Worki

Torebki, woreczki i opakowania do różnych zastosowań – tutaj można znaleźć wszystko do pakowania, napełniania, prezentacji i wysyłki: od praktycznych worków strunowych i worków z dnem, po woreczki z folii bąbelkowej i rękawy foliowe. Torebki i woreczki do pakowania już teraz do nabycia w naszym sklepie internetowym!

Torebki i woreczki do pakowania: wszechstronne talenty do różnorodnych zadańTorebki i woreczki do pakowania to uniwersalne produkty do pakowania: można w nich umieszczać różne części, utrzymują one świeżość towarów, a także zapewniają porządek, a przede wszystkim bezpieczeństwo podczas wysyłki.Jakie są rodzaje torebek i woreczków do pakowania?Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa i jakości, ale liczy się także przyjemna obsługa. Oprócz klasycznych standardowych torebek i woreczków, w naszej szerokiej ofercie mamy również zrównoważone produkty alternatywne wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, biotworzywa lub papieru:  • Nadające się do wielokrotnego zamykania i otwierania woreczki strunowe na drobne przedmioty i części zamienne, elementy wyposażenia dodatkowego, dokumenty, tekstylia lub żywność zapewniają optymalną ochronę przed kurzem i wilgocią. Woreczki z polem do opisywania umożliwiają dzięki wyraźnym etykietom szybką identyfikację zawartości, a przesuwane zamknięcie pozwala na szybkie i szczelne zamknięcie produktów. Idealne rozwiązanie także do wykorzystania podczas podróży samolotem!

  • Otwarte worki płaskie idealnie nadają się do komisjonowania, grupowania i przechowywania. Płaskie worki pozwalają utrzymać porządek w magazynie oraz służą jako ochrona przed kurzem i osłona powierzchni. Można je także błyskawicznie zamknąć za pomocą opasek zaciskowych lub taśmy klejącej. Lekkie worki o grub. folii 25 µm są doskonałe do przechowywania zwłaszcza drobnych przedmiotów i części zamiennych, a także do porcjowania żywności. Płaskie worki o grub. folii 50 µm można wykorzystywać do pakowania, ochrony i prezentacji dokumentów, wyrobów skórzanych i tekstyliów. Worki o grub. 100 µm zapewniają wrażliwym towarom w magazynie doskonałą ochronę przed kurzem i wilgocią.

  • Torebki na żywność i torby termiczne utrzymują łańcuch chłodniczy, a tym samym odpowiednią temperaturę podczas transportu żywności, leków i innych wrażliwych towarów.

  • Woreczki z folii bąbelkowej zapewniają optymalną warstwę chroniącą wrażliwe na uderzenia towary podczas wysyłki i w magazynie. Grube woreczki wykonane z 3-warstwowej folii LDPE doskonale chronią płaskie przedmioty, takie jak ramki lub notebooki, owijając je miękką warstwą. Jeśli przesyła się wiele produktów w jednym pudełku, 2-warstwowe woreczki z folii bąbelkowej umożliwiają taką jednoczesną wysyłkę kilku przedmiotów.

  • Torebki papierowe to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie do pakowania i przechowywania żywności, przypraw lub próbek. Mają one stabilne formowane dno lub dno krzyżowe i mogą być wykonane z odpornego na rozerwanie papieru kraftowego lub natronowego, co pozwala używać ich również do ciężkich warzyw i owoców.

  • Rękawy foliowe do stosowania ze zgrzewarkami do folii i do towarów o różnej długości i geometrii ułatwiają precyzyjne pakowanie.

  • Worki z klinami bocznymi i pokrowce skrzynkowe do wykładania pudełek lub pojemników kratowych optymalizują wysyłkę towarów o dowolnej objętości.


Zakup torebek i woreczków do pakowania: jak wybrać najlepszy produkt?Zależy to przede wszystkim od tego, co pakujemy: do żywności i świeżych produktów zastosowanie mają regulacje prawne i nie każdy worek foliowy może być użyty do ich pakowania. Ogólnie obowiązuje jednak następująca zasada: jeśli produkt wymaga ochrony przed brudem, wilgocią lub uderzeniami, zalecane są rozwiązania z folii. Z drugiej strony papierowe torby do pakowania są atrakcyjne wizualnie i wskazują klientowi podejście oparte na zrównoważonym rozwoju i świadomości ekologicznej.Ogólnie rzecz ujmując, najważniejsze jest dopasowanie do towaru. Małe części nie powinny przemieszczać się po całej torebce, przez co mogłyby uszkodzić inną zawartość opakowania. Ważne dokumenty nie mogą być zgniatane w worku w formacie DIN. Torebki z folii bąbelkowej mogą prawidłowo spełniać swoją rolę poduszki powietrznej tylko wtedy, gdy dokładnie przylegają do zawartości.Aby Państwa towary mogły dotrzeć na miejsce nie tylko bezpiecznie, lecz także ekonomicznie, przygotowaliśmy dla Państwa artykuł wskazówki i trendy dotyczące opakowań. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z nami.