Zestawy awaryjne do usuwania wycieków

Wyciek ze zbiornika, pęknięta beczka, wyciek cieczy? Po pierwsze: Bez paniki! Po drugie: Czas sięgnąć po zestaw awaryjny do usuwania wycieków w warunkach działalności gospodarczej i przemysłowej! Pakiet ten zawiera bowiem wszystko, co potrzebne w nagłych wypadkach: ściereczki z włókniny wiążącej, węże wchłaniające, poduszki wchłaniające, wiadro, ściereczki, worki do utylizacji i rękawice. Prawdziwie wszechstronny i kompletny pakiet – a więcej pomocnych wskazówek i trików znajdą Państwo poniżej.

W kategorii Zestawy awaryjne do usuwania wycieków oferujemy Państwu produkty następujących marek: PIG, eurokraft basic.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 70

Zestawy awaryjne do usuwania wycieków: w pogotowiu na wypadek sytuacji awaryjnychNie każda firma musi zajmować się wszystkimi aspektami neutralizacji i usuwania wycieków. Jednak każda firma powinna być przygotowana na sytuacje awaryjne. Zestawy awaryjne do usuwania wycieków oferują wszechstronny podstawowy sprzęt do usuwania olejów, kwasów i innych niebezpiecznych cieczy. W razie wątpliwości może to nie tylko uratować środowisko, lecz jest także wymagane przez prawo.Czym jest zestaw awaryjny do usuwania wycieków?Zestawy awaryjne do usuwania wycieków są niczym apteczki pierwszej pomocy do obsługi substancji niebezpiecznych.Zawierają wszystko, co potrzebne do natychmiastowego i bezpiecznego neutralizowania i usuwania wycieków w przypadku wycieku cieczy niebezpiecznych. W zależności od wersji gotowy zestaw jest dostarczany jako szafka, stacja awaryjna na rolkach, w wiadrze, w pojemniku na odpady lub w pudełku. Można go na przykład przechowywać w warsztacie lub garażu, aby zaoszczędzić miejsce, a w razie potrzeby mieć go natychmiast pod ręką.Co zawiera zestaw awaryjny do usuwania wycieków?Zestawy awaryjne składają się z niezbędnego wyposażenia podstawowego i przydatnych akcesoriów dodatkowych. Podstawowy sprzęt do neutralizacji i usuwania wycieków obejmuje:

W bardziej złożonych zestawach uzupełnieniem tych podstawowych produktów są inni, równie niezbędni w wielu firmach pomocnicy:

Jak wybrać zestaw awaryjny do usuwania wycieków?Analogicznie do kodowania kolorystycznego włóknin wiążących i węży wchłaniających można również zamówić zestawy awaryjne do usuwania wycieków w wersjach do chemikaliów, oleju i wycieków uniwersalnych. Należy przy tym wybrać warianty, które są najbardziej użyteczne na danym obszarze działania. Wersje uniwersalne sprawdzą się w każdej firmie.Od rodzaju lub ilości wyposażenia w zestawie zależy całkowita zdolność wiązania w litrach. Wartość ta jest ważną wskazówką przy wyborze. Jeśli regularnie używane są kanistry lub beczki o poj. 50 litrów, zestawy 20-litrowe nie są wystarczające, nawet jako środek ostrożności.Ważne: Należy regularnie sprawdzać zawartość zestawów awaryjnych pod kątem kompletności, a po użyciu podczas wycieku uzupełniać wszystkie brakujące elementy zestawu.Chętnie udzielimy Państwu wszelkich pomocnych wskazówek na ten temat. Zachęcamy do kontaktu z nami.