Maty podłogowe wychwytujące brud, wycieraczki

Maty wychwytujące brud pochłaniają brud i wilgoć. W ten sposób zapewniają czystą i suchą strefę wejściową w Państwa firmie, a ponadto zmniejszają ryzyko poślizgu. Od mat wychwytujących brud do użytku wewnętrznego po maty czyszczące dla firm i przemysłu: w KAISER+KRAFT z pewnością znajdą Państwo odpowiedni model – zachęcamy do przeglądu naszej oferty!

W kategorii Maty podłogowe wychwytujące brud, wycieraczki oferujemy Państwu produkty następujących marek: NOTRAX.

Marka
Rodzaj produktu
Szerokość [mm]
385
385
2000
2000
-
Istotne
Liczba artykułów: 108

Maty wychwytujące brud: mniejsze ryzyko poślizgu i mniej zanieczyszczeńW biurach oraz w obiektach użyteczności publicznej i budynkach przemysłowych często mamy do czynienia z dużym natężeniem ruchu. Maty wychwytujące brud zapobiegają temu, by brud i wilgoć zwiększały ryzyko poślizgu w pomieszczeniach. Maty wychwytujące brud czyszczą bowiem mokre i zabrudzone podeszwy butów, a tym samym ograniczają wnoszenie brudu do pomieszczeń. Poniżej prezentujemy rodzaje mat wychwytujących brud i wyjaśniamy, z jakich materiałów są one wykonane.Rodzaje i materiały mat czyszczącychCzy to na zewnątrz, czy w foyer lub salonie sprzedaży: maty wychwytujące brud pochłaniają brud i wilgoć, zapewniając w ten sposób większe bezpieczeństwo i obniżając koszty sprzątania. Praktyczne są zwłaszcza maty czyszczące z powłoką antypoślizgową, ponieważ nie ślizgają się one, a zatem nie zmieniają swojego położenia. Modele wykonane z antystatycznych włókien polipropylenowych lub maty z filcu igłowanego z funkcją szczotki skutecznie czyszczą nawet mocno zabrudzone podeszwy.Z kolei dużą odpornością na warunki pogodowe charakteryzują się perforowane gumowe maty wychwytujące brud lub lekkie warianty z PVC. Niektóre maty dywanowe nadają się nawet do prania w temp. do 60 °C i są odporne na suszenie – co zapewnia łatwe i higieniczne czyszczenie. Ponadto maty czyszczące są dostępne w różnych wzorach. Dzięki temu można bez problemu dobrać maty do wystroju firmy.Maty wychwytujące brud do różnych miejsc użytkowaniaW zależności od tego, gdzie chcemy używać mat wychwytujących brud, polecane są różne modele. Na przykład modele wykonane z włókna Decalon® nadają się do użytku wewnątrz pomieszczeń. Ich solidny gumowy spód zapewnia przy tym dobrą przyczepność do podłoża, dzięki czemu mata się nie ślizga. W przypadku wpuszczonych ram na maty odpowiednim wyborem będzie mata kokosowa z trwałymi włóknami naturalnymi, która posłuży jako skuteczna wycieraczka do butów.Z kolei do użytku zewnętrznego polecane są maty z pierścieni gumowych wykonane z gumy antypoślizgowej. Są one odporne na warunki pogodowe i nie straszny im deszcz, a nawet śnieg. Do zastosowań zewnętrznych odpowiednie są również odporne na warunki pogodowe i promieniowanie UV maty czyszczące wykonane z PVC. Maty wychwytujące brud przeznaczone do przemysłu stanowią swoistą barierę dla zabrudzeń osadzających się na pojazdach i zmniejszają ilość brudu dostającego się do magazynów itp. W KAISER+KRAFT oferujemy bardzo wytrzymałe modele takich mat.Jeśli szukają Państwo czegoś wyjątkowego lub chcą uzyskać wsparcie w wyborze, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz zespół serwisowy chętnie służy pomocą.
Te produkty mogą Państwa zainteresować:Popielnice ścienne | Czyszczenie podłóg | Szafki na ubrania | Stojaki informacyjne | Apteczki | Wieszaki EUROKRAFTpro