Meble do holu, meble do recepcji

Nadszedł czas na pracę 4.0 – z meblami do holu, lobby i recepcji, które wspierają nowe formy współpracy. Tutaj znajdą Państwo klasyczne fotele, niezwykłe pufy sako i wysokiej jakości meble wypoczynkowe do biura lub strefy wejściowej.

W kategorii Meble do holu, meble do recepcji oferujemy Państwu produkty następujących marek: BISLEY, Tojo, Topstar.

Twoje filtry
Marka
Rodzaj produktu
Zrównoważony rozwój
Istotne
Liczba artykułów: 23

Hol, lobby i recepcja: najważniejsze jest pierwsze wrażenieKolorowe pufy sako, przytulne meble wypoczynkowe czy atrakcyjne meble do holu: czy to rozwiązanie wyłącznie dla start-upów? W żadnym razie! Pierwsze wrażenie jest kluczowe – a dzięki odpowiednim meblom do recepcji już na pierwszy rzut oka można pokazać klientom, że znają się Państwo na rzeczy. Dzięki starannie umeblowanym obszarom pracy zespołowej, obsługi klienta, poczekalni lub recepcji można naprawdę wiele zyskać.Co wyróżnia nowoczesne meble do holu, recepcji, a nawet do biura?Design Thinking, kreatywność podczas spotkań, zdrowie pracowników i po prostu dobre pierwsze wrażenie: podczas gdy w wielu meblach biurowych stawia się na konkretną funkcjonalność, meble do siedzenia i recepcji w poczekalniach i tym podobnych miejscach powinny promować ściślejsze formy współpracy, umożliwiać swobodne myślenie, zwiększać spójność i przekonywać klientów do Państwa firmy.Recepcja lub hol wysyłają różnorodne sygnały. Nie tylko do odwiedzających i klientów, ale także do pracowników:  • Zapewniają przyjazną, niezbyt surową atmosferę.

  • Zachęcają do zatrzymania się i rozmowy.

  • Podkreślają, że praca nie musi być wykonywana wyłącznie przy biurku.

  • Pokazują, że pracownicy mogą być sobą.

  • Chcą łączyć kreatywność, produktywność i inspirację.

  • Sprawiają, że nawet w poczekalni można przyjemnie spędzić czas.


Jak zaprojektować hol, lobby i recepcję?Jedna pufa sako holu nie czyni, a stolik dostawny – przyjaznej dla klienta poczekalni. W zależności od dostępnej przestrzeni należy zadbać o to, aby mniejsze grupy mogły spotykać się i konsultować, a jednocześnie miały poczucie prywatności. Zamiast wypełniać ograniczoną przestrzeń w taki sposób, by ludzie siedzieli plecami do siebie, wystarczy zaaranżować kilka zestawów do siedzenia ze stylowymi meblami.Ponadto nie wszystkie miejsca do siedzenia muszą znajdować się w holu. Nisze na piętrach są idealnym miejscem na szybkie spotkania w ramach działu. Dwa fotele lub wygodne krzesła, mały stolik, roślina i dobre oświetlenie – tylko tyle wystarczy, by spotkania ad hoc przyniosły szybsze rezultaty i kreatywne pomysły.Należy również zwrócić uwagę na to, kto będzie korzystał z tych obszarów lub w nich pracował. Pufy sako można postrzegać jako przytulne meble do holu, choć nie nadają się raczej do recepcji firmy B2B – siadanie i wstawanie w garniturze lub garsonce byłoby w tym przypadku nie lada wyzwaniem.Ostatecznie w projekcie obszarów reprezentacyjnych zawsze chodzi o to, jak chcą Państwo przedstawić swoją firmę. Dlatego zawsze warto wybierać kolory tapicerki, style mebli itp., które pasują do identyfikacji wizualnej Państwa firmy, a w kwestii wyposażenia raczej zachować powściągliwość.Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje, jak stworzyć przyjemne otoczenie w miejscu pracy, zachęcamy do lektury poradnika na ten temat. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt z nami!