Wózki serwisowe

Praktyczni pomocnicy w stołówkach i kuchniach hotelowych: wózki serwisowe. Ułatwiają transport potraw, talerzy i napojów z punktu A do punktu B. Od wytrzymałych modeli do kuchni, przez wózki do sprzątania dla hoteli i restauracji, aż po uniwersalne wózki do różnych zastosowań logistycznych – w kaiserkraft znajdą Państwo wysokiej jakości modele. Warto już dziś wybrać odpowiednie wózki serwisowe do Państwa firmy.

W kategorii Wózki serwisowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Kongamek, eurokraft pro, B.PRO, eurokraft basic, Rubbermaid, HelgeNyberg.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 109

Wózki serwisowe: zastosowanie w gastronomiiWózki serwisowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Czy to do serwowania napojów, czy też potraw – ci mobilni pomocnicy pozwalają wygodnie wszystko przetransportować. Z kolei uniwersalny wózek z szufladami na sztućce i przegródkami na tace może pełnić również funkcję mobilnego stanowiska kelnerskiego. A metalowy wózek serwisowy dla gastronomii to higieniczna opcja transportu na potrzeby usług cateringu w Państwa firmie.Gdy goście już zjedzą, brudne naczynia można odwieźć wygodnie z powrotem do kuchni na wózku do sprzątania, nie ryzykując przy tym kontuzji pleców. Zwłaszcza wózek serwisowy z regulacją wysokości można dopasować do wzrostu pracownika, tak by zapewnić optymalną ochronę pleców. Wózki te są również przydatne w samej kuchni, np. do transportu składników do miejsca ich wykorzystania. Z kolei wózki serwisowe z 2 lub 3 piętrami wykorzystuje się w tej branży także do załadunku skrzynkami euro.Wózki uniwersalne: ułatwienie logistyki w Państwa firmiePoza branżą gastronomiczną wózki uniwersalne wspierają przebieg pracy w Państwa firmie. Jako wszechstronne urządzenia transportowe przyspieszają na przykład komisjonowanie i ułatwiają w wielu działach logistykę transportową. Modele z regulacją wysokości stanowią przy tym wyraźny atut, jeśli chodzi o ergonomiczne wyposażenie firmy, ponieważ można je dopasowywać do indywidualnych potrzeb pracowników.Wózki uniwersalne z wysokiej jakości kołami i rolkami, które zapewniają płynne i bezpieczne manewrowanie, ułatwiają transport ciężkich ładunków. Wspomagają one bowiem optymalne przenoszenie siły przy minimalnym wysiłku. Warto przy tym zwrócić uwagę na maksymalną nośność. W naszym asortymencie oferujemy wiele wózków uniwersalnych i serwisowych z solidnej stali szlachetnej, które mają nośność o trzycyfrowej wartości. Są to zatem stabilni pomocnicy o licznych możliwościach zastosowania.W razie wątpliwości, który wózek serwisowy spełni Państwa wymagania w firmie, prosimy o kontakt z nami. Nasz przyjazny zespół obsługi z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze.Te produkty mogą Państwa zainteresować:Ręczne wózki podnośne | Ładowarki teleskopowe | Wagi liczące | Aluminiowe pojemniki transportowe | Podnośniki | Podwozia magnetoplan