+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wysokość
Szerokość
Materiał
Konstrukcja
Głębokość
 

Regały na kółkach

Przychodzi góra do Mahometa – lub inaczej mówiąc: magazyn toczy się na stanowisko pracy. Tak, to naprawdę możliwe dzięki naszym regałom na kółkach. Tutaj można składować wszystko, co niezbędne do zastosowań mobilnych – zarówno drobne elementy, jak i większe artykuły magazynowe.
Znaleziono 27 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 27 artykuł/-y/ -ów

Regały na kółkach dla większej elastyczności, przestrzeni i dla większego porządkuJeśli myślą Państwo o swoim magazynie lub warsztacie, czy nie przydałaby się tu większa pojemność magazynowa? Zachęcamy zatem do dokładniejszego przyjrzenia się ofercie naszych regałów na kółkach. Regały na kółkach, z otwartymi pojemnikami magazynowymi, mogą pomieścić wszystko, co niezbędne do pracy. W szczególności zapewniają one optymalne miejsce na składowanie dużych ilości drobnych elementów. Efekt: jeszcze większy porządek i większa elastyczność w wykorzystaniu przestrzeni. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki i wiadomo dokładnie, gdzie co ma swoje miejsce. Ponadto regały na kółkach są łatwe w obsłudze i wymagają niewielkich prac konserwacyjnych. To główne aspekty przemawiające na korzyść tych regałów na drobne elementy.Gdzie używa się regałów na kółkach?Regały na kółkach z otwartymi pojemnikami magazynowymi sprawdzą się zwłaszcza podczas montażu i magazynowania, komisjonowania lub w sprzedaży jako wózki do prezentacji oferowanego asortymentu. Dzięki przejrzystej aranżacji rzemieślnicy, pracownicy magazynu i klienci mogą szybko znaleźć potrzebne materiały.O czym należy pamiętać, wybierając regały na kółkach?W zależności od tego, co ma być przechowywane, można zdecydować się na regał z aluminium, polipropylenu lub stali. Przykładowo aluminiowe regały na kółkach są wyjątkowo odporne na uderzenia i nie rdzewieją. Należy również odpowiednio dobrać materiał otwartych pojemników magazynowych. W obszarach, w których występują substancje niebezpieczne, takie jak olej lub kwas, zazwyczaj sprawdzi się np. polietylen. Jeśli nie są Państwo pewni, czy dany regał na kółkach jest odpowiedni do warunków panujących w Państwa firmie, zachęcamy do kontaktu z nami.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów