Obrotowe krzesła biurowe

Ergonomiczne, elastyczne i wygodne: dobre krzesło biurowe pozwala wspierać przyjazną dla zdrowych pleców pozycję siedzącą, a jednocześnie zadbać o zdrowie pracowników. Od klasycznego krzesła biurowego po krzesło obrotowe z rolkami: w KAISER+KRAFT oferujemy wysokiej jakości modele dostosowane do różnych potrzeb.

W kategorii Obrotowe krzesła biurowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Topstar, interstuhl, Dauphin, EUROKRAFTpro, TrendOffice, EUROKRAFTbasic, MAYER, Prosedia.

Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 135

Krzesła biurowe – wygodna i przyjazna dla pleców praca przy biurkuPraca w pozycji siedzącej jest cechą charakterystyczną wielu branż – zarówno w firmach produkcyjnych, badawczych, jak i usługowych. W celu ochrony pracowników prawodawca wydał zatem specyfikacje dla krzeseł biurowych. Powinny być one zaprojektowane tak, aby chronić plecy przed różnymi dolegliwościami. W asortymencie KAISER+KRAFT znajdą Państwo wyłącznie krzesła biurowe i obrotowe, które spełniają wymagania wspomnianych specyfikacji. Oferujemy również wiele atrakcyjnych wizualnie modeli, które z pewnością wpasują się w wystrój Państwa firmy.Więcej informacji na temat specyfikacji dla krzeseł biurowych i biurowych krzeseł obrotowych oraz ważne wskazówki dotyczące projektowania stanowisk pracy można znaleźć w naszym poradniku „Wytyczne dotyczące wyposażenia stanowisk pracy''.Na co zwrócić uwagę przy wyborze krzesła biurowego?Krzesła biurowe powinny być dobierane indywidualnie dla każdego pracownika, ze szczególnym uwzględnieniem jego wzrostu i masy ciała. Dobre krzesło biurowe lub obrotowe zawsze elastycznie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb i warunków fizycznych. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na następujące kwestie:  • Im wyższy pracownik, tym wyżej musi być oparcie i wyjście sprężyny gazowej.

  • Głębokość siedziska w krześle biurowym należy dobrać tak, aby nogi były ustawione pod kątem 90 stopni do podłogi, a pośladki sięgały oparcia.

  • Im większa waga pracownika, tym mocniejsza powinna być tapicerka.


Im więcej regulowanych elementów posiada krzesło biurowe, tym lepiej można je dopasować do konkretnego użytkownika. Przykładowo produkty premium oferują regulowane podłokietniki, które pozwalają odciążyć ramiona i kręgosłup szyjny. Podobnie jest w przypadku krzeseł obrotowych z regulowanym oparciem i regulowanym podparciem dolnego odcinka kręgosłupa. Odchylany, obracany i blokowany przegub siedziska zapewnia dobry kontakt ciała z obrotowym krzesłem biurowym nawet podczas odchylania się do tyłu.Materiały na obrotowe krzesła biurowe: skóra czy materiał tekstylny?Jeśli chodzi o materiał, z którego wykonane są krzesła biurowe, mają Państwo swobodny wybór lub mogą się Państwo kierować wytycznymi projektowymi Państwa firmy. Podczas gdy gładkie materiały, takie jak skóra, są łatwiejsze w czyszczeniu, a wykonane z nich krzesła wyglądają na produkty o wyższej jakości, pokrycia tekstylne są przewiewne. Model z oparciem z przewiewnej siateczki lub krzesło biurowe z obiciem z mikrofibry zapewnia przyjemny komfort, zwłaszcza w warunkach wyższych temperatur. Należy się także upewnić, czy rolki krzeseł biurowych są przeznaczone do twardych, czy do miękkich podłóg. W ten sposób można uniknąć ewentualnych zarysowań podłogi i mieć pewność, że krzesło obrotowe będzie bez przeszkód jeździć po danej powierzchni.W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie wysokiej jakości krzesła biurowe i obrotowe markowych producentów, którzy sprawdzili się jako doświadczeni dostawcy wyposażenia biur i firm. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu prosimy o kontakt z nami. Chętnie Państwu doradzimy!Te produkty mogą Państwa zainteresować:Tablice ścienne | Ramiona uchylne | Kontenery szufladowe | Ścianki wyciszające | Kasetki na pieniądze | Kontenery na odpady | Szafy biurowe CP | Stoły konferencyjne Tojo