+48 22 623 03 42 
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Kolor
Materiał
Wysokość
 

Taborety na kółkach

Taborety na kółkach są prostym i praktycznym elementem wyposażenia, odpowiednim do różnego typu zastosowań, gwarantującym bezpieczeństwo, stabilność i wygodę oraz pomoc w dosięgnięciu najbardziej odległych półek szafy i regału. Zwane są także podestami na okrągłych kółkach lub taboretami typu ''stopa słonia''.
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów
| | |
Najlepsza cena
netto
od 162,-
office akktiv - Taboret na kółkach ze stabilnej blachy stalowej
wys. pod obciążeniem 420 mm, trzy rolki ślizgowe
netto
od 207,-
office akktiv - Taboret na rolkach ze stabilnej blachy stalowej
nośność 150 kg, wysokość pod obciążeniem 420 mm
netto
od 207,-
Znaleziono 4 artykuł/-y/ -ów

Taborety na kółkach: elastyczne i zawsze na posterunku!Wielozadaniowość to ważna cecha nie tylko dobrego pracownika. To również istotna właściwość wartościowych przedmiotów wyposażenia. Oto taborety na rolkach z oferty KAISER+KRAFT! Oprócz tego, że zajmują niewiele miejsca, są pomocne w sięganiu po wyżej położone rzeczy, jak również można na nich siedzieć. Są przy tym tak elastyczne, jak przystało na nowoczesne wyposażenie firmy.W których obszarach firmy warto zainwestować w taborety na rolkach?Nie każdy pracownik ma 1,9 m i sięga nawet do wyżej położonych materiałów na regałach lub szafach. Zamiast się gimnastykować lub z trudem wyciągać ze schowka drabiny i rusztowania, nawet pracownicy niższego wzrostu stawiają na możliwości taboretu na rolkach.Zamysł jest prosty: szeroka i antypoślizgowa powierzchnia do stania służy jako siedzenie lub jako stabilny podest, kiedy trzeba zdjąć z regału trudno dostępne akta lub produkty. I można to zrobić nawet będąc na wysokich obcasach!Gruby gumowy pierścień u podstawy tego taboretu z blachy stalowej zapewnia stabilność przy obciążonym siedzisku. Rolki są zawieszone na sprężynie, dlatego też chowają się z chwilą obciążenia taboretu. Bez obciążenia ten sprytny pomocnik bez trudu przemierza wszystkie podłoża – nawet wykładziny dywanowe.To właśnie dzięki tej elastyczności zastosowań taborety na rolkach sprawdziły się jako rozsądna alternatywa dla podestów – nawet jeśli dzięki stopniom i większej wielkości platformy podesty są lepszym wyborem np. do prac przy maszynach.Stołki do wchodzenia mają jednak rację bytu również w warsztacie i przemyśle – nie mówiąc już o tym, że są optymalnym rozwiązaniem w kategorii produktów Biuro. To właśnie tutaj brakuje zazwyczaj tych kilku centymetrów wzrostu, kiedy chce się coś wyjąć lub odłożyć na miejsce.Taborety na rolkach w KAISER+KRAFTW KAISER+KRAFT zapewniamy Państwu doradztwo i serwis – czy to w przypadku najmniejszego przyboru biurowego, czy też całego wyposażenia magazynu. Jeśli mają Państwo pytania na temat naszej oferty lub potrzebują pomocy w wyborze taboretu na rolkach, prosimy skontaktować się z nami pisemnie lub telefonicznie.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów