Uchwyty na monitor, uchwyty na tablet

Jak wiadomo, prawidłowa postawa ciała jest kluczowa podczas pracy. Nasze uchwyty na monitory i tablety pozwolą przełożyć teorię na praktykę.

W kategorii Uchwyty na monitor, uchwyty na tablet oferujemy Państwu produkty następujących marek: Dataflex, DURABLE, Tarifold, Fellowes.

Marka
Rodzaj produktu
Kolor
Istotne
Liczba artykułów: 50

Uchwyty na monitory i uchwyty na tablety – ekran wreszcie na odpowiednim miejscuNiektórzy ludzie każdego ranka zamieniają się w żółwia. Wystarczy, że siądą przed ekranem, by ich głowa przyjęła niezdrową pozycję. Znają to Państwo z autopsji? Nie ma powodów do zmartwień. Dzięki naszym uchwytom na monitory i tablety można to łatwo zmienić. Poniżej przekonujemy, że naprawdę warto.
Uchwyty do ekranów zapewniają zdrową pozycję głowyŻółwie w sposób naturalny wyciągają głowę do przodu. Kiedy robią to ludzie, prędzej czy później pojawiają się problemy: od bólu szyi i zmęczenia po wypadanie dysku. Poza tym praca przed ekranem w pozycji żółwia jest niezwykle wyczerpująca.


Należy zatem szybko pozbyć się źródła problemu. Dzięki regulowanym uchwytom do ekranów można ustawić monitor lub tablet we właściwej pozycji. Pozwala to uniknąć napięć podczas pracy na stojąco lub siedząco. Odpowiednia odległość od ekranów pomaga również chronić oczy. Nie daje to gwarancji dożycia 100 lat, ale zmniejsza ryzyko bólu i wyniszczenia.
Inne zalety uchwytów do ekranówUchwyty do ekranów z obrotowymi ramionami do montażu na ścianie lub do systemu szyn nie tylko zapewniają prostą pozycję głowy, lecz także więcej miejsca na biurku. To z kolei daje dodatkowe możliwości – na przykład, jeśli będąc projektantem muszą Państwo częściej zmieniać widok.Dwa monitory ułatwiają pracę z różnymi programami i dużą ilością informacji. Jeśli brakuje miejsca na drugi monitor, wystarczy połączyć mały i duży.Z kolei uchwyt na tablet z dopasowanym stojakiem z mocowaniem do podłoża jest idealny do prezentacji. Nie trzeba już trzymać tabletu w dłoni, a zatem obie ręce są wolne, co znacznie usprawnia prowadzenie prezentacji.
Mocowanie, elastyczność, materiał – wskazówki dotyczące wyboru uchwytów na tablety i monitoryWybierając uchwyty do ekranów, należy najpierw zadać sobie pytanie: gdzie chcemy zamontować uchwyt – na ścianie, na stole, na systemie szyn? A może najbardziej odpowiedni będzie stojak podłogowy? Decydującą rolę odgrywa tutaj stanowisko pracy i sposób organizacji najbliższego otoczenia.Często dużą zaletą jest możliwość regulacji uchwytów do ekranów we wszystkich kierunkach, nie tylko w górę i w dół. Oferujemy również uchwyty wykonane z różnych materiałów, od tworzywa po aluminium i stal. Przysłowiową wisienką na torcie jest z kolei stylowy, nowoczesny design.Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące różnic między poszczególnymi uchwytami na monitory i tablety, potrzebują pomocy w wyborze bądź też mają inne pilne kwestie do omówienia, nasz dział obsługi klienta chętnie pomoże Państwu optymalnie wyposażyć stanowisko pracy.