Ławki do szatni

Dopiero kiedy ich nie ma, zauważamy jak ważne są dla naszego poczucia komfortu: ławki do szatni! My o tym wiemy już od dawna i dlatego oferujemy Państwu duży wybór różnych modeli, z oparciem lub listwą wieszakową, jedno- lub dwustronne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W kategorii Ławki do szatni oferujemy Państwu produkty następujących marek: Sypro, C+P, Wolf, eurokraft basic, eurokraft pro.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 83

Czy to w obszarze sportu, kultury, biznesu, czy też wellness: warto postawić na szatniowe ławeczkiSzata może zdobić człowieka – zwłaszcza jeśli odpowiada danej okazji.


Aby pracownicy lub odwiedzający mogli usiąść podczas ubierania się lub przebierania, oferujemy wysokiej jakości ławki do szatni, dostępne w różnych wersjach. Inwestycja w odpowiedni model jest opłacalna z kilku względów, ponieważ szatnia to nie tylko funkcjonalny stojak na ubrania z miejscem do siedzenia i odkładania ubrań. Jakość wyposażenia szatni jest również wizytówką danej instytucji, przedsiębiorstwa lub urzędu.Strong Buy: zdecydowanie warto teraz zainwestować w ławki do szatniWraz z marką Wolf i EUROKRAFT w naszym portfolio reprezentowani są czołowi producenci, a barometr trendów dla ławek do szatni wskazuje na różnorodność: jednostronne do montażu na ścianie, dwustronne do swobodnego ustawienia w pomieszczeniu, długość od 1000 do 2000 mm, z oparciem i kratką na buty lub bez. Kto ma wybór… jest zadowolony ze zróżnicowanej oferty. Poszczególne elementy są również skręcane, a także można je ze sobą dowolnie łączyć.Nasza rada specjalisty: warto postawić na odpowiednie surowce! Nakładki z lakierowanego drewna bukowego, świerkowego lub sosnowego oferują dużo miejsca, zmywalne listwy z tworzywa nadają się również do użytku na obszarach wilgotnych lub na zewnątrz. Przy czym stabilność i elastyczność produktów idą w parze. Różne materiały i różny design naszych ławek do szatni można łatwo wpasować w koncepcję wyposażenia Państwa firmy. Regulowana wysokość wykonanych z tworzywa nóżek pod czworokątnymi profilami z lakierowanej proszkowo stali szlachetnej pozwala wyrównać wszelkie nierówności podłoża. Wszystko wydaje się w porządku – czy tkwi tu jakiś haczyk? Odpowiedź brzmi: dlaczego tylko jeden? Płaszcze, kurtki lub koszule można zawieszać na maksymalnie dziesięciu haczykach na stronę, przy czym mogą być one otwarte lub ukryte za listwami. Przydałyby się wieszaki na ubrania? Przejście od ławek do szatni wymaga tylko jednego kliknięcia.Kompleksowa oferta do pomieszczeń socjalnychSwoim zwyczajem kaiserkraft oferuje Państwu kompleksowe zaopatrzenie we wszystkie produkty niezbędne do wyposażenia pomieszczeń socjalnych. Od ogółu do szczegółu. Oczywiście mamy również w swojej ofercie wieszaki bez ławek, na życzenie również w wersji mobilnej na rolkach. Potrzebują Państwo pomysłów na swój obszar wellness? Mamy to, czego Państwo szukają, od kompletnego wyposażenia pomieszczeń sanitarnych aż po zwykłą matę do pomieszczeń wilgotnych. W czym jeszcze możemy Państwu pomóc? Zachęcamy do kontaktu z nami, a chętnie się tym zajmiemy.