych paczek w obszarze wysyłki lepszym wyborem będą wózki do rozdzielania poczty o większej nośności. Solidne szkielety z rurki stalowej pewnie wytrzymują ładunki o wadze do 200 kg na dwóch poziomach, a dzięki rolkom skrętnym z podwójną blokadą łatwo je kontrolować. Odporne na ścieranie ogumienie pełne zapobiega niechcianym śladom podczas użytkowania i zapewnia trwałą ochronę wykładzin podłogowych.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów