+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
 

Pulpity do stania

Każda przemowa, każdy wykład jest wyzwaniem, wymagającym koncentracji i komfortu, również psychicznego. Dobrze, że mogą Państwo liczyć na nasze pulpity do stania i pulpity mówcy. Regulacja wysokości, duża półka itp. gwarantują, że następna konferencja lub prezentacja na pewno będzie sukcesem.
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
807,-
MAUL - Pulpit, ergonomiczny
szer. x głęb. 600 x 520 mm, z regulacją wysokości
netto
od 1.830,-
MAUL - Pulpit stołowy, ergonomiczny
szer. x głęb. 600 x 520 mm, z regulacją wysokości
netto
od 1.040,-
Pulpit mówcy, 2 półki
front z blachy stalowej
netto
984,-
MAUL - Pulpit stołowy, z podstawą zaciskową
wys. x szer. x głęb. 350 x 600 x 520 mm
netto
od 877,-
Pulpit mówcy, 2 półki
front z materiału
netto
938,-
Znaleziono 6 artykuł/-y/ -ów
Pulpity do stania dla celów prezentacji i moderacji
Każdy, kto musi wygłosić przemówienie, szybko przyzna, jak ważny dla odpowiedniego wykładu jest właściwy pulpit do stania, pulpit mówcy lub flipchart. Dla celów różnorodnych prezentacji i informacji znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym pulpity do stania, które przekonują swoim atrakcyjnym wyglądem i wszechstronnym zastosowaniem. Pulpity do stania z regulacją wysokości można wygodnie dostosować do wzrostu mówcy. Wbudowane oświetlenie pomaga w bezbłędnym czytaniu z manuskryptu również w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Ponadto pulpity dostępne są w wersjach o różnym stopniu pochylenia półki. Poszczególne pulpity są również wyposażone w mechanizm regulacji stopnia pochylenia. Czy to podczas narad z pracownikami, wydarzeń publicznych lub spotkań z klientami: dzięki odpowiednim materiałom do prezentacji znacznie prościej jest zadbać o doskonałą prezentację zarówno przed większą, jak i mniejszą publicznością. Dlatego też zaleca się również stosowanie flipchartów, projektorów i innych pomocnych sprzętów. Ponadto na obudowanym przodzie pulpitu mówcy można umieścić logo firmy, motto wydarzenia lub inne informacje. A jeśli dzięki rolkom skrętnym pulpit jest dodatkowo ruchomy, można szybko i łatwo zmieniać jego położenie.

Pulpity do stania i pulpity mówcy na różne okazje
Pulpity do stania mogą pełnić ważną funkcję również podczas spotkań prasowych, konferencji lub w strefie wejściowej przedsiębiorstwa. W zależności od okazji poleca się zastosowanie pulpitów z konstrukcji przepuszczających światło lub z zabudowanym przodem. Dzięki stylowemu dopasowaniu pulpitu mówcy do danego pomieszczenia zapewnia się jednolite wrażenie wizualne. Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem KAISER+KRAFT oraz różnorodną ofertą pulpitów do stania. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo pulpity mówcy, które będą w wyszukany sposób reprezentować Państwa przedsiębiorstwo zgodnie z Państwa wymogami.
Porównanie produktów