Skrzynie kratowe, duże pojemniki do ustawiania w stos

Skrzynie kratowe i pojemniki do ustawiania w stos zapewnią większą ilość miejsca i porządek w magazynie. Różnorodność zadań wykonywanych w magazynach wymaga odpowiedniego asortymentu, który znajda Państwo u nas: posiadamy różne rodzaje pojemników do ustawiania w stos i pojemników kratowych, zamkniętych i otwartych, o różnej nośności i pojemności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W kategorii Skrzynie kratowe, duże pojemniki do ustawiania w stos oferujemy Państwu produkty następujących marek: Heson, Eichinger, eurokraft pro.

Istotne
Liczba artykułów: 121

Skrzynie kratowe, pojemniki do ustawiania w stos: dobre wykorzystanie przestrzeni, przejrzyste przechowywanie, bezpieczny transport.W jaki sposób Nowy Jork doczekał się swoich drapaczy chmur? Kiedy grunty drożeją, trzeba budować w górę. A co to oznacza dla produkcji, magazynowania i transportu? Zasadniczo to samo, czyli ustawianie w stos wszelkiego rodzaju towarów. Głównym aspektem jest przy tym mobilność. W kaiserkraft znajdą Państwo bogatą ofertę skrzyń kratowych i pojemników do ustawiania w stos w różnych rozmiarach i wersjach oraz wykonanych z różnych materiałów. Pojemniki te można stawiać jeden na drugim, dopasować do siebie, zawieszać za pomocą zaczepów do dźwigu, a także podnosić pionowo. Oferta tych produktów spełnia różnorodne wymogi robocze, od produkcji i przechowywania, przez dostawę, aż po prezentację towarów podczas sprzedaży.Skrzynie kratowe i pojemniki do ustawiania w stos: solidne i dobrze pomyślaneDoskonałość logistyki – nikt nie zakłada tego w odniesieniu do produktów, ale właśnie z tym mamy tutaj do czynienia. Przykładowo w stos ułożyć można do 20 złożonych skrzyń kratowych lub trzy załadowane skrzynie kratowe, przy czym rozkładanie i składanie wymaga jedynie kilku prostych ruchów. W przypadku jednakowych powierzchni podstawy dostępne są wersje o różnej wysokości użytkowej, do prezentacji towarów doskonałe będą modele z przegrodami. Ponadto formę określa funkcja: dwie spawane skrzynie kratowe o niskiej konstrukcji można ustawić w stos tak wysoki jak jedna skrzynia wg normy europejskiej, pojemniki zbiorcze mają natomiast wymiary, które zapewniają optymalne wykorzystanie powierzchni ładunkowej ciężarówki. Co się tyczy różnorodności: pojemniki do ustawiania w stos ze ściankami o różnej wysokości dostępne są w dostosowanych do siebie powierzchniach podstawy dla nośności rzędu 500 – 2000 kg. Co więcej, wysokość podjazdu jest oczywiście dopasowana do powszechnie stosowanych urządzeń podnośnych i transportowych.Pojemniki do ustawiania w stos: cel użytkowania determinuje technikę wykonaniaJeśli chcą Państwo przechowywać drobne części, właściwym wyborem będą pojemniki do ustawiania w stos z pełnymi ściankami. Jeśli chcą mieć Państwo dostęp do składowanych towarów nawet w przypadku ustawionych w stos skrzyń kratowych, doskonale sprawdzi się tutaj model z klapą. Jeśli przechowują Państwo rury lub wsporniki, wózek widłowy przetransportuje je bezpiecznie z punktu A do punktu B w otwartych szkieletach na długie przedmioty.Teraz ruch należy do Państwa. Wystarczy wybrać z tej szerokiej oferty rozwiązanie optymalne dla Państwa firmy – nie ograniczając się przy tym do pojemników. Jeśli potrzebują Państwo również odpowiednich urządzeń transportowych lub wsparcia przy planowaniu wyposażenia magazynu, zachęcamy do kontaktu z nami. W kaiserkraft chętnie służymy Państwu radą i serwisem.