Marka
+
Dł. platformy
+
Długość
+

Wózki platformowe

Paczki, stosy akt, ciężkie towary u maszyny – kto zajmuje się ich transportem w Państwa firmie? Wózek transportowy KAISER+KRAFT. Taką mamy przynajmniej nadzieję. Jeśli nie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych elastycznych, stabilnych urządzeń pomocniczych do transportu. Do bardzo ciężkich ładunków polecamy wózki transportowe wyposażone w moduł elektryczny.

W kategorii Wózki platformowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: Kongamek, EUROKRAFTpro, HelgeNyberg, QUIPO, PRESTAR, EUROKRAFTbasic, ZARGES.

Najlepsza sprzedaż
Liczba artykułów: 135
Wózki transportowe ze stabilną platformą
Wózki transportowe mogą mieć różnorodne zastosowania, a jednak wciąż jeden główny cel: transport przedmiotów z jednego miejsca na drugie. Wózki transportowe lub wózki platformowe mogą się przy tym różnić między sobą pod względem materiału i nośności, bowiem te praktyczne urządzenia transportowe dostępne są zarówno w wersji do ciężkich, jak i do zwykłych ładunków. Wózki platformowe doskonale ułatwiają wewnątrzzakładowy transport towarów, skrzynek i pojemników. W zależności od rodzaju transportowanych przedmiotów dobiera się odpowiednią nośność tych pomocniczych urządzeń transportowych, tak aby wyjątkowo ciężkie rzeczy mogły być przenoszone bez większego nakładu sił. Oprócz nośności różnica między wózkami dotyczy także wielkości powierzchni ładunkowej, którą można dobrać w zależności od potrzeb. Urządzenia transportowe i wózki świetnie sprawdzają się w magazynach i pomieszczeniach handlowych, służą jednak również klientom jako wygodna pomoc podczas zakupów. Jako wózek na zakupy, wózek na napoje lub sprzęt zakładowy – wózki transportowe wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie przedmioty trzeba przenieść w inne miejsce.

Konstrukcja wózków transportowych
Od prostych, małych, składanych wózków platformowych aż po ciężkie wózki magazynowe: bogata oferta urządzeń transportowych i wózków dostępnych w KAISER+KRAFT zawiera różnorodne wersje tych produktów. Powierzchnie ładunkowe różnej wielkości i solidne, trwałe materiały gwarantują wysoką jakość wózków transportowych. Ich bezproblemowe prowadzenie możliwe jest natomiast dzięki pałąkowi z antystatyczną nakładką, która zapewnia pewny uchwyt, a dodatkowa ścianka czołowa, występująca w niektórych modelach wózków transportowych KAISER+KRAFT, zapewnia bezpieczny transport wszelkiego rodzaju produktów. Wózki platformowe imponują oczywiście dużą nośnością: można na nich transportować towary o wadze do 900 kg lub większej. Modele, w których można regulować wysokość powierzchni ładunkowej, umożliwiają ergonomiczną pracę. Ogumienie termoplastyczne zapewnia natomiast niezakłóconą jazdę nawet na nierównym podłożu, a rolki skrętne i rolki z hamulcem stanowią gwarancję, że nawet przy dużym obciążeniu wózka będzie można nim łatwo skręcać i łatwo będzie go zatrzymać. Zastosowana dookoła ochrona przed uderzeniem sprawia, że ta solidna konstrukcja staje się jeszcze stabilniejsza, a także zapobiega uszkodzeniom w razie ewentualnych zderzeń. Antypoślizgowa powierzchnia ładunkowa zabezpiecza ładunek i zapobiega przesuwaniu się lub gubieniu towarów.