Klucze nasadowe

Czy to do dokręcania, czy do odkręcania, klucze trzpieniowe i nasadki to potężna kombinacja. Aby Państwa pracownicy mogli w pełni korzystać z jej zalet, oferujemy Państwu szeroki asortyment nasadek: od sześciokątnych po TORX®.

W kategorii Klucze nasadowe oferujemy Państwu produkty następujących marek: KS Tools, VIGOR.

Marka
Rodzaj produktu

Nasadki – wystarczy zamocować i gotoweNiezadowolenie ze status quo często prowadzi do przełomowych wynalazków. Jeden z nich jest dziełem amerykańskiego inżyniera Josepha Johnsona i jego współpracownika Williama Seidemanna. Mając dość ogromnej liczby różnych kluczy, które były niezbędne w branży samochodowej, w 1920 r. szybko wpadli na pomysł nasadki. Do dziś jesteśmy im za to wdzięczni.Prosta zasada, potężny efektNasadki mają trzy podstawowe zalety:  • Dzięki nim można poluzować nakrętki i śruby w trudno dostępnych miejscach.

  • Gniazda bitów wystarczy umieścić na śrubie tylko raz, co pozwala chronić śrubę.

  • W przeciwieństwie do wkrętarki akumulatorowej kluczem nasadowym nie dokręca się za mocno.


Ściśle rzecz ujmując, jest jeszcze czwarta zaleta: jak wiele klasycznych narzędzi, nasadki są pozbawione wszelkich zbędnych dodatków. Wszystko, co jest potrzebne, to odpowiednia nasadka i ewentualnie przedłużka nasadki. Aby zapobiec powstaniu na rękach śladów po dokręcaniu, warto zastosować rękawice robocze.Wskazówki dotyczące wyboru rozmiaruPodany w calach rozmiar nasadki informuje o tym, do jakich kluczy nasadowych pasuje dana nasadka i do jakich prac będzie ona odpowiednia:  • Nasadka 1/4'' jest odpowiednia przede wszystkim do drobnych napraw i bardzo trudno dostępnych miejsc.

  • Z kolei nasadka 1/2'' będzie dobrym wyborem w przypadku wymiany opon i wielu prac przy większych maszynach.

  • Przydałoby się coś pomiędzy? Prosimy wybrać nasadkę 3/8''.


Po doprecyzowaniu rozmiaru pozostaje już tylko zdecydować się na wersję. W kaiserkraft znajdą Państwo nie tylko nasadki sześciokątne, lecz również TORX®, o profilu 5-gwiazdkowym, dwunastokątne i wiele innych. Wszystko w wielu różnych rozmiarach, dostępne pojedynczo lub w praktycznych zestawach. Jeśli chcą Państwo użyć klucza udarowego, warto także zwrócić uwagę na opis produktu, gdzie znajdą Państwo informację, czy nasadka nadaje się do obsługi ręcznej czy maszynowej.Skoro już przy tym jesteśmy: zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pozostałych narzędzi ręcznych. Od kombinerek po kątowe klucze imbusowe. Do poręcznego przechowywania narzędzi i wyposażenia dodatkowego polecamy dostępne u nas wózki narzędziowe, pulpity warsztatowe i stoły warsztatowe. Nie można również zapominać o kluczach i bitach ani o zestawach narzędziowych dla wszystkich, którzy wolą kupować narzędzia w pakiecie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami.