Wózki serwisowe

Dobry serwis jest bardzo ważny, przede wszystkim jeśli chodzi o gastronomię. Nie zaoferujemy Państwu wprawdzie lokaja, możemy Państwu za to przedstawić szeroką ofertę doskonałych wózków serwisowych o wysokiej jakości wykonania, dzięki którym bezpiecznie przetransportują Państwo talerze, dania i napoje do miejsca przeznaczenia.

W kategorii Wózki serwisowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Kongamek, EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, HelgeNyberg, Gmöhling, Rubbermaid.

Marka
Rodzaj produktu
Wysokość [mm]
550
550
1665
1665
-
Istotne
Liczba artykułów: 126

Wózki serwisowe: serwis bez przeszkódZimne napoje, składniki do przygotowania obiadu dla personelu lub sprzęt na bankiet mogą być bardzo łatwo i szybko dostarczone na miejsce dzięki wózkom serwisowym z naszej oferty. Sprytne, funkcjonalne detale sprawiają, że doskonały serwis staje się jeszcze lepszy.W jakich obszarach sprawdzą się wózki serwisowe? Jakie są dostępne warianty?Nawet jeśli wózek serwisowy kojarzy się głównie z branżą gastronomiczną i hotelarską, wózki te mogą być używane praktycznie w każdym obszarze firmy. Jako wszechstronne urządzenia transportowe przyspieszają one np. komisjonowanie i umożliwiają nieskomplikowaną logistykę transportową w najróżniejszych działach.Najlepiej sprawdzają się jednak w obsłudze gości i dostarczaniu różnych rzeczy. Można je wykorzystywać np. na bankietach lub kongresach jako mobilne stanowiska kelnerskie z przegródkami i szufladami na sztućce, a podczas ważnych spotkań z wieloma uczestnikami czerpać korzyści z wózków serwisowych z wyjmowaną tacą.W kuchni stołówkowej niezwykle przydatne są wózki piętrowe na skrzynki euro, natomiast dla naszych wszechstronnych modeli wielofunkcyjnych można znaleźć liczne zastosowania w magazynie.Dlaczego wózek serwisowy jest ergonomiczny?Jeśli pracownicy nie muszą dźwigać towarów ani produktów, ale mogą je transportować nawet w dużych ilościach na rolkach, spełniony jest jeden z podstawowych wymogów ergonomicznej pracy. Ponadto wysokiej jakości kółka i rolki w połączeniu z możliwością płynnego i bezpiecznego manewrowania gwarantują optymalne przenoszenie siły przy minimalnym wysiłku. To również niezbędny element w przypadku ergonomicznego wyposażenia firmy.Jaką nośność oferuje wózek serwisowy?W zależności od modelu i przeznaczenia nośność wózka serwisowego może być różna. Przywiązujemy jednak dużą wagę do tego, aby nasz asortyment spełniał wysokie wymagania działalności gospodarczej i przemysłu. Dobitnym tego wyrazem jest nośność sięgająca nawet trzycyfrowych wartości. Dokładne informacje można znaleźć na odpowiedniej stronie produktu.Odkryjcie Państwo również szeroki wachlarz naszych innych ergonomicznych pomocy roboczych – od wózków do sprzątania po stoły warsztatowe. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, chętnie na wszystkie odpowiemy.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Ręczne wózki podnośne | Ładowarki teleskopowe | Taśma do klejenia na mokro | Wagi liczące | Aluminiowe pojemniki transportowe | Podnośniki | Podwozia magnetoplan | Wózki serwisowe Gmoehling