Wózki platformowe

Paczki, stosy akt, ciezkie towary i maszyny. Ich transport bez wózków platformowych bylby nie do pomyslenia. W ofercie kaiserkraft dostepne sa wielofunkcyjne, stabilne urzadzenia pomocnicze do transportu kazdego rodzaju zaladunku. Do bardzo ciezkich ladunków polecamy wózki platformowe wyposazone w modul elektryczny.

W kategorii Wózki platformowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: eurokraft pro, Kongamek, eurokraft basic, HelgeNyberg, MATADOR, PRESTAR, B.PRO.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 138

Wózki platformowe – zwrotne i wszechstronneSmukly i zwrotny, a moze raczej niezwykle mocny: W kaiserkraft dostepne sa rózne rodzaje wózków transportowych, w zaleznosci od tego, czy transportowane maja byc akta, czy tez pojemniki przemyslowe.Wózki platformowe moga byc uzywane na wiele sposobów: w magazynie, w budynkach produkcyjnych lub w administracji. Wózki transportowe sa równiez popularne ze wzgledu na swoja zwrotnosc. Dzieki rolkom przegubowym na lozyskach kulkowych, wózkami platformowymi z kaiserkraft niezwykle latwo jest manewrowac przez waskie korytarze lub obracac je w miejscu.Lekkie lub ciezkie, skladane, ze sciankami – jakie wózki platformowe wybrac?Jesli szukaja Panstwo wózka transportowego do transportu dokumentów w biurze, polecamy male i lekkie modele wykonane z aluminium. Skladane palaki i kólka ograniczaja przestrzen potrzebna do przechowywania. Taki wózek platformowy wystarczy zlozyc, umiescic za drzwiami i gotowe.Jesli z kolei Panstwa nowy wózek transportowy ma byc uzywany w magazynie do transportu ciezkich pojemników sztaplowanych lub elementów konstrukcyjnych, doskonalym wyborem beda nasze wózki platformowe do duzych obciazen, których nosnosc wynosi ponad jedna tone. Do komisjonowania idealnie sprawdza sie natomiast wózki na zakupy z dwoma poziomami, górnym na lekkie artykuly i dolnym na te nieco ciezsze.Aby zapobiec spadaniu lekkich przedmiotów z wózka, oferujemy równiez wózki transportowe ze sciankami: w zaleznosci od potrzeb dwiema, trzema, a nawet czterema. W ten sposób transportowane towary pozostaja na wózku platformowym i sa chronione. Jezeli chca Panstwo zrezygnowac z ciagniecia takiego wózka, wózek platformowy z modulem elektrycznym zapewnia wygodne sterowanie za pomoca pilota, calkowicie bez wysilku.Ogumienie pelne czy pneumatyczne? Róznice miedzy rolkami wózków platformowychDecydujaca role przy wyborze wózka platformowego odgrywaja wlasciwe rolki transportowe lub kólka. Prawdziwie uniwersalnym rozwiazaniem, które zapewni plynna jazde nawet po nierównym podlozu, jest ogumienie pelne. Przewaga kól gumowych jest amortyzacja, która zapewnia dodatkowa ochrone wrazliwych towarów. Dostepne sa równiez kólka transportowe wykonane z bardzo odpornego poliuretanu i poliamidu. Przydatnym dodatkiem jest podwójna blokada, która zabezpiecza wózek platformowy przed odjechaniem w którakolwiek strone.Wózki platformowe i inne urzadzenia transportowe w kaiserkraftW kaiserkraft specjalizujemy sie w indywidualnych rozwiazaniach, których celem jest zapewnienie maksymalnej wydajnosci. Dotyczy to nie tylko urzadzen transportowych, lecz takze wielu innych produktów do wyposazenia Panstwa firmy. Zapraszamy do kontaktu.