PETRA

Meble pierwszej klasy – kompletne biuro PETRA
Seria mebli biurowych Petra – solidna i zorientowana na przyszłość. Kompletne biuro z 5 elementami, które wyposażą każde stanowisko pracy. Możliwość rozbudowy w każdym momencie pozwala na poszerzenie serii tych mebli biurowych wraz ze wzrostem zadań.

Twoje filtry
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Wysokość [mm]
570
570
1851
1851
-
Seria mebli biurowych Petra – 5-częściowe kompleksowe wyposażenie biura jako BASE
Seria mebli biurowych Petra może zostać zamówiona jako 5-częściowe całkowite wyposażenie biura, dzięki czemu należy do solidnej grupy BASE. Do tej serii należy biurko z nogą z ceownika oraz blatem o grubości 25 mm, kontener na kółkach z podstawą z tworzywa sztucznego, całkowicie oklejoną i z zamykaną szufladą, regał, który można szybko zamontować przy użyciu czterech śrub, szafa na akta z drzwiami dwuskrzydłowymi oraz krzesło obrotowe biurowe z siedziskiem z podporą lędźwi oraz oddychającym oparciem siateczkowym. Większość serii mebli biurowych nie obejmuje krzesła biurowego, ale w pakiecie serii mebli biurowych Petra otrzymują Państwo całkowicie skompletowane biuro, w którym od razu można zacząć pracę. Wysokość siedziska krzesła obrotowego jest regulowana, a krzesło posiada mechanikę stałego kontaktu pleców z oparciem. Te ergonomiczne zalety umożliwiają zdrowe siedzenie w miejscu pracy. Kompletne wyposażenie biura może zostać zamówione zarówno w kolorze jasnoszarym, jak i imitacji buku.

Seria mebli biurowych Petra z meblami pierwszej klasy
Do serii mebli biurowych Petra należą wysokiej jakości trwałe produkty, które wyróżniają się swoją stabilnością oraz bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Również gdy meble biurowe muszą być często rozmontowywane i ponownie montowane, to dobrze sprawdzają się podczas zwiększonego obciążenia. Z meblami biurowymi Petra mogą się Państwo również wielokrotnie przeprowadzać, nie odnosząc przy tym szkód materialnych. Rozmiary poszczególnych mebli biurowych są stałe, nie ma do wyboru większej ilości rozmiarów. Dlatego rozmiary są ze sobą całkowicie zgodne. W ten sposób po otrzymaniu poszczególnych części serii mebli biurowych Petra wygląd Państwa biura odpowiada temu, co obiecuje seria mebli BASE. Poza tym, oferowane pełne wyposażenie biura może zostać w każdej chwili powiększone o kolejne pojedyncze komponenty. Dlatego w razie przeprowadzki do większego pomieszczenia biurowego można bez obaw zabrać produkty ze sobą.