+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
 

Pulpity do stania

Każda przemowa, każdy wykład jest wyzwaniem, wymagającym koncentracji i komfortu, również psychicznego. Dobrze, że mogą Państwo liczyć na nasze pulpity do stania i pulpity mówcy. Regulacja wysokości, duża półka itp. gwarantują, że następna konferencja lub prezentacja na pewno będzie sukcesem.
Znaleziono 7 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 7 artykuł/-y/ -ów

Pulpity: jeśli ma się coś ważnego do powiedzenia – trzeba dać temu wyraz!W trakcie udanego wykładu słuchacze wychwytują wszystko, co mają Państwo do powiedzenia. Aby tak się stało, wiele elementów prezentacji i moderacji musi się ze sobą zgrać. Pulpity odgrywają przy tym decydującą rolę, choć nie od razu jest to tak oczywiste.W jaki sposób pulpity uzupełniają prezentację i moderację?Od „Jestem berlińczykiem'' aż po „Mam marzenie'': prawie każde ważne zdanie w najnowszej historii zostało wypowiedziane na mównicy. Nawet jeśli nie chcą Państwo wygłaszać przemówień, które zmieniają świat, mównice i pulpity nadają wykładowi należną mu rangę – i to pod wieloma względami:Po pierwsze, zapewniają bezpieczeństwo mówcy, który ma również miejsce na notatki lub przybory do użycia na ściankach do prezentacji. Może on również przytrzymywać się pulpitu lub podpierać się o niego, przybierając tym samym pewną siebie postawę. Mówca ma również stały punkt w miejscu, w którym dokonuje prezentacji, dzięki czemu czuje się mniej odsłonięty i pewniejszy.Po drugie, widzowie mają stały punkt, na który mogą kierować swój wzrok. To z kolei zwiększa koncentrację na słuchaniu i przetwarzaniu tego, co zostało powiedziane. Po trzecie – i tu znów wracamy do ważnych zdań w historii – mównice zawsze kojarzą się z czymś istotnym i znaczącym.Jak używać pulpitów w biurze?Mebel biurowy używany jedynie na specjalne okazje byłyby raczej zbędną inwestycją. Na szczęście nasze mównice i pulpity są również wykorzystywane w codziennej pracy biurowej. Doskonale sprawdzają się jako mobilne, stojące stanowisko pracy, z którego pracownicy mogą zawsze skorzystać.Jeśli bowiem praca z wykorzystaniem notebooka i tym podobnego sprzętu jest wykonywana na stojąco, skutecznie pobudza się krążenie, co z kolei ma pozytywny wpływ na zdrowie. W tym samym celu można zresztą wykorzystywać także wiele z naszych wózków projekcyjnych.Nie trzeba dodawać, że mównice i pulpity spełniają również swoje zadanie na mniejszą skalę, nadając przykładowo strukturę warsztatom lub spotkaniom zespołów w sali konferencyjnej. Więcej informacji na temat wyboru produktów do idealnej prezentacji można zawsze uzyskać, kontaktując się z naszymi pracownikami telefonicznie i mailowo.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów