+48 800 909 333 (bezpłatnie) Bezpłatnie z sieci stacjonarnych
Klienci indywidualni Klienci biznesowi

Wybór marki

Zawęź wyszukiwanie
(możliwy wybór wielokrotny)

Cena netto

Ogranicz Cena netto

-
Marka
Format obrazu
Szer. powierzchni ekranu
Wys. powierzchni ekranu
 

Ekrany projekcyjne

Ekrany to podstawowe wyposażenie każdego z biur, przyciągające uwagę każdego z uczestników prowadzonej przez Państwa multimedialnej prezentacji. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami, które pozwolą na stworzenie odpowiednich ram dla Państwa prezentacji. W naszej ofercie znajdą Państwo również mobilne ekrany.
Znaleziono 7 artykuł/-y/ -ów
| | |
Ekran stołowy
format ekranu 4:3
netto
od 769,-
Ekran na statywie
format ekranu 1:1
netto
od 590,-
Ekran na statywie
format ekranu 4:3
netto
od 806,-
netto
od 1.240,-
Ekran stacjonarny
format ekranu 1:1
netto
od 368,-
Ekran stacjonarny
format ekranu 4:3
netto
od 460,-
Ekran ruchomy
format ekranu 4:3
netto
od 2.670,-
Znaleziono 7 artykuł/-y/ -ów
Ekrany – wszystko dobrze widoczne podczas prezentacji i moderacji.
Życie biurowe bez ekranów? Trudno to sobie wyobrazić. Ekrany lub ekrany projekcyjne są bowiem wszechobecne, czy to podczas seminariów, spotkań i wideokonferencji, czy też na prezentacjach. Wspólne prezentacje, wyjaśnienia, dyskusje, konsultacje… A jeśli flipcharty lub ścianki do prezentacji nie wystarczają, np. przy liczniejszej publiczności, potrzeba gładkiego białego ekranu do urządzeń projekcyjnych. Niezależnie od tego, czy przedstawiają Państwo nowoczesną, perfekcyjnie przygotowaną prezentację multimedialną, czy też chcą Państwo zorganizować spontaniczną, kreatywną burzę mózgów przy użyciu foliogramów, pisaków do foliogramów i rzutnika: dzięki ekranowi bardzo łatwo jest wspólnie rzucić na coś okiem.

Znajdź odpowiedni ekran do sprzętu projekcyjnego!
Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach – w przypadku ekranów nie jest inaczej. W naszym sklepie mogą Państwo bowiem wybierać spośród bogatej oferty, która rozciąga się od modeli podstawowych aż po profesjonalne warianty. Przy czym uzyskanie optymalnego rezultatu zależy od wyboru właściwego ekranu do projektora lub ekranu projekcyjnego. Najważniejsze jest to, aby wszyscy widzowie i wszyscy uczestnicy zgromadzeni na seminarium lub spotkaniu mogli w możliwie optymalnym stopniu mieć wyraźny obraz prezentowanych treści. Dla ekranu oznacza to w idealnym przypadku: maksymalny stopień odbijania światła i minimalny efekt oślepiania. W związku z tym oprócz zastosowanego materiału należy koniecznie zwrócić uwagę na odpowiedni rozmiar i pasujący format, tak aby spośród naszych ekranów wybrać model odpowiadający Państwa potrzebom. Kolejna wymagająca rozważenia kwestia dotyczy miejsca stosowania. Czy ekran będzie miał swoje stałe miejsce, czy też chcą go Państwo wygodnie używać w różnych miejscach? Tak czy inaczej, w naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno stacjonarne, jak i ruchome warianty. Te drugie wyróżnia szczególna funkcjonalność i łatwość obsługi, dzięki czemu można je łatwo transportować, a zarazem łatwo rozstawiać. Sami się Państwo przekonają, że z nimi prezentacja i moderacja stają się wręcz dziecinnie proste. Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty naszego sklepu, aby już dziś znaleźć nowy ekran projekcyjny lub ekran do projektora.
Porównanie produktów