+48 22 623 03 42       kaiserkraft@kaiserkraft.pl

Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Wys. powierzchni ekranu
Szer. powierzchni ekranu
Format obrazu
 

Ekrany projekcyjne

Ekrany projekcyjne to podstawowe wyposażenie każdego biura, przyciągające uwagę wszystkich, którzy uczestniczą w prowadzonej przez Państwa multimedialnej prezentacji. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami, które pozwolą na stworzenie odpowiednich ram dla Państwa prezentacji. W naszej ofercie znajdą Państwo również mobilne ekrany.
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów
| | |
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów

Ekrany projekcyjne: stały punkt prezentacji multimedialnej

Możliwość szybkiego obejrzenia filmu wizerunkowego lub wizualnego podsumowania wykładów: ekrany projekcyjne stały się niezbędnym podstawowym wyposażeniem do prezentacji i moderacji. Czy potrzeba więcej informacji, by dokonać wyboru? Oczywiście, ponieważ ten stały punkt prezentacji multimedialnej wymaga przemyślanej decyzji.

Które ekrany projekcyjne są odpowiednie dla projektorów?

Projektory wymagają całkowicie płaskiej i równomiernie zabarwionej powierzchni, by zapewnić optymalną prezentację grafiki lub tekstu. Ponadto ekrany projekcyjne dla projektorów muszą charakteryzować się absolutnie neutralną bielą, która dokładnie odwzorowuje wszystkie kolorowe punkty.

Różnica zauważalna jest najpóźniej w momencie, gdy na przykład podczas konferencji omawiana jest nowa kolorystyka dla identyfikacji wizualnej firmy. W tym przypadku drukowane przestrzenie barw nie powinny się różnić od tych wyświetlanych.

Wymagania te odróżniają ekrany projekcyjne przykładowo od ścianek do prezentacji. Wprawdzie ścianki te również są płaskie i częściowo neutralnie białe, jednak ich powierzchnia odbija światło, a przez to modyfikuje czytelność i dokładność prezentacji.

Jak duży powinien być ekran projekcyjny?

Czy rozmiar ekranu projekcyjnego ma znaczenie? Jak najbardziej. Duże ekrany projekcyjne zapewniają wprawdzie lepszą czytelność i widoczność, jednak do tego potrzeba optymalnej odległości między projektorem a ekranem projekcyjnym, natomiast widzowie muszą być w stanie utrzymać minimalną odległość, tak aby nie odginać głowy podczas oglądania. W końcu pierwsze rzędy w kinie to również jedne z najmniej ulubionych miejsc siedzących.

Innymi słowy: wielkość ekranu projekcyjnego powinna być dostosowana do miejsca jego zastosowania. W typowych salach konferencyjnych zazwyczaj w zupełności wystarczają mniejsze ekrany na statywie – które można również dowolnie ustawiać. Dzięki temu można jeszcze lepiej manewrować w trakcie prezentacji między projekcjami a zbiorami pomysłów na flipchartach oraz wyposażyć salę dokładnie w te media, które są odpowiednie na dane spotkanie.

Dla szerszego grona odbiorców, na przykład podczas dorocznego walnego zgromadzenia, oferujemy również ekrany projekcyjne o odpowiednich wymiarach. Jak Państwo widzą, poświęciliśmy wiele uwagi zagadnieniu prezentacji. Dalsze wskazówki znajdują się również w naszych poradach dotyczących moderacji.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów