Obrotowe krzesła biurowe

Ergonomiczne, elastyczne i wygodne: Dobry fotel biurowy pozwala wspierać przyjazną dla zdrowych pleców pozycję siedzącą, a jednocześnie zadbać o zdrowie pracowników. Od klasycznego krzesła biurowego po krzesło obrotowe z rolkami: W – Zapraszamy do zakupów w KAISER+KRAFT! – Bezpłatny transport ✓ Minimum 3 lata gwarancji ✓ 30-dniowe prawo do zwrotu towaru – Equipped for tomorrow. oferujemy wysokiej jakości modele dostosowane do różnych potrzeb.

W kategorii Obrotowe krzesła biurowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Topstar, interstuhl, EUROKRAFTpro, Dauphin, TrendOffice, EUROKRAFTbasic, Prosedia.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 131

Krzesła obrotowe – wygodna i przyjazna dla pleców praca przy biurkuPraca w pozycji siedzącej jest cechą charakterystyczną wielu branż – zarówno w firmach produkcyjnych, badawczych, jak i usługowych. W celu ochrony pracowników prawodawca wydał zatem specyfikacje dla krzeseł biurowych. Krzesła obrotowe powinny być zaprojektowane tak, aby chronić plecy przed różnymi dolegliwościami. W asortymencie – Zapraszamy do zakupów w KAISER+KRAFT! – Bezpłatny transport ✓ Minimum 3 lata gwarancji ✓ 30-dniowe prawo do zwrotu towaru – Equipped for tomorrow. znajdą Państwo wyłącznie krzesła biurowe obrotowe, które spełniają wymagania wspomnianych specyfikacji. Oferujemy również wiele atrakcyjnych wizualnie modeli, które z pewnością wpasują się w wystrój Państwa firmy. Obok szerokiej oferty krzeseł obrotowych, w ofercie – Zapraszamy do zakupów w KAISER+KRAFT! – Bezpłatny transport ✓ Minimum 3 lata gwarancji ✓ 30-dniowe prawo do zwrotu towaru – Equipped for tomorrow. można znaleźć również praktyczne taborety biurowe i krzesła konferencyjne.Więcej informacji na temat specyfikacji dla foteli biurowych i krzeseł obrotowych oraz ważne wskazówki dotyczące projektowania stanowisk pracy można znaleźć w naszym poradniku „Wytyczne dotyczące wyposażenia stanowisk pracy''.Na co zwrócić uwagę przy wyborze krzesła obrotowego?Fotele biurowe powinny być dobierane indywidualnie dla każdego pracownika, ze szczególnym uwzględnieniem jego wzrostu i masy ciała. Dobre krzesło obrotowe zawsze elastycznie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb i warunków fizycznych. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na następujące kwestie:
  • Im wyższy pracownik, tym wyżej musi być oparcie i wyjście sprężyny gazowej.

  • Głębokość siedziska w krześle biurowym obrotowym należy dobrać tak, aby nogi były ustawione pod kątem 90 stopni do podłogi, a pośladki sięgały oparcia.

  • Im większa waga pracownika, tym mocniejsza powinna być tapicerka.Im więcej regulowanych elementów posiada krzesło obrotowe, tym lepiej można je dopasować do konkretnego użytkownika. Przykładowo produkty premium oferują regulowane podłokietniki, które pozwalają odciążyć ramiona i kręgosłup szyjny. Podobnie jest w przypadku krzeseł obrotowych z regulowanym oparciem i regulowanym podparciem dolnego odcinka kręgosłupa. Odchylany, obracany i blokowany przegub siedziska zapewnia dobry kontakt ciała z fotelem biurowym nawet podczas odchylania się do tyłu.Materiały na krzesła obrotowe: skóra czy materiał tekstylny?Jeśli chodzi o materiał, z którego wykonane są fotele biurowe, mają Państwo swobodny wybór lub mogą się Państwo kierować wytycznymi projektowymi Państwa firmy. Podczas gdy gładkie materiały, takie jak skóra, są łatwiejsze w czyszczeniu, a wykonane z nich krzesła biurowe wyglądają na produkty o wyższej jakości, pokrycia tekstylne są przewiewne. Model z oparciem z przewiewnej siateczki lub krzesło obrotowe z obiciem z mikrofibry zapewnia przyjemny komfort, zwłaszcza w warunkach wyższych temperatur. Należy się także upewnić, czy rolki foteli biurowych są przeznaczone do twardych, czy do miękkich podłóg. W ten sposób można uniknąć ewentualnych zarysowań podłogi i mieć pewność, że krzesło obrotowe będzie bez przeszkód jeździć po danej powierzchni.W ofercie – Zapraszamy do zakupów w KAISER+KRAFT! – Bezpłatny transport ✓ Minimum 3 lata gwarancji ✓ 30-dniowe prawo do zwrotu towaru – Equipped for tomorrow. znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości fotele biurowe i krzesła obrotowe markowych producentów, którzy sprawdzili się jako doświadczeni dostawcy wyposażenia biur i firm. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.