Szafy na garderobę, schowki

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wyposażenia do pomieszczeń socjalnych, w szczególności szafki i schowki, szafy stalowe, garderoby systemowe, pojedyncze schowki, szafy ze schowkami – będą Państwo zaskoczeni, jak wiele możliwości daje wyposażenie pomieszczeń socjalnych.

W kategorii Szafy na garderobę, schowki oferujemy Państwu produkty następujących marek: C+P, Wolf, eurokraft pro, eurokraft basic, BISLEY, Pavoy.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 739

Szafki i schowki: bezpieczne przechowywanieSzafki i schowki to wyposażenie niezbędne w siłowniach, na basenach, w szatniach i szkołach. Podnosząc ciężary na siłowni lub uderzając piłki na polu golfowym, entuzjaści sportu chcą mieć pewność, że ich ubrania i wartościowe przedmioty są bezpieczne. Z kolei w zamykanych szafkach znajdujących się przed biblioteką lub w korytarzu szkoły uczniowie i studenci mogą bezpiecznie przechowywać książki i kurtki, by móc skupić się wyłącznie na zdobywaniu wiedzy. Pracownicy natomiast przechowują w tego rodzaju szafkach zarówno odzież roboczą, jak i swoje ubranie na zmianę.


Szafki szatniowe lub szafy ze schowkami to przedmioty codziennego użytku, które pracownicy w zakładach pracy oraz osoby odwiedzające budynki użyteczności publicznej i obiekty rekreacyjne uznają za obowiązkowe wyposażenie.U nas znajdziesz to, czego szukaszOferujemy szafki, szafy szatniowe i schowki w różnych rozmiarach i wersjach – od małych do dużych. Szafa stalowa, metalowa szafa szatniowa czy szafka z ławką – wybór jest duży i zapewnia możliwości łączenia. Chcąc stworzyć indywidualne połączenie szafki na ubrania ze schowkiem sześciennym, należy upewnić się, że łączone są te same modele. W ten sposób uzyskuje się jednolity wygląd, a montaż poszczególnych szafek nie wymaga dużego nakładu pracy. Należy również zwrócić uwagę, czy szafki mają ten sam rozmiar. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo zarówno bardzo wąskie, jak i bardzo wysokie szafki o różnorodnych funkcjach. Dzięki wbudowanemu drążkowi na ubrania lub haczykowi szafki stalowe doskonale sprawdzą się do przechowywania odzieży roboczej. Ponadto oferujemy szafki szatniowe z ławkami montowanymi z przodu lub pod spodem, które dodatkowo ułatwiają przebieranie się w kabinach.Szafki i schowki – w każdym obszarze odpowiednia szafa do przechowywaniaSzafki dostępne w naszym sklepie internetowym mają najróżniejsze cechy i właściwości, które często stanowią wartość dodaną w określonych obszarach. Przykładowo otwory lub szczeliny wentylacyjne to niezbędne zalety każdej dobrej szafy szatniowej. Dzięki nim przechowywane ubrania nie będą nieprzyjemnie pachnieć.


Nóżki lub cokoły powinny chronić podłogę, a same szafki powinny być łatwe w czyszczeniu, co jest możliwe dzięki wewnętrznym schowkom bez krawędzi. Szafki marki QUIPO posiadają wszystkie ważne cechy. Ich elementy podstawowe i dodatkowe można łączyć według indywidualnych potrzeb w ramach tego samego modelu. Najważniejszą właściwością szafek i schowków jest możliwość ich zamknięcia. W sklepie internetowym można zamówić szafki z zamkiem bębenkowym, kluczem rewizyjnym i praktycznym systemem zamykania. Ważne jest, aby dokupując produkty lub rozbudowując dotychczasowe szafki, wybierać te same modele zamykania.


Dodatkowymi rodzajami zamknięć są uchwyty na kłódkę lub bezpieczny potrójny rygiel obrotowy, którego nie można wyłamać przez przekręcenie. Modele szafek marki własnej EUROKRAFT oferują dodatkowo opcję ryglowania trzypunktowego, która umożliwia ryglowanie górnego i dolnego krańca szafy szatniowej. Dla osób ceniących sobie ciszę w szatni i chcących chronić drzwi szafy doskonałym wyborem będzie szafka z gumowym zderzakiem. Szafki ocynkowane galwanicznie i szafy szatniowe ze stali szlachetnej nadają się przede wszystkim do wilgotnych pomieszczeń. Intensywnie użytkowane schowki w szkole czy w instytucjach publicznych powinny być wykonane ze stabilnego i wytrzymałego materiału.Szafki ze schowkami polecane do tego typu obiektów przez kaiserkraft wykonane są z solidnej stali, a dzięki wybrzuszeniu na zewnątrz są bardzo wytrzymałe. Są zatem rozsądną inwestycją, ponieważ najwyższe standardy jakościowe to gwarancja, że szafki te nie popsują się zbyt szybko. W przebieralniach i szatniach, gdzie przestrzeń jest ograniczona, alternatywnym rozwiązaniem są szafki zajmujące niewiele miejsca i szafki typu L. W fabryce, magazynie, warsztacie i biurze szafy stalowe z przedziałami o różnych rozmiarach i z wyposażeniem dodatkowym można wykorzystywać do przechowywania akt, odzieży i narzędzi. Szafy szatniowe z krat i szafki schowkowe z okienkiem umożliwiają większą kontrolę nad przechowywanymi przedmiotami, które są dobrze widoczne dla wszystkich.W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami – z radością Państwu pomożemy!Te produkty mogą Państwa zainteresować:Szafki na środki czystości | Półki teleskopowe | Kartoteki wiszące | Sejfy meblowe | Szafy ze schowkami | Szafy do szatni | Szafy na substancje niebezpieczne Justrite