Zestawy do opasywania taśmą, rozwijarki do taśmy

Co jest potrzebne do opasywania? To zasadniczo zależy od tego, co chcemy opakować. Na pewno taśma do opasywania, rozwijarka, urządzenie do napinania i łączenia oraz zamknięcie taśmy. Można sobie też ułatwić sprawę i wybrać jeden z naszych praktycznych zestawów do opasywania, zawierający wszystkie konieczne elementy.

W kategorii Zestawy do opasywania taśmą, rozwijarki do taśmy oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, eurokraft basic.

Twoje filtry
  Marka
  Rodzaj produktu
  Zrównoważony rozwój
  Czas użytkowania
  Do rodzaju taśmy
  Do szer. taśmy
  Do średnicy rdzenia
  Materiał
  Miejsce zastosowania
  Obszar zastosowania
  Rodzaj zamknięcia
  Szer. taśmy
  Wersja
  Cena brutto
  Cena netto
  Istotne
  Liczba artykułów: 48

  Kompletny pakiet do bezpiecznego transportu towarów: zestawy do opasywania  Transport przesyłek spiętych taśmami do opasywania z pewnością będzie bezpieczniejszy. Aby owinąć ładunek taśmą do opasywania, napiąć i zabezpieczyć taśmę, potrzebne są specjalne narzędzia. W sklepie internetowym kaiserkraft mogą Państwo nabyć rozwijarki do taśm, urządzenia do napinania i łączenia taśmy, metalowe zaciski i tulejki spinające nie tylko pojedynczo, lecz także w korzystnym cenowo zestawie.  Dla każdego transportowanego towaru właściwy zestaw do opasywania  W zależności od wielkości, wagi i właściwości opakowań do opasywania stosuje się taśmy z różnego materiału. Właściwości taśmy warunkują z kolei technologię i rodzaj stosowanych urządzeń. Dlatego też posiadamy różne zestawy do opasywania taśmą stalową, kompozytową lub taśmą z tworzywa. Istotne jest również to, jakie towary chcą Państwo zabezpieczać na czas transportu i jak często. Załóżmy, że wysyłają Państwo kilka razy w tygodniu ciężkie towary o ostrych krawędziach jako ładunek morski – wtedy najlepszym wyborem jest zestaw do opasywania z mobilną rozwijarką taśmy stalowej oraz urządzeniem do napinania i łączenia taśmy. Jeśli od czasu do czasu mają Państwo do wysłania mniejsze paczki i lżejsze kartony, wówczas polecamy zestaw do opasywania, który składa się z jednoczęściowego urządzenia do napinania i łączenia, z 1000 m taśmy PP w kartonie dozującym taśmę oraz tulejkami spinającymi. To bardzo poręczny i niedrogi zestaw, idealny na początek. Do opasywania dużych ilości, palet i ciężkich kartonów optymalny będzie z kolei zestaw do opasywania taśmą PET, z 2000 m taśmy poliestrowej na mobilnej rozwijarce, urządzeniem do napinania i łączenia taśmy oraz tulejkami spinającymi.  Jak Państwo widzą, nasza oferta w sklepie internetowym kaiserkraft jest bogata i zróżnicowana. Dlatego podczas wyboru odpowiedniego zestawu dobrze jest dać sobie trochę czasu do namysłu oraz poszukać komponentów i cech produktu, które w sposób optymalny spełnią Państwa potrzeby. To naprawdę się opłaca.  Ochrona dla towarów, opakowań itd.  Jeśli wybiorą już Państwo odpowiedni zestaw do opasywania, warto pamiętać, że po zużyciu poszczególnych elementów, takich jak taśmy lub tulejki, można je ponownie zamówić jako oddzielne produkty. Ponadto możemy zaoferować Państwu również wyposażenie dodatkowe, jak np. osłonę krawędzi lub inne materiały opakowaniowe. Mamy wszystko dla firmy, a obsługa klienta jest naszym priorytetem. Prosimy o kontakt z nami, a chętnie wysłuchamy Państwa potrzeb i znajdziemy właściwe rozwiązanie.  Te produkty mogą Państwa zainteresować:  Taśma do klejenia na mokro | Rękawy foliowe | Folie termokurczliwe | Materiał wypełniający | Palety przemysłowe | Palety jednorazowego użytku | Taśmy samoprzylepne tesa | Rozwijarki taśmy klejącej tesa