+48 22 623 03 42 
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Format obrazu
Szer. powierzchni ekranu
Wys. powierzchni ekranu
 

Ekrany projekcyjne

Ekrany projekcyjne to podstawowe wyposażenie każdego biura, przyciągające uwagę wszystkich, którzy uczestniczą w prowadzonej przez Państwa multimedialnej prezentacji. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami, które pozwolą na stworzenie odpowiednich ram dla Państwa prezentacji. W naszej ofercie znajdą Państwo również mobilne ekrany.
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów
| | |
netto
624,-
Ekran stołowy
format ekranu 4:3
netto
od 815,-
netto
od 2.070,-
netto
od 1.320,-
Ekran na statywie
format ekranu 1:1
netto
od 626,-
Ekran na statywie
format ekranu 4:3
netto
od 855,-
Ekran stacjonarny
format ekranu 1:1
netto
od 391,-
Ekran stacjonarny
format ekranu 4:3
netto
od 488,-
Ekran ruchomy
format ekranu 4:3
netto
od 2.840,-
Znaleziono 10 artykuł/-y/ -ów

Ekrany projekcyjne: stały punkt prezentacji multimedialnejMożliwość szybkiego obejrzenia filmu wizerunkowego lub wizualnego podsumowania wykładów: ekrany projekcyjne stały się niezbędnym podstawowym wyposażeniem do prezentacji i moderacji. Czy potrzeba więcej informacji, by dokonać wyboru? Oczywiście, ponieważ ten stały punkt prezentacji multimedialnej wymaga przemyślanej decyzji.Które ekrany projekcyjne są odpowiednie dla projektorów?Projektory wymagają całkowicie płaskiej i równomiernie zabarwionej powierzchni, by zapewnić optymalną prezentację grafiki lub tekstu. Ponadto ekrany projekcyjne dla projektorów muszą charakteryzować się absolutnie neutralną bielą, która dokładnie odwzorowuje wszystkie kolorowe punkty.Różnica zauważalna jest najpóźniej w momencie, gdy na przykład podczas konferencji omawiana jest nowa kolorystyka dla identyfikacji wizualnej firmy. W tym przypadku drukowane przestrzenie barw nie powinny się różnić od tych wyświetlanych.Wymagania te odróżniają ekrany projekcyjne przykładowo od ścianek do prezentacji. Wprawdzie ścianki te również są płaskie i częściowo neutralnie białe, jednak ich powierzchnia odbija światło, a przez to modyfikuje czytelność i dokładność prezentacji.Jak duży powinien być ekran projekcyjny?Czy rozmiar ekranu projekcyjnego ma znaczenie? Jak najbardziej. Duże ekrany projekcyjne zapewniają wprawdzie lepszą czytelność i widoczność, jednak do tego potrzeba optymalnej odległości między projektorem a ekranem projekcyjnym, natomiast widzowie muszą być w stanie utrzymać minimalną odległość, tak aby nie odginać głowy podczas oglądania. W końcu pierwsze rzędy w kinie to również jedne z najmniej ulubionych miejsc siedzących.Innymi słowy: wielkość ekranu projekcyjnego powinna być dostosowana do miejsca jego zastosowania. W typowych salach konferencyjnych zazwyczaj w zupełności wystarczają mniejsze ekrany na statywie – które można również dowolnie ustawiać. Dzięki temu można jeszcze lepiej manewrować w trakcie prezentacji między projekcjami a zbiorami pomysłów na flipchartach oraz wyposażyć salę dokładnie w te media, które są odpowiednie na dane spotkanie.Dla szerszego grona odbiorców, na przykład podczas dorocznego walnego zgromadzenia, oferujemy również ekrany projekcyjne o odpowiednich wymiarach. Jak Państwo widzą, poświęciliśmy wiele uwagi zagadnieniu prezentacji. Dalsze wskazówki znajdują się również w naszych poradach dotyczących moderacji.

ZOBACZ NASZ SKLEP W WERSJI NA URZĄDZENIA MOBILNE

Sklep internetowy KAISER+KRAFT jest teraz dostępny także w nowej wersji mobilnej, którą stale dla Państwa modernizujemy.
Wypróbuj sklep mobilny
Porównanie produktów