+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Dł. użytkowa
Nośność
Nośność przy 0 - 45°
Nośność przy 45 - 60°
 

Balancery, zawiesia, pasy mocujące

Wybór właściwego zawiesia zależy od zakresu zastosowania, należy zatem wiedzieć, które z nich nadaje się do podnoszenia, transportu i zabezpieczania, należy wiedzieć, czy transportowany towar jest kompaktowy czy duży, znać jego wagę, wiedzieć czy posiada stałe mocowania lub ostre krawędzie. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg dopasowanych rozwiązań.
Znaleziono 20 artykuł/-y/ -ów
| | |
Zawiesie wężowe
dł. 1 m, 1-pasmowe
netto
od 370,-
Zawiesie wężowe
dł. 2 m, 1-pasmowe
netto
od 449,-
Zawiesie wężowe
dł. 1 m, 2-pasmowe
netto
od 636,-
Pfeifer - Łańcuch zawieszany HIT
nośność maks. 2000 kg, grub. łańcucha 6 mm
netto
od 582,-
od582,- / m
Zawiesie wężowe
dł. 2 m, 2-pasmowe
netto
od 780,-
Zawiesie wężowe
dł. 1 m, 4-pasmowe
netto
od 1.280,-
Zawiesie wężowe
dł. 2 m, 4-pasmowe
netto
od 1.560,-
Nowość
netto
od 698,-
Nowość
netto
od 1.070,-
Nowość
netto
od 1.450,-
Pfeifer - Łańcuch zawieszany HIT
nośność maks. 4000 kg, grub. łańcucha 10 mm
netto
od 525,-
od525,- / m
Pfeifer - Łańcuch zawieszany HIT
nośność maks. 1400 kg, grub. łańcucha 6 mm
netto
od 319,-
od319,- / m
Pfeifer - Łańcuch zawieszany HIT
nośność maks. 2500 kg, grub. łańcucha 8 mm
netto
od 404,-
od404,- / m
Pfeifer - Łańcuch zawieszany HIT
nośność maks. 5600 kg, grub. łańcucha 10 mm
netto
od 956,-
od956,- / m
Pfeifer - Łańcuch zawieszany HIT
nośność maks. 3550 kg, grub. łańcucha 8 mm
netto
od 710,-
od710,- / m
Pfeifer - Łańcuch zawieszany HIT
nośność maks. 8000 kg, grub. łańcucha 10 mm
netto
od 1.870,-
od1.870,- / m
Pfeifer - Łańcuch zawieszany HIT
nośność maks. 3000 kg, grub. łańcucha 6 mm
netto
od 1.060,-
od1.060,- / m
Pfeifer - Łańcuch zawieszany HIT
nośność maks. 5300 kg, grub. łańcucha 8 mm
netto
od 1.320,-
od1.320,- / m
Znaleziono 20 artykuł/-y/ -ów
Elementy osprzętu nośnego i wyposażenie dodatkowe do żurawi i dźwigów
Elementy osprzętu nośnego i wyposażenie dodatkowe do żurawi i dźwigów to również przydatny nabytek. Aby w przedsiębiorstwie można było efektywnie stosować żurawie, urządzenia podnośne i podnośniki, należy je bowiem wyposażyć w określone elementy wyposażenia dodatkowego. W codziennej pracy potrzebne są najróżniejsze zawiesia, takie jak łańcuchy mocujące i zawiesia wężowe, a także inne wyposażenie dodatkowe do żurawi i dźwigów. Oferujemy zatem bardzo szeroki wachlarz tego rodzaju produktów. Odpowiednie wyposażenie dodatkowe do żurawi i dźwigów zależy przy tym od wymiarów i wagi przedmiotów, które mają być przenoszone. Często stosowanym zawiesiem jest łańcuch mocujący (np. ten łańcuch do dźwigów z możliwością skrócenia marki Pfeifer). Dostępne warianty obejmują 1-cięgnowy łańcuch o nośności ok. 1400 kg, a także modele 4-cięgnowe o możliwości obciążenia aż do 14000 kg. W przypadku tych zawiesi ważnym warunkiem zapewniającym bezpieczeństwo pracy jest wykonanie ich zgodnie z normą EN i z użyciem bardzo trwałej specjalnej stali. Komponenty, takie jak zaczepy do dźwigu i haki są lakierowane proszkowo i w ten sposób długotrwale chronione przed uszkodzeniem. W tym obszarze zastosowań alternatywnym rozwiązaniem mogą być pasy nośne. Bardzo mocne tkaniny, z których są zrobione, bez problemu utrzymują ładunki o wadze do 3000 kg. W przypadku zawiesi wężowych uzyskuje się nośność nawet do pięciu ton. Zaletą tych zawiesi jest ich niewielki ciężar własny oraz ich elastyczność. W ten sposób wartościowe i delikatne towary można przenosić w jak najbardziej ostrożny sposób. Dzięki różnorodnym kolorom zawiesi tekstylnych i nadrukom z oznaczeniem nośności ryzyko pomylenia tych pasów ograniczono do minimum.

Profesjonalne wyposażenie dodatkowe do żurawi i dźwigów do każdego obszaru zastosowań
Oprócz tych powszechnie stosowanych zawiesi istnieje cały szereg innych elementów wyposażenia dodatkowego do żurawi i dźwigów, które służą do określonych zastosowań. Do transportu pojemników w zamkniętych halach świetnie nadają się przykładowo trawersy dźwigowe z odpowiednimi łańcuchami. Haki obciążeniowe na jeden ząb wideł lub na dwa zęby umożliwiają transport ładunków za pomocą wózka widłowego. Haki te nadają się przykładowo do transportu beczek w pozycji wiszącej. Profesjonalny i wydajny sprzęt można znaleźć również w kategorii wciągników (np. ten wciągnik z przekładnią czołową z hamulcem bezpieczeństwa) i wciągników linowych, a także magnesów podnośnych i wciągników sprężynowych do pracy ze sprężonym powietrzem. Powyższy asortyment uzupełniają różnorodne produkty do fachowego składowania i przechowywania. Potrzebują Państwo wydajnych produktów? KAISER+KRAFT to niezawodny partner dostarczający najwyższej jakości profesjonalne wyposażenie dodatkowe do żurawi i dźwigów i elementy osprzętu nośnego.
Porównanie produktów